Söz dizisi YouTube tarafından Altın Ödül'e layık görüldü


Söz dizisi YouTube tarafından Altın Ödül'e layık görüldü
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


04.02.2018

Yapımını TIMS&B Yapım’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, ekranların reyting rekortmeni dizisi "SÖZ", YouTube tarafından Gümüş Ödül'ün ardından Altın Ödül'e layık görüldü. Dizinin yaklaşık 1 buçuk milyonu bulan rekor abone sayısına ulaşması YouTube tarafından ödüllendirildi.
 


Birinci Sırada
  

Türkiye YouTube kanalları arasında ve dizi kategorisinde tüm zamanların abone sıralamasında birinci sırada yer alan''SÖZ'' dizisi Youtube tarafından 1 milyon abone sayısına ulaşan kanallara verilen 'Altın Ödül'e layık görüldü. Youtube’nin Amerika’da bulunan merkezinden gönderilen ödül, Govinet CEO’su Ünal Yüksel tarafından TIMS&B CEO’su Burak Sağyaşar’a teslim edildi. 
 

  

Rekorlar 'Söz'ün  

Her pazartesi milyonları ekran başına toplayan 'SÖZ' dizisi, video paylaşım sitesi YouTube kanalında da rekor kırmaya devam ediyor. Her bölümü milyonlara ulaşan dizinin ilk bölümü YouTube kanalı üzerinden yaklaşık 16 milyon kişi tarafından izlendi. YouTube kanalında 1.4 milyon abone sayısına ulaşan 'SÖZ’, ayrıca 585 milyon izleme, 5.8 milyon YouTube like ve 1.8 milyon YouTube share ile kırılması güç rekorlara imza attı. 
 

 
Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, Kıdemli üsteğmen ve tim komutanı Yavuz karakterini başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın, ‘Özel Kuvvet Timi’ mensuplarını ise Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Doğukan Polat'ın canlandırdığı "SÖZ" dizisinde ayrıca Serhat Kılıç, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Nil Günal ve İlayda Ildır gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.
 

Söz Tolga Sarıtaş Serhat Kılıç Aybüke PusatTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....123 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?