Fox Dizileri

 

4N1K 4N1K
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Bu Sayılmaz Bu Sayılmaz
Çarşamba - 13 Eylül / 22:45
4. Bölüm
3. Bölüm: Armağan, maskeli baloda karşılaştığı Susan’a ilk görüşte aşık olmuştur.  Onu nasıl bulacağını düşünürken Susan mahallede karşısına çıkıverir. 
Çırağan, ailesinin Biricik’le evlenmesine izin vermeyeceğini anlayınca evi terk eder ve Meleklere yerleşir ama bu durumu Armağan’dan saklamak gerekecektir. 
Cenap ve İlayda, Çırağan için bir gelin adayı ararlar. 
Armağan, Susan’ın gözüne girmek için uğraşırken Küçük Semiha da onların bir araya gelmemesi için elinden geleni yapar.
Zeynel, oyları azalan Azimet’e kendisine bir ‘First Lady’ bulmasını önerir. Azimet hemen araştırmaya başlar...
Dizi Sayfası »
 

Kadın Kadın
Salı / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: “Kadın”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor...

Dizi Sayfası »
 

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz
Cumartesi / 20:00
42. Bölüm

41. Bölüm: Önyargı, kırgınlık ve sinsi planlar... Önyargıyla körleşmiş oğlunun çekip gitmesine engel olamayan Mirat, peşinden İngiltere’ye gitmenin yollarını zorlarken, Yosef babasını ve İstanbul defterini kapatmıştır. 

Özlem’in Civan’la işbirliği yapacağından habersiz olan Şirzat, Mirat’ın evinden de eli boş çıkar.

Şebnem ve Ünal Artun’un evine yerleşir ve Hülya’yla ilgili planlarına hız verirler.

Babasının, borcu ödeyebilecekken bunu yapmadığını öğrenmek, Ece’nin Mirat’la  olduğu kadar babasıyla ilişkisinde de kırılma noktası olur. Yurtdışına gitmeye karar veren Mustafa Ece’ye seçim yapmasını söyler. Yaşadığı kırılmaların etkisiyle Ece teklifini kabul eder.

Oğluna ulaşabilmek için son yolu deneyen Mirat büyük bir hüzün içindeyken, Alihan’ın evinde yapılacak Ece’nin nişan töreninde onu iki büyük sürprizin beklediğinden habersizdir. 

Dizi Sayfası »
 

Karagül Karagül
Cuma - Final / 20:00
125. Bölüm

125. Bölüm: Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

 
Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru'ya “Anne” diyebilecek mi?
 
Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?
Dizi Sayfası »
 

Kayıt Dışı Kayıt Dışı
Pazartesi / 20:00
6. Bölüm

6. Bölüm: Kendi isteği dışında akıl hastanesinden çıkarılan Orhan, Ali Kemal ve Zeynep’i kaçırır. Onları götürdüğü eve kurduğu tuzaklar ölüm saçmaktadır ve ikilinin oradan çıkması hiç de kolay olmayacaktır. Ekip(Çavuş-Arda-İdil), Ali Kemal’e ulaşamayınca, onları aramaya koyulur. Melek, Ekrem’e karşı düzenlediği operasyonda büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bu başarısız operasyon sonrası, üstlerinden gelen kararlar onu daha da köşeye sıkıştıracaktır. İlaç ve silahların sevkiyatını başarılı bir şekilde tamamlamış Ekrem’in keyfi yerindedir ama bu keyif, Zeynep’in kaçırıldığı haberiyle yerini tekrardan sıkıntıya bırakır. Ekrem, Zeynep ve Ali Kemal’i bulması için, Adnan’ı görevlendirir. Adnan, onları bulmak için, Orhan’ın hazırladığı tuzaklı evlere girip çıkmak zorunda kalacaktır. Cafer ve arkadaşları tarafından öldüresiye dövülen Nejat ise, bütün bunlar olurken, hastanede yaşam savaşı vermektedir...

Dizi Sayfası »
 

Komşular Komşular
Hafta içi - Ekim / 
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 

No 309 No 309
Çarşamba  / 20:00
65. Bölüm

64. Bölüm:Duru kolyesini hastanede unutur. Bunu fark eden Lale geri vermek üzere kolyeyi alır ve unutmamak için boynuna takar. Onur kolyenin Lale’de olduğunu görünce şok olur ve kolyeyi ondan almanın yollarını aramaya başlar. Bu arada Yıldırım Onur’un bir kızı olduğunu öğrenir. Onur’la konu hakkında konuşur ve bu gerçeği Songül’e söylemeye karar verir. Lale bu sefer gerçeği öğrenebilecek midir?

Dizi Sayfası »
 

Savaşçı Savaşçı
Pazar / 20:00
17. Bölüm

17. Bölüm:  Kılıç Timi yasta
Suriye’de teröristlerin elinden kurtardıkları Türkmen kadınlar ve çocuklarla Türkiye sınırına ilerleyen Kılıç Timi, Yüzbaşı Kağan’a gelen acil habere dikkat kesilir. Başçavuş Turan da, el bombasının pimini çekerek kendini öldürmeye çalışan terör mağduru Türkmen kızını, canı pahasına durdurmaya çalışır.  Ankara’da Kılıç Timi’ni bekleyen büyük tehlikeye rağmen Turan, yaptığı planla herkesi şaşırtır.

Savaşçı'ya büyük darbe
Temo ise, Kopuz Albay ve Pia’nın karşısına çıkarak gerilimin tırmanmasına sebep olur. En az babası kadar acımasız ve tehlikeli bir terörist olan Temo, hedefindeki Albay Kopuz ve Kılıç Timi için kalleşçe planlarını devreye sokar.  Diğer taraftan Doktor ve Rojda cephesindeki beklenmedik gelişmeler, olayların seyrini sürpriz bir şekilde değiştirir.
Dizi Sayfası »
 

Şevkat Yerimdar Şevkat Yerimdar
Cuma / 20:05
23. Bölüm

22. Bölüm: Şevkat bu defa muradına erecek mi?
Şevkat’in sürekli belaya bulaştığını düşünen Esin, evlenmek istiyorsa artık sakin bir yaşam sürmesi gerektiğini söyler ve iddiaya girerler. Şevkat kavgadan uzak duracak, Esin ise ev işlerinin üstesinden geleceğini kanıtlayacaktır. Böylece kendilerini bir evlilik provasının içinde bulurlar. Fakat bu her ikisi içinde hiç de kolay olmayacaktır.

CUMA’NIN KUYRUKLU YALANI BAŞINA BÜYÜK DERTLER ACACAK! 
Cuma, tesedüfen tanıştığı bir kadından çok hoşlanır ve onu etkilemek için söylediği küçük yalanı devam ettirmek zorunda  kalır. Fakat bu durumu anlayan mahalleli cumanın foyasını ortaya çıkartmaya kararlıdır.
İsmail Tezene’ye kavuşabilmek için Erkan kimliği ile ailesinden ister. Ama içindeki kıskançlığı onu rahat bırakmaz. İsmail herkese bir sürpriz hazırlamaktadır...
Dizi Sayfası »