Burak Özçivit 'Bodrum Türk Filmleri Haftası'na konuk oldu


Burak Özçivit 'Bodrum Türk Filmleri Haftası'na konuk oldu
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


25.09.2017

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü, Bodrum Belediyesi, Kos (İstanköy) Belediyesi ve Oasis Alışveriş Merkezi'nin katkıları ile Bodrum Sinema ve Kültür Derneği, Cinemarine Sinemaları, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) ve Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) tarafından düzenlenen “7. Bodrum Türk Filmleri Haftası” kapsamında gerçekleşen “Profesyoneller Kuşağı” etkinliğinde TAFF Pictures yeni sezon filmlerini sinema salon sahiplerine tanıttı.

 


Oasis Alışveriş Merkezi Cinemarine Salonları’nda gerçekleşen tanıtıma TAFF Pictures kurucuları Timur Savcı ve Cemal Okan katıldı. 2017-2018 sezonunda vizyona girecek 5 filmi tanıtan Timur Savcı ve Cemal Okan, bu seneki film listelerine çok güvendiklerini ve sinema salon sahiplerini çözüm ortağı olarak gördüklerini, dile getirdiler. Bu sene Burak Özçivit ile iki film yaptıklarını anlatan Timur Savcı, Burak Özçivit’i de sahneye davet ederek yeni projelerini anlattı.
 

 
7. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda Burak Özçivit Sürprizi
 
24 Kasım 2017’de seyirciyle buluşacak olan ve başrollerini Murat Boz ile birlikte paylaştığı TAFF ve BRK’S yapımı “KARDEŞİM BENİM 2” için 7. Bodrum Türk Filmleri Haftası kapsamında gerçekleşen “Profesyoneller Kuşağı”na katılan Burak Özçivit; “Benim buraya ikinci gelişim. Bir oyuncu olarak işin bu tarafında olmak beni çok heyecanlandırıyor. “Kardeşim Benim 2” güzel ve eğlenceli bir film oldu. Birincisinin üzerine hem hikaye hem de eğlenme anlamında biraz daha üzerine koyduk. Mutlu olacağınızı düşünüyorum. Asıl burada olma sebeplerimden biri, sektörün kendisiyle ilgili. Sizin desteğiniz çok önemli. Biz kaliteli işler yapmaya çalışıyoruz, herkes gibi. Sektörde kaliteli işlerin daha çok artması, filmlerin daha çok izlenmesi için birbirimize destek vermeliyiz.” dedi.
 

Kara Sevda Neslihan Atagül Burak Özçivit Kaan UrgancıoğluTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....123 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?