Kanal D'nin yeni dizisi Meryem bu akşam başlıyor


Kanal D'nin yeni dizisi Meryem bu akşam başlıyor
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


02.08.2017

Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş'ın paylaştığı, TMC Yapım'ın Kanal D için hazırladığı 'Meryem' bu akşam 20:00'da seyircisiyle buluşuyor.

Mustafa Şevki Doğan'ın yönetmenliğini üstlendiği, Meryem Gültabak ve İlke Gürsoy'un senaryosunu kaleme aldığı 'Meryem'in zengin kadrosunda ayrıca Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Serenay Aktaş, Kenan Acar ve Sema Öztürk de bulunuyor.


Konusu:

Oktay, sonunda savcı olacaktır. Sevgilisinden akşam yemeği daveti alan Meryem ise evlilik teklifi alacağını düşünerek havalara uçar.  Meşhur Sargun Holding’in veliahttı Savaş Sargun da sevgilisine evlenme teklif etmeye hazırlanmaktadır. Babası Sevinç ile evlenmesine karşıdır ama Savaş babasının lafı ile aşkından vazgeçecek bir adam değildir.
 
Oktay’ın kullandığı araç Savaş’ın nişanlısına çarpar ve onu ölüme terk eder. Oktay’ın kariyeri için endişelenen Meryem, işin içinde bir ölüm olduğunu bilmeden suçu üstlenir. Savaş ise sevgilisinin katili zannettiği Meryem’e hayatı zindan etmeye kararlıdır…  

Meryem bu akşam 20:00'da Kanal D'de

Meryem Ayça Ayşin Turan Furkan Andıç Açelya TopaloğluTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....123 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?