Fox Tv Dizileri

 

Çoban Yıldızı Çoban Yıldızı
Perşembe / 20:00
1. Bölüm

Çoban Yıldızı, Kapadokya’da doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Masum, hırçın ve özgürlüğüne düşkün Zühre, ölümü göze alarak evlendiği gece kaçmayı başarır.

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Zühre’nin kapana kısılmışlığını anlar. Ona hep destek olur ve hiç yalnız bırakmaz. Bu ilgi zamanla büyük bir aşka dönüşür. Seyit Zühre’ye olan aşkı için doğduğu topraklardan, ailesinden, evinden, barkından vazgeçmek durumunda kalır. Çünkü Fikret Karakaya’nın İstanbul’da yaşayan, gece kulübü işletmecisi oğlu Zekkar, konakta Zühre’yi görür görmez aşık olmuştur. Zühre’nin babası ile evlendirilmek üzere getirildiğini bilmeyen Zekkar, hırslı ve acımasızdır. Her istediğini elde etmeye alışkın olan Zekkar, karısı Sırma’nın ikazlarına rağmen, Zühre’den vazgeçmez. Zekkar, Zühre’yi elde edebilmek için Seyit ve ailesinin hayatlarını zindan edecektir. Zühre ve Seyit, Zekkar’ın acımasız nefesini her an enselerinde hissederek yaşamaya mahkum olurlar.
 
Çoban Yıldızı, Zühre, Seyit ve Zekkar çevresinde gelişen, Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.
Dizi Sayfası »
 

Dayan Yüreğim Dayan Yüreğim
Cuma / 20:00
5. Bölüm

4. Bölüm:  Elvan'ın hayatı daha da zorlaşıyor
Geceyi kamyonette geçiren Elvan ve Selim güvende değildir. Elvan’ın kamyoneti satacağını anlayan Cengiz, Elvan’ın peşine düşer. Elvan kamyonetin parasıyla bir ev tutacakken Cengiz çantadaki parayı alıp kaçar. Olayın tek görgü tanığı olan Selim ise geçirdiği felçten dolayı konuşamamaktadır. 

ATIF, SERAY’IN PEŞİNDE
Tüm bu yaşananlardan Elvan’ı sorumlu tutan Seray, Selim’i alarak amcası Remzi’nin evine getirir. Suzan ve Gülsüm bu misafirlikten hiç hoşlanmaz. Diğer yanda Atıf, Seray’ın kalbini kazanmak için her fırsatı değerlendirir. Seray artık Atıf’ın ilgisinin farkındadır ve her ne kadar kendine bile itiraf etmese de, bu ilgi karşılıklıdır.
 
DOĞUM GÜNÜNDE KAVGA
Aysun ile tartışmaları ve mutsuzlukları günden güne artan Fuat bıkkındır. Kızlarının doğum gününde Aysun ve Fuat arasındaki ipler kopar… Fuat, Elvan’ın yardıma ne kadar ihtiyacı olduğunun farkında değildir. Pazar yerinde Elvan’ı gören Remzi öfkesine hakim olamaz ve çok yanlış bir hamle yapar. 
 
Dizi Sayfası »
 

Esaretim Sensin Esaretim Sensin
Hafta içi / 18.00
21. Bölüm

20. Bölüm: Doruk suçsuzluğunun ispatlamıştır ancak Simay’a olan kırgınlığının üstesinden gelemez. Simay ise her şeyi göze alarak, özür dilemek için Doruk’un evinin yolunu tutar. 

Melek ve Sibel’e kalbini dürüstçe açan Simay’ın önce onları kazanması gerekir. Doruk ve Simay sonunda yüzleşir. Doruk’un kalbini kazanmakta kararlı olan Simay’ın söyleyeceği sözler basit bir özürden çok daha fazlasıdır.
 
İpek ve Kerim’in buluşacağını öğrenen Perihan, Tarık ile kurduğu sahte ilişkisini kullanarak soluğu onların yanında alır. En büyük desteği Alev ise onu gecenin yıldızı yapmaya kararlıdır. Güzelliği ve dansı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran Perihan, Kerim’in onu kıskanması ile istediğini elde eder.
Dizi Sayfası »
 

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz
Cumartesi / 20:00
19. Bölüm

18. Bölüm: Mirat’ın suçsuz olduğunu anlayan Deniz ve ailesi eve dönerler ve Mirat’tan özür dilerler. Hülya, Nejat ve Mirat’ın yakınlaşmasından duyduğu rahatsızlıkla beraber, Deniz’i Mirat konusunda

uyarmaktan da kendini alıkoyamaz. Mirat Ali diye bildikleri gencin Serdem olduğunu anlar. Mirat ve Diyar’ın konuşmalarının bir kısmını duyan Deniz, bir şeyleri yanlış anlar. Göz hapsine aldığı 
Diyar’la ilgili tanık olduğu şey onu şoka uğratır. Alihan’ın kredi ödemeleriyle ilgili bankayı araması, Şebnem ve Hülya’yı telaşa düşürür. Ece ve Mustafa yarıyıl tatilinden yararlanıp yakınlaşmaya
başlarlarken, Figen ise başına gelecekleri bildiğinden Fikriye’nin yoğun bakımdan çıkmasına bile sevinemez. Deniz çocuklarının geleceği için, ek bir iş daha yapmaya karar verir. Alihan Şebnem’in 
biriyle gizli gizli görüştüğünden şüphelenir. Mirat’ın dostluğunu kaybedip istifa eden Orhan’ın Mirat’a iletilmek üzere bıraktığı ve Hülya’yla ilgili bazı gerçekleri açıkladığı mektup, Hülya’nın başına kabus olacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Karagül Karagül
Cuma - Final / 20:00
125. Bölüm

125. Bölüm: Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

 
Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru'ya “Anne” diyebilecek mi?
 
Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?
Dizi Sayfası »
 

Kırlangıç Fırtınası Kırlangıç Fırtınası
Pazartesi, 6 Mart / 20.00
1. Bölüm

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

Dizi Sayfası »
 

Muhteşem Yüzyıl: Kösem Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Salı / 22:30
13. Bölüm

13. Bölüm: Payitahtta yasaklar ilan ediliyor
Yeni kararlar alan Sultan Murad payitahtta yeni bir devir başlatıyor! Payitahtta artan baskı Gülbahar Sultan ve Sinan Paşa’nın işine yarıyor! Vicdan azabından kurtulmayan Ayşe, Farya’ya mektup yazarak, her şeyi itiraf etmeye karar veriyor! Sultan Murad, Silahdar Mustafa’nın hükmünü veriyor! Sultan Murad’ın hükmünü öğrenen Gevherhan ve Âtike ateşe düşüyor! Kösem Sultan, Şehzade Bayezid’e büyük bir ders veriyor! Şehzadelerle İznik’e giden Sultan Murad ölümle burun burun geliyor! 

                                                             ***
 
Korkularıyla ve geçmişiyle yüzleşen Sultan Murad, amcasının dairesinden bambaşka biri olarak çıkar. Yeni kararlar alan Sultan Murad, payitahtta yasakları ilan eder. 
 
Payitahtta ilan edilen yasaklar, ahalinin tepkisine neden olur. Gülbahar Sultan ve Sinan Paşa bu tepkileri lehlerine çevirir. 
 
Gülbahar Sultan’la yaptığı iş birliğinden dolayı vicdan azabından kurtulamayan Ayşe Sultan, her şeyi itiraf etmeye karar verir. Farya’ya bir mektup yazar. Farya, bu itiraf karşısında ne yapacaktır?
 
Sultan Murad, Silahdar Mustafa hakkındaki hükmünü verir. Bunu öğrenen Gevherhan ve Âtike ateşe düşer. Sultan Murad, can yoldaşı Silahdar’ın canını bağışlayacak mıdır?
 
Ulemanın gizlice toplanacağını öğrenen Kösem Sultan bu toplantıya Bayezid’le beraber gider. Kösem Sultan, Şehzade Bayezid’e büyük bir ders verir.
 
Sultan Murad, şehzadelerle beraber, yasakları teftiş etmek için İznik’e gider. Hiç ummadığı bir anda hem şehzadeler hem de Sultan Murad ölümle burun buruna gelir. 
 
Dizi Sayfası »
 

No 309 No 309
Çarşamba / 20:00
37. Bölüm

36. Bölüm: Onur’un uzun zamandır üzerinde çalıştığı projenin lansman hazırlıkları başlamıştır.. Lale Onur’a bu konuda destek olur.. Bu durum Pelinsu ve Erol’un pek hoşuna gitmez. Bu arada Onur ve Lale’nin dadı arayışında  olduğunu öğrenen Erol ve Betül bu durumu lehlerine çevirmenin yollarını aramaya başlarlar..  Betül’ün aklına dahiyane bir plan gelir hemen bu planı uygulamaya koyarlar.. Bu sefer planlarında başarılı olabilecekler midir.

Dizi Sayfası »
 

O Hayat Benim O Hayat Benim
Pazar / 20:15
123. Bölüm

122. Bölüm: Bahar’ın hayatta kalmak için tek umudu tedavi olmak... Ama bu da karnındaki bebekten vazgeçmek demek! Bu imkânsız kararın eşiğinde Bahar’a güç veren, Nuran’ın sevgisi ve yakınlığı olur. Ateş ise Efsun’u suçlar Bahar’ın hastalığından dolayı... Efsun bir yandan da Sultan ve Arda’nın yanında olmak zorundadır. Çünkü Müge, Zeynep’le birlikte cinayet suçlamasıyla gözaltındadır. Sultan ve Hülya kızlarını kurtarmanın yolunu ararken, Cemal’in ölümüyle ilgili sırrı kimsenin öğrenmemesi için akla karayı seçiyorlardır. Müge ya çevresindeki herkes gibi bedel ödemekten kaçmaya çalışacak ya da işlediği suçun cezasına razı olacaktır. Babası Asım’ın yanlarına dönmesini isterken Müge’nin aklında aslında bambaşka şeyler olduğunu, Atahan ailesi çok acı bir şekilde öğrenmek üzeredir. 

Dizi Sayfası »
 

Savaşçı Savaşçı
 / 
. Bölüm
Dizi Sayfası »