""

Bodrum Masalı büyütürken temizleyen bir hikâye
Oya Doğan
Vatan
24.8.2016

Senaristleri arkadaşım olduğu için çok uzun süredir haberdar olduğum bir proje Bodrum Masalı. Hikayesini de çok seviyorum. Çünkü hepimizin hayatında en az... Yazının devamı»


Hayatımın Aşkı toparladı
Sina Koloğlu
Milliyet
23.8.2016

‘Hayatımın Aşkı’nda Gökçe (Hande Doğandemir) ile Demir (Serkan Çayoğlu) diyaloglarında performans düşüklüğü vardı. İkilinin bölümleri ge... Yazının devamı»


Ekranların yaz hüsranı
Anibal Güleroğlu
Miliyet internet
21.8.2016

'Dizileri uzatmaya gerek yok. Mini halleriyle bize yeter' mantığını hissettiren yaz ekranında dizilerin durumu pek iç açıcı bir tablo sergilemezken hâlihazırda ‘No: 309&rs... Yazının devamı»


Nasıl oluyor da...
Mesut Yar
Posta
19.8.2016

Aşk Laftan Anlamaz (Show TV) dizisinde esas kız Hayat başka birinin, zengin kız Suna Pektaş’ın özgeçmişini kullanarak esas oğlan Murat’ın şirketinde işe girmişti... Buraya k... Yazının devamı»


Özcan Deniz İmzayı attı
Mustafa Doğan
Habertürk
8.8.2016
Geçtiğimiz hafta ilk göz ağrıları Özcan Deniz’le yeniden masaya oturdular ve yeni bir dizi için anlaşma imzaladılar. 
Bölüm başı telaffuz ... Yazının devamı»

Nolur Ayrılalım’da tekrar sorunu
Oya Doğan
Vatan
7.8.2016

N’olur Ayrılalım, 15 Temmuz akşamı Fox TV’de ilk bölümüyle ekrana geldiği sırada darbe söylentileri başlamış ve hepimiz diziyi bırakıp habere dönüş yapmışt... Yazının devamı»


Dizi, sürprizi nasıl yedi?
Sina Koloğlu
Milliyet
5.8.2016

‘No: 309’un son bölümünde Lale’yle Onur doktorda. Ekranda çocuklarının görüntüsü var. İddiaya girilmiş, ‘erkek mi kız mı?’ di... Yazının devamı»


Eylül ağustosa kaydı
Oya Doğan
Vatan
1.8.2016

Pastel Yapım’ın yeni dizisi Kalbimdeki Deniz’in hazırlıkları başladı. Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu’nun başrollerini paylaştığı dizi Fox TV’de ekrana gel... Yazının devamı»

|< « Önceki 1 2 3 ..... 48 Sonraki » >|