Binbir.tv okurları yılın en iyilerini seçti

03.01.2018 Siyah Beyaz Aşk
Siyah Beyaz Aşk

Binbir.tv okurları yılın en iyilerini seçti. 'En İyi Dizi', 'En iyi Kads_eniyiler2017.jpgın Oyuncu', 'En İyi Erkek Oyuncu' ve 'Yılın Dizi Çifti' kategorilerinde, onlarca dizi ve oyuncunun sevenleri, yüz altmış binden fazla oy kullanarak birincileri belirledi.


YILIN EN İYİ DİZİSİ: SİYAH BEYAZ AŞK (Kanal D)

Yılın dizisi 5.900 oyla Siyah Beyaz Aşk oldu. Başrollerini Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı, D Productions imzalı Kanal D dizisini sırasıyla; Vatanım Sensin, Dolunay, Ölene Kadar, İçerde takip etti.

https://www.binbir.tv/Anne-yazi-Anket-2017nin-en-iyi-dizisi-hangisi
YILIN EN İYİ KADIN OYUNCUSU: BERGÜZAR KOREL

Yılın en iyi kadın oyuncusu 11.300 oyla Bergüzar Korel oldu. Vatanım Sensin dizisinde Azize karakterini canlandıran Korel'i sırasıyla; Birce Akalay, Tuba Büyüküstün, Fahriye Evcen ve Miray Daner takip etti.

https://www.binbir.tv/Anne-yazi-Anket-2017nin-en-iyi-kadin-oyuncusu-hangisiYILIN EN İYİ ERKEK OYUNCUSU: ENGİN AKYÜREK

Yılın en iyi erkek oyuncusu 12.800 oyla Engin Akyürek oldu. Ölene Kadar dizisinde Dağhan karakterini canlandıran Akyürek'i sırasıyla; İbrahim Çelikkol, Halit Ergenç, Çağatay Ulusoy, Alp Navruz takip etti.

https://www.binbir.tv/Anne-yazi-Anket-2017nin-en-iyi-erkek-oyuncusu-hangisiYILIN DİZİ ÇİFTİ: HİLAL & LEON 

Yılın dizi çifti 13.200 oyla Hilal & Leon oldu. Vatanım Sensin dizisinin sevilen çiftini sırasıyla; Aslı & Ferhat, Hazan & Yağız, Nazlı & Ferit, Hazan & Sinan takip etti. 

https://www.binbir.tv/Anne-yazi-Anket-2017nin-dizi-cifti-hangisi


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Siyah Beyaz Aşk Bilgileri