Söz'den çok konuşulacak sahne: Bataklık sahnesi nasıl çekildi?


Söz'den çok konuşulacak sahne: Bataklık sahnesi nasıl çekildi?
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


27.11.2017

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, ekranların reyting rekortmeni dizisi "SÖZ"ün yeni bölümüne korku dolu bataklık sahnesi damga vuracak. 
 

 Dizinin Pazartesi günü ekrana gelecek bölümünde; Yavuz Komutan ve Tim ekibini zorlu bir görev bekliyor.  Çolak, kendi tarafına çekmekte başarılı olamadığı köy halkını bataklığa dökecek. Bölümde Tim ekibi, kendi canlarını bir kez daha görmezden gelerek köy halkını kurtarmaya çalışacak. Nefes kesecek sahnede; bataklığa saplanan Keşanlı'nın (Görkem Sevindik)  açtığı Türk bayrağı izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak. 
 


Bataklık sahnesi nasıl çekildi?
 
Söz'ün yeni bölümünde soluk soluğa izlenecek bataklık sahnesinin çekimleri iki günde tamamlandı. 'Söz'ün sanat yönetmeni Erol Taştan'ın hazırladığı bataklık için ekip yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirdi. Bataklık yapılacak çukur dozerle tam sekiz saatte açıldı. 15 kamyon toprak, çakıl ve beş tanker su ile oluşturulan bataklık sahnesinin çekimleri boyunca her ayrıntıyı düşünen Söz ekibi sette yoğun güvenlik önlemleri aldı. Acil durum kodu sistemini kullanan ekip, bataklıktakilerin kodu söylediği anda müdahale etmeleri için sette balık adamlar hazırda bulundurdu. Özel sıcak su sisteminin kurulduğu sette oyuncular ve figüranlar üşümemek için balık adam kıyafetleri giydiler. Sekiz kameranın kullanıldığı zorlu sahnenin çekimlerini oyuncular büyük bir başarıyla tamamladılar.
 

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, Türkiye'nin en büyük prodüksiyonlu asker dizisi "Söz" çok konuşulacak yeni bölümüyle 27 Kasım Pazartesi günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.
 

Söz Tolga Sarıtaş Serhat Kılıç Aybüke PusatTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....125 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?