Fi'nin, sezon finaline bir kala yeni bölümleri bu akşam yayınlanıyor


Fi'nin, sezon finaline bir kala yeni bölümleri bu akşam yayınlanıyor
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


09.06.2017

Yayınlandığı ilk günden itibaren her bölümüyle ses getiren, 12. bölümüyle sezon finali yapacak olan “Fi”  10 ve 11. bölümleriyle 9 Haziran Cuma (bu akşam) günü puhutv’de!

 


Zengin içeriğiyle internet kullanıcısının dikkatini çeken puhutv ilk orijinal içeriyle Fi 50 milyon izlenerek rekor kırdı. Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı, kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Fi insanların dizi izleme alışkanlığını da değiştirdi.
 


İzleyenler tarafından her bölümü heyecanla beklenen Fi’nin yeni bölümlerinde sular durulmuyor. Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru’nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yapar. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kalacaktır. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz’in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı olacaktır.

Fi Serenay Sarıkaya Mehmet Günsür Ozan GüvenTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....123 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?