""

Bu ne saflık?
Yüksel Aytuğ
Sabah
17.5.2017

Yiğidi öldürürken, hakkını da vermek lazım.

Show TV'nin 'İçerde' dizisi, bu köşede en fazla eleştirdiğim yapımlardan biri. Gelin görün ki; sezonun, &u... Yazının devamı»

Doktorlar eşittir şov
Sina Koloğlu
Milliyet
17.5.2017

‘Kalp Atışı’ bir Kore dizisi uyarlaması. Sevgili Faruk abi (Faruk Bayhan) pek seviyor uyarlamaları. Bir tane daha sunuyor bizlere... Bakalım bu yaz, Öykü Karayel’le G&ou... Yazının devamı»


Aman araya girmeyin
Mesut Yar
Posta
13.5.2017

Söz (Star TV) geçtiğimiz pazartesi İçerde’yi (Show TV) tahtından edince, en başta söylenecek şeyi anın heyecanıyla en sona bıraktık...

 

Müzikleri de Konuşuluyor
Sina Koloğlu
Milliyet
12.5.2017

EDHO (‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’) dizisinin müzikleri dikkatimi çekti. Şu an yayınlanan dizi parçaları arasında bütünüyle akustik k... Yazının devamı»


'Türk Malı heeey Türk Malı hooov' yeniden dillere dolanmaya hazırlanıyor
Selin Çakar
Posta
9.5.2017

Daha önceki versiyonunda başrollerinde Şafak Sezer ve Binnur Kaya’yı ‘Erman ve Abiye Kuzu’ olarak izlediğimiz dizi çok daha güçlü bir kadroyla yaz ayl... Yazının devamı»


Bu yıl yaz dizisi yok
Oya Doğan
Vatan
7.5.2017

Dört yıl önce Kanal D ekranında başlayan Güneşi Beklerken dizisi televizyon sektöründe yepyeni bir dönem başlattı. Adına yaz dizisi denilen bu dönem pek ço... Yazının devamı»


Bodrum Masalı büyütürken temizleyen bir hikâye
Oya Doğan
Vatan
24.8.2016

Senaristleri arkadaşım olduğu için çok uzun süredir haberdar olduğum bir proje Bodrum Masalı. Hikayesini de çok seviyorum. Çünkü hepimizin hayatında en az... Yazının devamı»


Hayatımın Aşkı toparladı
Sina Koloğlu
Milliyet
23.8.2016

‘Hayatımın Aşkı’nda Gökçe (Hande Doğandemir) ile Demir (Serkan Çayoğlu) diyaloglarında performans düşüklüğü vardı. İkilinin bölümleri ge... Yazının devamı»

|< « Önceki 1 2 3 ..... 49 Sonraki » >|