Fox Tv Dizileri

 

Çoban Yıldızı Çoban Yıldızı
Perşembe / 20:00
5. Bölüm

5. Bölüm: Seyit, tehlikenin yakınında olduğundan habersiz ailesini ve Zühre’yi korumak için elinden geleni yapmaktadır.

Ali ise tek başına hareket etmenin bedelini ağır ödeyecektir. Fikret Karakaya’dan habersiz iş yapmanın sonuçlarına katlanmak zorundadır.
Sırma’nın ortaya çıkışı konakta dengeleri bir kere daha değiştirecektir. Babalar ve oğullar arasında tamiri mümkün olmayan yaralar doğurur.
Seyit ve ailesi başlarına geleceklerden habersiz, taşındıkları yeni mahallede yeni dostluklar kuracaklardır.
 
Dizi Sayfası »
 

Dayan Yüreğim Dayan Yüreğim
Cuma / 20:00
9. Bölüm

8. Bölüm: Elvan, görüldüğü yerde tutuklanacak
İnci Şanal’ın şeytani planı sonucu duruşmaya gidemeyen Elvan için korkulan olur; görüldüğü yerde tutuklanacaktır. Polis, Elvan’ın peşinde, Elvan’ın aklı ise hastalanan oğlu Selim’dedir. Elvan yakalancağını bile bile Selim’in yanına, eve koşar. 

Evleneceksin Seray
Seray, Atıf’ın eski sevgilisi Melis ile şehir dışında baş başa olduklarını öğrenir. Atıf’tan ayrılmaya karar veren Seray’ı çok daha büyük zorluklar beklemektedir. Atıf ile Seray’ı baş başa gören Rıfat öfkesine yenilir. Remzi ise Seray için kararını vermiştir: Seray, Ali ile evlenecektir! 
 
Av. Fuat ipleri koparıyor
Aysun ile boşanmaya kesinkes kararlı olan Av. Fuat, Aysun’un çevirdiği entrikalardan ve Taner ile yakınlaşmasından habersizdir. Aysun, kayınvalidesinin gönlünü almak ve Fuat’ı yeniden kazanmak için Türkan Hanım’ın evine gider ancak  orada karşısına hiç beklemediği biri çıkar… 
Dizi Sayfası »
 

Esaretim Sensin Esaretim Sensin
Hafta içi / 17.45
43. Bölüm

43. Bölüm: Savaş ve polisler Kerim’i almak için Kırımlıların yanına gider. Evdekiler Kerim’in İpek’e arabayla çarptığını duyunca, neye uğradıklarını şaşırırlar. Kerim’in evde olmadığını gören Savaş, çok sinirlenir. Kerim, babası Vedat’ı arayarak ondan yardım ister. Bu konuşmayı duyan Savaş, Kerim’in kaldığı yeri bulmakta kararlıdır.
 

Duydukları nedeniyle Simay’ın hamile olduğunu zanneden Emir, ona ağır ithamlarda bulunur. Simay ise oldukça sinirlenir ve Emir’e açıklama yapmayı reddeder. Aslan ve Berrin, İpek’in başına gelenlere Alev’in neden olduğunu düşünür ve soluğu onun yanında alırlar.
Dizi Sayfası »
 

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz
Cumartesi / 20:00
23. Bölüm

22. Bölüm: Deniz emniyetten gelen Alihan’ın Kıbrıs’ta tutuklandığı haberiyle şok olur. Diyar ve Mehmet’le konuşarak, Mirat’la beraber Kıbrıs’a giderler. Aşçı cinayetinden dolayı ifadesine başvurulacağını öğrenen Artun, yeni planını devreye sokar. Deniz’in bir miras işi için memlekete  gittiğini söyleyen Ece, annesinin Mirat’la başbaşa yolculuk yapmasından rahatsızdır. Ozan ise babası gibi onları da kaybedeceği korkusunu yaşar. Babasından, annesi hakkındaki geçmiş hikayeyi öğrenen Mustafa, Ece’yle bunu paylaşır ve gönlünü alır. Hülya, Deniz ve Mirat’ın Kıbrıs’ta olduğunu duyunca şok olur ve her şeyin ortaya çıkacağı korkusuyla Artun’dan yardım ister. Mirat’la ilgili yaptırdığı araştırma sonucunda evli olmadığını öğrenen Artun ise Hülya’ya bunu sorar. Kıbrıs’ta önce Şebnem’le, ardından Alihan’la yüzleşen Deniz ve Mirat, birbirlerine olan duygularını konuşmadan yaşayacakları bir akşam geçirirler. Hülya’nın korktuğu şey gerçekleşir ve dönüş yolundaki Deniz, Hülya’yı arayarak onunla yüzleşmenin zamanının geldiğini söyler.

Dizi Sayfası »
 

Karagül Karagül
Cuma - Final / 20:00
125. Bölüm

125. Bölüm: Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

 
Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru'ya “Anne” diyebilecek mi?
 
Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?
Dizi Sayfası »
 

Kırlangıç Fırtınası Kırlangıç Fırtınası
Pazartesi / 20.00
5. Bölüm

4. Bölüm: Kudret ve Fikret öldü zannettikleri Ülfet’i düğünde karşısında görünce şok olurlar. Ülfet’in varlığından artık herkesin haberdar olması Kudret ve Fikret’i iyice köşeye sıkıştırır. Konak içinde Kudret ve oğulları arasındaki gerginlik tırmanmaktadır.

 
Gücü sorgulanan Kudret önüne gelen herkese saldırmaya başlar ve bu durumdan en büyük payı Meryem alacaktır. 
 
Zehra’yı susturamayacağını anlayan Fikret Hanım, akla hayale gelmeyecek bir tuzakla Zehra’nın iplerini eline alır. Ancak Fikret hanımın hesap edemediği şey, Hikmet’in karısına karşı duyduğu güven ve sevgisidir. 
 
Yusuf ve Maral arasındaki yakınlaşma, en başta çok umursamadığını düşünse de, artık Şahin için dayanılmaz hale gelmektedir. Acaba Şahin ve Yusuf’un arası Maral yüzünden açılacak mı?
 
Fikret ve Kudret, Ülfet’e olan öfkelerini konak halkına eziyet ederek çıkarırken Ülfet tüm bunlara sessiz kalamaz ve Kudret için belki de en güçlü darbelerinden birini indirir.
 
Dizi Sayfası »
 

Muhteşem Yüzyıl: Kösem Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Salı / 23:00
17. Bölüm

17. Bölüm: Sultan Murad, en büyük düşmanıyla yüzleşiyor
Kösem Sultan saraya yürüyen ahalinin karşısına çıkar. Ahaliye tarihi bir konuşma yapar. Kösem Sultan öfkeli kalabalığı dağıtabilecek midir?

 
Sırra kadem basan Sultan Murad sonunda saraya geri döner. En büyük düşmanıyla yüzleşen Sultan Murad, yeni yasakları ilan eder… 
 
Şehzade Bayezid, Gülbahar Sultanın yaşadığını öğrenen Kâsım’a büyük bir oyun oynar. Buna rağmen Şehzade Kâsım olan biteni Sultan Murad’a anlatır. Sultan Murad Bayezid’e ağır bir ceza verir.
 
Silahdar’la arası bir türlü düzelmeyen Âtike Sultan içinden geçen her şeyi Silahdar’a anlatır. Silahdar ve Âtike Sultan arasındaki buzlar eriyecek midir?
 
Gülbahar Sultan’ın yaşadığından şüphe eden Kösem Sultan, mezarını açtırır. Gülbahar Sultanın hayatta olduğu ortaya çıkacak mıdır?
 
Gidişattan memnun olmayan Kösem Sultan gizlice divanı toplar. Sultan Murad Kösem Sultan’ı divanda basar. Ana oğul karşı karşıya gelir… 
Dizi Sayfası »
 

No 309 No 309
Çarşamba / 20:00
41. Bölüm

41. Bölüm: Pelinsu’nun hazırladığı videoda, Onur’un kendisiyle miras için evlendiğini öğrenen Lale, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Onur’un açıklamalarını bile dinlemek istemeye Lale, Emir’i alıp annesinin evine geri döner.. Onur perişan haldedir.. Betül ve Erol ilk defa amaçlarına ulaşmışlardır.. Bu durumdan dolayı İsmet de Onur’a çok sinirlenir ve Onur’un şirketteki yetkilerini kısıtlar. Ne şirket, ne para Onur’un umurunda değildir, tek isteği Lale’yi eve geri döndürmektir. Onur bu isteğine ulaşabilecek midir?

Dizi Sayfası »
 

O Hayat Benim O Hayat Benim
Pazar / 20:15
127. Bölüm

126. Bölüm: “Ben sana güvenmeliydim... Affet beni... Sen benim her şeyimsin... Sen olmazsan yaşayamam...” Birbirini dünyalar kadar seven iki insan böyle af dilemez mi hataları için? Peki ya aşk bitmiş, geriye sadece kin ve para pazarlığı kalmışsa? “Senin aşkın da yalan... Senin bakışların da yalan... Senin her şeyin yalan!” Efsun ve Arda bu iki duygunun arasında gidip gelirken, Zeynep de Arda’yı elinde tutmak, bir daha Efsun’u kaybetmemek için her şeyi göze almaktadır. Efsun’un yanında sadece Orkun kalmıştır. Bahar’ın Atahan Holding’i ayağa kaldırmak için planladığı büyük reklam kampanyasında da manken olarak Zeynep’in yer almasını sağlar Arda. Hülya ile Asım’ın düğünü de yaklaşıyordur ve Kenan’ın yeniden sahneye çıkması, Efsun’la Arda’nın ilişkisinde de her şeyi inceldiği yerden koparmak üzeredir.

Dizi Sayfası »
 

Savaşçı Savaşçı
 / 
. Bölüm
Dizi Sayfası »