'Diriliş' yeni sezonuna bugün başlıyor! İşte yeni sezon oyuncuları...


'Diriliş' yeni sezonuna bugün başlıyor! İşte yeni sezon oyuncuları...
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


25.10.2017

TRT1 ekranının reyting rekortmeni dizisi "Diriliş Ertuğrul" 25 Ekim Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Diriliş Ertuğrul 4. sezonunda sürprizlerle dolu konusu kadar diziye katılan yeni oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Burak Hakkı ve Cemal Hünal’ın ardından Aslıhan Güner, Orhan Kılıç, Gürbey İleri, Ertuğrul Postoğlu, Sera Tokdemir ve Arda Öziri de sevilen dizinin yeni oyuncuları arasında yer aldı.


Diriliş Ertuğrul 4. sezon afişi

 
 
Proje tasarım, yapım ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı, yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez ve Murat Garipağaoğlu’nun paylaştığı Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezon ilk bölümü 25 Ekim Çarşamba saat 20:00’de TRT 1 ekranlara geliyor. 
 
Diriliş Ertuğrul Destanı 
Türk televizyon tarihinin “Diriliş Ertuğrul” destanı, dördüncü yılında drama, teknik mükemmellik ve zengin prodüksiyonuyla seyircilere gerçek seyir zevkini sunacak. Yeni sezonda da yepyeni mekanlar, birbirinden çarpıcı karakterler ve haftalık bir dizide görmeye alışık olunmayan savaş-aksiyon sahneleriyle izleyiciyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul Dizisi’nin oyuncu kadrosuna da yeni isimler katıldı. 
 
Yeni Oyuncular 
Diziye Burak Hakkı ve Cemal Ünal’dan sonra yeni sezonda Aslıhan Güner,  Orhan Kılıç, Gürbey İleri, Ertuğrul Postoğlu, Sera Tokdemir, Arda Öziri, Levent Sülün,  Alper Atak gibi film ve dizi dünyasının güçlü isimleri katıldı.  Aslıhan Güner Karaca Hatun karakterine, Orhan Kılıç Atsız, Gürbey İleri Sancar, Ertuğrul Postoğlu Bahadır Bey, Sera Tokdemir Marya, Arda Öziri Göktuğ, Levent Sülün Simko ve Alper Atak ise Antheus karakterlerine hayat verecekler. 
 
 
SOSYAL MEDYADA DİRİLİŞ ERTUĞRUL
Resmi Twitter Hesabı: www.twitter.com/dirilisdizisi
Resmi Instagram Hesabı: www.instagram.com/dirilisdizisi
Resmi Facebook Hesabı: www.facebook.com/Dirilisdizisi
 


Aslıhan Güner, Diriliş, Karaca Hatun
Gürbey İleri, Diriliş, Sancar Bey
Arda Öziri, Diriliş, Göktuğ
Sera Tokdemir, Diriliş, Marya
Levent Sülün, Diriliş, Simko Ertuğrul Postoğlu, Dirilis, Bahadır Bey

 

Diriliş Engin Altan Düzyatan Kaan Taşaner Esra BilgiçTüm Haberler

 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?