Star Tv'nin yeni dizisi 'Babamın Günahları' için geri sayım başladı


Star Tv'nin yeni dizisi 'Babamın Günahları' için geri sayım başladı
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


05.01.2018

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in yer aldığı aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle başlamadan merak uyandıran yeni dizi “Babamın Günahları” için geri sayım başladı. Uzun aradan sonra usta yönetmen Abdullah Oğuz’un yönetmen koltuğunda yer alacağı dizi 10 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında başlıyor.

 
Yapımcılığını ANS Prodüksiyon’un üstlendiği, Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de rol aldığı ve Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı sezonun en iddialı yapımlarından olan ‘Babamın Günahları’ dizisi ekran başındakileri ters köşeye yatıracak. 
 

 Kadir Doğulu, Melisa Sözen ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi arasında geçecek yaşam savaşı izleyicileri gözyaşlarına boğarken, heyecan dolu aksiyon sahneleri ise nefesleri kesecek. Ekran başındakileri geçmişten gelen büyük bir hesaplaşmanın tam merkezine davet ederek onları dünyasına sürükleyecek ‘Babamın Günahları’, şimdiden yılın çok ses getiren yapımlarından biri olmaya aday olarak gösteriliyor. 
 

 Merakla beklenen ‘Babamın Günahları’, 10 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında başlıyor.

Babamın Günahları Kadir Doğulu Melisa Sözen Mustafa UğurluTüm Haberler

 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?