Fi'nin, sezon finaline bir kala yeni bölümleri bu akşam yayınlanıyor

09.06.2017 Fi
Fi

Yayınlandığı ilk günden itibaren her bölümüyle ses getiren, 12. bölümüyle sezon finali yapacak olan “Fi”  10 ve 11. bölümleriyle 9 Haziran Cuma (bu akşam) günü puhutv’de!

 


Zengin içeriğiyle internet kullanıcısının dikkatini çeken puhutv ilk orijinal içeriyle Fi 50 milyon izlenerek rekor kırdı. Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı, kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Fi insanların dizi izleme alışkanlığını da değiştirdi.
 


İzleyenler tarafından her bölümü heyecanla beklenen Fi’nin yeni bölümlerinde sular durulmuyor. Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru’nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yapar. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kalacaktır. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz’in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı olacaktır.

Paylaş

Yorum yapın