Fox Tv Dizileri

 

Bana Sevmeyi Anlat Bana Sevmeyi Anlat
Pazartesi / 20:00
21. Bölüm

20. Bölüm: Berna’nın söyledikleri Haşmet’in büyük öfkesine neden olur. Artık tüm kartlar açılmıştır. Leyla, Haşmet’in ortadan kaybolmasıyla iyice gerilir. Alper, Leyla’yı sakinleştirmeye çalışırken bir yandan da nasıl bir belayla mücadele edeceklerini düşünmektedir. Engin, Haşmet’in kendisine ulaşmamasından şüphelenmektedir, savaşın başladığına neredeyse emindir. Canan, tüm olan bitenin üzerine bir de gizli tehdit altındadır. Herkes için bu bir milattır; hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Dizi Sayfası »
 
 
 

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz
Cumartesi / 20:00
13. Bölüm

12. Bölüm: Ozan’ın bulunuşu, bir sürprizi de beraberinde getirir. Mustafa’yla yakınlaşmaya başlamışken, Figen’in ona aşık olduğunu söylemesiyle, Ece geri adım atar. Bu arada Fikriye de boş durmayıp, İbrahim’i Ece’ye karşı doldurur. Ferhat’ın Ece’yi tehdit ettiğini öğrenen Mustafa, bu kez yumruklarını konuşturur. Ağabeylerinin İstanbul’a geleceği haberiyle korku içinde olan Diyar, Serdem’e kavuşmanın keyfini bile süremezken, Elvan’ın bir planıyla rahat nefes alır. Tatsız bir olay yaşayarak lokantadan ayrılan Deniz, Mirat’ın dostluğu ve ilgisiyle moralini ayakta tutarken;  Şebnem ve Alihan arasındaki gerginlik tırmanır. Alihan’ın iş seyahati diye yalan söylediğini anlayan ve ailesini görmek üzere İstanbul’a gittiğini tahmin eden Şebnem panik içindeyken, Alihan aylar sonra ailesiyle karşı karşıya gelmek üzere oluşunun heyecanı içindedir.

Dizi Sayfası »
 

Karagül Karagül
Cuma - Final / 20:00
125. Bölüm

125. Bölüm: Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

 
Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru'ya “Anne” diyebilecek mi?
 
Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?
Dizi Sayfası »
 
 

Muhteşem Yüzyıl: Kösem Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Cuma / 20:00
9. Bölüm

8. Bölüm: Geçmişten gelen korkular su yüzüne çıkıyor! Farya’nın hamileliği saraya bomba gibi düşüyor! Kösem Sultan, Sultan Murad’ın Şehzade Kâsım’ı kapattığını öğreniyor! Sultan Murad ve Kösem karşı karşıya geliyor! Ayşe Sultan Farya’nın hamile olduğunu öğrenince öfkeden deliye dönüyor! Kösem, Şehzade Kâsım’ın kapatılmasından sorumlu olan herkesten intikamını alıyor! Sultan Murad Anadolu’da başlayan isyan haberini alıyor! Gevherhan ve Silahdar aşkı gittikçe alevleniyor! Ayşe, Farya’ya müthiş bir tuzak kuruyor! Farya ölümle burun buruna geliyor! Sultan Murad, Anadolu’ya sefere çıkıyor!

 
Farya’nın hamile olduğu haberini öğrenen Kösem Sultan, bir karar verir. Farya bu bebeği doğuracaktır. Saraya dönen Kösem Sultan, Şehzade Kâsım’ın, kafese kapatıldığı öğrenir. Sultan Murad’la karşı karşıya gelir. Bunu kardeşine nasıl yapar? Sultan Murad ise kararlıdır… 
Ayşe, Farya’nın hamile olduğunu öğrenir. Öfkeden deliye dönen Ayşe Sultan bir an evvel bebekten kurtulmaya kararlıdır. Haremde Farya’nın hamileliği konuşulurken, ahalinin arasında da Farya’nın Sultan Murad’ın kapatması olduğu kulaktan kulağa yayılmaktadır. Kösem, Şehzade Kâsım’ın kapatılmasından sorumlu olan herkesi saraydan sürer. Gülbahar Sultan için ise, daha iyi bir intikam planı vardır…
Gevherhan ve Silahdar gizli gizli buluşmaya devam eder. Aşkları gittikçe alevlenir. Silahdar,  Gevherhan için her şeyi yapmaya hazırdır… Aşkıyla kardeşi arasında kalan Gevherhan ise kalbine söz geçirebilecek midir?
Ayşe Sultan, Farya’ya müthiş bir tuzak kurar. Ateşin ortasında kalan Farya ölümle yüz yüze gelir.
Sultan Murad, Anadolu’da başlayan isyan haberini alır. İsyancıların bir kaleye saklandığını öğrenen Sultan Murad sefere çıkar.
 
Dizi Sayfası »
 

No 309 No 309
Çarşamba / 20:00
31. Bölüm

31. Bölüm: Emir’in gelişi ailede büyük bir mutluluk yaratırken aynı zamanda fikir ayrılıklarına düşmelerini de sebep olur. Songül ve Yıldız’ın çatışması her geçen gün artmaktadır.. Bu arada  Songül’e giden isimsiz mektubun Betül tarafından gönderildiğini öğrenen Yıldız,Onur’u dikkatli olması konusunda uyarır.. Bunun üzerine Onur Lale’ye sözleşme konusundaki gerçekleri anlatmaya karar verir.. 

Dizi Sayfası »
 

O Hayat Benim O Hayat Benim
Pazar / 20:15
117. Bölüm

116. Bölüm: Efsun’un iki hedefi vardır: Önce Nuran’ı geri almak... Sonra da Atahanların karşısına rövanş için çıkmak. Bu süreçte beklenmedik iki cenahın desteğini görür Efsun. Yeni ittifaklar kurulmaktadır. Peki, Bahar ve Ateş, Hülya’nın yalanlarının bir parçası olmayı kabul edecek midir? O güne kadar tek amaçları kızlarıyla vakit geçirmek, Nuran’ın kendilerini kabullenmesi için çabalamak olmuştur. Artık Nuran’ın öz evlatları olduğunu kanunlar önünde de ispatlama vakti gelmiştir. Efsun ve Arda nihayet Nuran’a ulaştıklarında, onları çok acı bir sürpriz beklemektedir. Nuran ikisini de istemiyordur! Efsun’un dünyası başına yıkılır. Her şeyin tek sorumlusu olarak gördüğü Hülya’ya yöneltir hıncını. Önce Hülya’nın konaktan kovulmasını sağlayacak, sonra da sığınabileceği herkesle bağlarını kopartacaktır. Yeni müttefikleri sayesinde, Kenan’dan bile ayıracaktır Hülya’yı!

Dizi Sayfası »
 
 

Umuda Kelepçe Vurulmaz Umuda Kelepçe Vurulmaz
Perşembe / 20:00
12. Bölüm

12. Bölüm: Onur denize düşmüştür ve onca aramaya rağmen bulunamamıştır. Sahile vuran Onur yaşlarındaki ve eşkalindeki erkek cesedi de artık elde kalan son umutları yok etmiştir. Fırat ve Ceren olanlardan kendilerini sorumlu tutarlar. İnci ise kahroluyordur. Onur’a sahip çıkamadığını düşünüyordur. Bütün masumlar kendilerini suçlaya dursun, Onur’un ölümünü kabullenen Perihan için bu durum hem acılı hem de karşı konulamaz bir öfkeye dönüşür. Ceren ve Fırat’a en büyük zararı aileleri üzerinden verir ancak bununla yetinmez. En ağır darbeyi vuracaktır Perihan çünkü kaybedecek hiçbir şeyi yoktur. Oğluna kavuşmadan önce beraberinde de birçok canı kendisiyle götürecektir...

Dizi Sayfası »