Bir Mucize Olsun ekibi yemekte biraraya geldi


Bir Mucize Olsun ekibi yemekte biraraya geldi
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


11.04.2018

“Bir Mucize Olsun” dizisinin tüm ekibinin biraraya geldiği yemekte sahneye çıkan Cihan Ünal, Frank Sinatra’nın “My Way” şarkısını söyledi. Keyifli anların yaşandığı gecede bol bol sohbet ve kahkaha eksik olmadı.


Usta oyuncu Cihan Ünal ‘‘Böyle bir projede böyle güzel bir ekiple birlikte çalışmaktan çok mutluyum’’ dedi.
Başarılı oyuncu Furkan Palalı ise duygularını ‘‘İlk günden bugüne beraber yürüdüğümüz için çok teşekkür ediyorum’’ diyerek dile getirdi.


Yapımcılığını Pastel Film adına Yaşar İrvül ile Efe İrvül’ün yaptığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan ve Ozan Uzunoğlu’nun üstlendiği, senaryosunu Can Sinan’ın kaleme aldığı ‘‘Bir Mucize Olsun’’ dizisi, her Cuma saat 20.00’de FOX’ta.


Bir Mucize Olsun’da; Çukurdere'nin çamurlu sokaklarında büyüyen Damla (Su Kutlu) onu yetiştiren Maksude'nin (Ahu Sungur) yanında evlatlık gibi değil, hizmetçi gibi bir yaşam sürüyor. Sefalet ve umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit (Furkan Palalı) adında genç bir avukat çalıyor. Gerçek anne babasının kim olduğunu bilmeyen Damla'ya dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden biri olan Azim Sancaktar (Cihan Ünal) olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söylüyor. Yiğit getirdiği haberle Damla'ya zorluklarla dolu bambaşka bir dünyanın kapılarını açmakla kalmıyor, ona bir de aşık oluyor...


Dizide Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal, Ahu Sungur ve Ayşegül Günay’a, Meral Çetinkaya, Murat Daltaban, Bala Atabek, Anıl İlter, Rıdvan Aybars Düzey, Dilhan Aras, Elif Gizem Aykul, Oral Özer, Rozet Hubeş, Funda Eskioğlu, Tahsin Lale, Bulut Akkale, Cansu Kurgun, Sekvan Serinkaya, Fahri Öztezcan, Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Anıl Yıldız, Ebru Emre gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor.
 

Bir Mucize Olsun Furkan Palalı Su Kutlu Ahu SungurTüm Haberler

 
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?