Söz ödüle doymuyor! Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri Söz'ü 'Yılın En Beğenilen Dizisi' seçti


Söz ödüle doymuyor! Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri Söz'ü 'Yılın En Beğenilen Dizisi' seçti
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


12.01.2018

35 bin Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinin oylarıyla belirlenen ‘Yılın Yıldızları’ ödüllerinde ‘SÖZ’ dizisi ‘2017 Yılının En Beğenilen Dizisi’ ödülünün sahibi oldu. Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ’ dizisi, Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından bu yıl 16.sı düzenlenen ‘Yılın Yıldızları’ ödüllerinde, 2017 yılının ‘En Beğenilen Dizisi’ ödülüne layık görüldü.


 

Daha Nice Ödüllere 
‘Yılın Yıldızları’ ödül töreninde ‘Yılın En Sevilen Dizisi’ ödülünü almak için ‘SÖZ’ ekibinin başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Nihat Altınkaya, Mehmet Özgür ve 'SÖZ' dizisinin yapımcısı Burak Sağyaşar katıldı. Ödül Töreni sonrasında Burak Sağyaşar daha nice ödülleri almayı istediklerini söyleyerek “ Öncelikle kanalımız Star TV’ye daha sonra aynı kalitede her hafta bir dizi yapmamızı sağlayan ve gece gündüz çalışan oyuncularımızı, kamera arkası ekibimizi tebrik ediyorum ve daha nice ödüllere diyorum” dedi. ‘SÖZ’ dizisinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın “ Ekip arkadaşlarım, yapımcılarım ve kamera arkası ekibimiz gece gündüz büyük emekler veriyoruz ve bu emeklerin karşılığını önce seyirciden sonradan da böyle ödül törenlerinden alıyoruz” diye konuştu.

Gurur Kaynağı Oldu
 
 ‘SÖZ’ dizisinin başrol oyuncularından Tolga Sarıtaş ise 35 bin Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencisinin oylarıyla ‘Yılın En Sevilen Dizisi’ ödülünü almanın kendileri için büyük gurur kaynağı olduğunu belirtti.

Söz Tolga Sarıtaş Serhat Kılıç Aybüke PusatTüm Haberler

 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?