""

Saygın Soysal

Başarılı oyuncu Saygın Soysal 'Çukur'da

22.03.2018

Ay Yapım imzalı ‘Çukur’un yeni bölümünde kadroya sürpriz bir isim dahil oluyor. Genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Elvis karakteriyle ‘Çukur’daki dengeleri değiştirmeye geliyor.

 
Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’un kadrosu genişliyor. ‘Hatırla Sevgili’, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Kara Para Aşk’ gibi Türk televizyon tarihinin ölümsüz dizilerinde rol alan genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, ‘Çukur’ dizisinin oyuncu kadrosuna katılıyor.
 

 
İlk kez 22’nci bölümde izleyici karşısına çıkacak Soysal, Elvis adlı karaktere hayat verecek. Yamaç ile Vartolu’nun tuzağına düşerek güç kaybı yaşayan Baykal’la arasında bağ olan Elvis, pek çok dengeleri de değiştirecek. Saygın Soysal, “Baykal, gücünü geri kazanacak mı?” sorusunun cevap bulacağı yeni bölümde işleri kızıştırmaya gelecek. Kilit bir role sahip olan Soysal’ın canlandırdığı Elvis’in Yamaç ve İdris’le karşılaşması büyük bir merakla beklenecek. 
 
‘Çukur’un yeni bölümü 26 Mart Pazartesi akşamı saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.
 (d. 21 Mayıs 1982), Türk sinema ve dizi film oyuncusu.Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları mezunu.

Rol aldığı filmler:&n...


Saygın Soysal
Şu anda kayıt bulunmamaktadır.


Saygın Soysal
Şu anda kayıt bulunmamaktadır.
Saygın Soysal
Şu anda kayıt bulunmamaktadır.
Saygın Soysal
Şu anda kayıt bulunmamaktadır.