""

Vallahi bu sayılmaz!
Yüksel Aytuğ
Sabah
11.08.2017

FOX'un merakla beklenen komedi dizisi 'Bu Sayılmaz', nihayet çarşamba akşamı izleyicisiyle buluştu. Diziyi, sit-com tarzında geniş bir stüdyoya sığdırmışlar. Aynı mekana bir de trib&uum... Yazının devamı»


İki Yalancı notu
Sina Koloğlu
Milliyet
26.07.2017

‘Baştan anlaşalım, bu bir yaz dizisidir. Şablonları bellidir. Onu bil, öyle izle’ diye tüm ön yargılardan arınıp ekran başına geçilse bile olmuyor. ‘İki Yala... Yazının devamı»


Üçüncü sürümü ile zirvede
Mesut Yar
Posta
25.07.2017

Çocuklar Duymasın üçüncü sürümüyle yine zirvede yer aldı. Başından beri ilginç bir girişim olarak görüyordum. Kimi bitpazarına nur yağma... Yazının devamı»


Reyting uğruna yok sayılan hikayeler!
Sema Karabıyık
Yeni Şafak
23.07.2017

Mini dizi olarak 6 bölüm çekilen, çekildikten sonra yayıncı kuruluşla anlaşma yapan Çember, süresini 90 dakikayla sınırlı tutarak lafı uzatmadan derdini anlatıyo... Yazının devamı»


Meryem'in rekabet şansı
Anibal Güleroğlu
Miliyet internet
23.07.2017

Doğruyu söylemek gerekirse bu yaz geçmişe göre daha kaliteli işlerle karşılaşıyoruz. Hani ‘Nasılsa yaz sıcağında izlenme oranı düşer, bunun için de ne sürsek... Yazının devamı»


Elli iki bölüm sürebilir
Oya Doğan
Vatan
20.07.2017

Bu yaza damgasını vuran bir diğer dizi ise Dolunay. Aslında geçmişteki örneklerinden çok farklı değil! İzlerken eğlendiğimiz bir romantik komedi. Ama işte en büyük sırr... Yazının devamı»


Sayın hocam bunaldık
Mesut Yar
Posta
16.07.2017

İnsan Deli Gönül (FOX) dizisini izlerken “diğer dizilerde okullar tatilken ve çocuklar tatilin keyfini çıkarırken bu kavurucu sıcakta bu talihsiz liseliler neden hala ... Yazının devamı»


Ateşböceği'ne bütünlük lazım
Oya Doğan
Vatan
09.07.2017

Taksi şoförlüğü yapan Aslı ve boşanma avukatı olan Barış’ın yollarının bir trafik kazası sebebiyle kesişmesini ve ilk görüşte aşkı konu edinen dizi, henüz tü... Yazının devamı»

|< « Önceki 1 2 3 ..... 50 Sonraki » >|