TRT1 Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.00
87. Bölüm
87. Bölüm: Ömer ve Zehra sabah Asya’nın odaya saklanmak için girmesiyle uyanır. Asya’nın peşinden gelen Cevriye ikilinin ayrı yataklarda uyuduğunu anlar. Ömer ve Zehra, evdekilere bu durumu nasıl açıklayacaklardır? Üstelik bütün ev halkı şimdi aralarındaki sorunun ne olduğunu merak etmektedir. Ömer ve Zehra işbirliği içinde çalışmaya karar verirler. Madem küs olduklarına inanıyorlar onlara istediklerini vereye karar verirler. İkisinin de küsmek için bahaneleri farklı olacaktır tabi. İkisi de aslında birbirleri hakkında düşündükleri şeyleri kılıf bularak dillendirmektedir. Diğer yanda Mehtap Ömer ve Zehra’nın evli olduğunu öğrenir.
Dizi Sayfası »
 

Baba Candır Baba Candır
Pazar / 20:00
55. Bölüm

54. Bölüm: Yeni yılın gelmesiyle beraber Çelik ailesinin evinde tatlı koşuşturmalar yeniden başlamıştır. Yufkacı Salih tüm çocukları ile birlikte aynı evde yaşadığı için çok mutludur. Fakat mahalleye yeni taşınan Aysima Salih'in kurduğu bu huzurlu düzenin içerisinde ona dertlenecek bir sebep olacaktır.

Ece ve Haluk şirketlerinin girdiği yeni ihale için çok heyecanlıdır. Ece, ihalede temkinli olmayı amaçlarken, Haluk babasının en büyük rakibine ihaleyi kaybetmemeye kararlıdır. Haluk'un girdiği büyük savaşta en kıymetli varlığını bile kaybetme riskini göze alır.
 
Emrecan ve Ceylan holdingde başladıkları yeni işlerinde kendilerini ispat etmeye çalışırken holdinge ansızın gelen işadamları yüzünden bir anda kendilerini patron koltuğunda bulacaklardır.
 
Mahalleye yeni taşınan Aysima, Salih'in başına ne gibi dertler açacak? Emrecan ve Ceylan patronculuk oyununda başarılı olabilecek mi? Haluk'un güç gösterisi Ece'yle arasında ne gibi sorunlara sebep olacak?
Dizi Sayfası »
 

Diriliş Diriliş
Çarşamba / 20:45
73. Bölüm

73. Bölüm: Büyük bir oyun içerisine düşmüş Ertuğrul Bey ve alpları düştükleri tuzaktan habersiz olarak kalede mahsur kalmıştır. Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaktadır. Kaleden alplarıyla birlikte nasıl sağ çıkacaktır? Bu durumu haber alan Candar, Köpek ve Ural ne şekilde davranacaktır?

Her türlü tuzağı zekasıyla ve bileğinin gücüyle def etmeyi başaran Ertuğrul sultana verdiği söz gereği kılıcını kullanmamaktadır fakat düşman saldırılarını arttırmaktadır. Ertuğrul’un bu saldırılara karşı yeni stratejisi ne olacaktır?
 
Aşk Kıvılcımları!
 
Candar Bey’in evinde misafir olan Sadettin Köpek, Aslıhan’a karşı duygusal bir yönelim içerisindedir. Bunu fark eden Ural, Sadettin Köpek’i evliliğe teşvik eder. Saadettin Köpek ne yapacaktır? Aşka susamış olan Bamsı’nın gönlü mucize şekilde karşısına çıkmış Helena’ya kaynar. Helena ise Bamsı’yı kendilerinin kervanına saldıran kişi olarak bilmektedir. Helena gerçeği öğrenecek midir? Bamsı’nın duyguları karşılık bulacak mıdır?
Dizi Sayfası »
 

Hangimiz Sevmedik Hangimiz Sevmedik
Pazartesi / 20:00
22. Bölüm
22. Bölüm: Tarık ile Itır’ın kaçtığını öğrenen Adile ile Münir soluğu karakolda alır. Yine kendilerini nezarethaneye attırmayı başarırlar. Mahalleli Tarık ile Itır’ın kaçtığını öğrenir. Ancak Perran’dan saklamaya çalışırlar. Adile ve Münir’in evleneceği haberi Yuvacık mahallesinde bomba etkisi yaratır. Diğer yandan Ayşen ve Şener de boş durmayacak ve Münir ile Adile’yi yıldırmak için ellerinden geleni yapacaklar.
 
İlyas sonunda Emel’e aşık olduğunu itiraf eder. Ancak İlyas’ı bir sürpriz beklemektedir. Tarık ve Itır’dan gelen haber Yeşil ve Çam ailelerini şok edecek.
 
Dizi Sayfası »
 

Seksenler Seksenler
Cumartesi / 21:45
210. Bölüm

209. Bölüm:  Fehmi Baba'nın hastalığı korkutuyor!
Evde aniden fenalaşan Fehmi Baba'yı hastaneye götürürler. Rukiye, merakla Fehmi’nin hastaneden dönmesini beklerken, Fehmi’yi sinirlendirip hastalanmasına sebep olanın her zamanki gibi Seyfi olduğu ortaya çıkar. Yüksek tansiyonu olan Fehmi’nin beslenmesine dikkat etmek ve onu Seyfi’den mümkün oldukça uzak tutmak gerekmektedir. Fehmi diyet yapmakta oldukça zorlanır fakat onun sağlığını düşünen ailesi pes edecek gibi değildir. Öte yandan Funda ile evlenmek isteyen doktorun mahalleden ev almasını engellemeye çalışan Çağatay’ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Gülden, Ahmet’in bazı kıyafetlerini beğenmemektedir ve onları Ahmet’ten gizli bir şekilde eskiciye verir. Ahmet kıyafetlerini mahalleden insanların üzerinde görünce büyük bir şok yaşarken, Gülden’in evde bulduğu bir mektup ortalığı karıştırır.

Dizi Sayfası »
 

Sevda Kuşun Kanadında Sevda Kuşun Kanadında
Cuma / 20:00
22. Bölüm

21. Bölüm: Ömer kabadayılar dünyasında.. 
Ocak başkanlığını bırakarak ‘Kabadayılar Dünyası’na hızlı bir giriş yapan Ömer’in artık kendi kurallarını koyma vakti gelmiştir. “Solaklı artık yok. Ben benden öncekilere benzemem” diyerek kendi raconunu kesen Ömer’in geçmişi peşini bırakmayacaktır. Filiz hala aklındadır ancak yeni hayatında duygusallığa yer yoktur.

Zafer Erbay Asım’ın karşısına bir kez daha çıkmıştır. Zafer, silah projesiyle yakından ilgilenir. Bunun için komisyondakilerin görüşünü etkilemek için plan yapar. Amiral ise Zafer’in işini bitirmeye kararlıdır. Bunun için Bekir’e reddedemeyeceği bir işbirliği teklifi yapar.
 
Erbakan Hoca’nın referansıyla üniversiteye kabul edilen Asım ilk girdiği derste parkalılar tarafından protesto edilir. Üniversite karışır. Diğer yandan Asım silah çizimleriyle ilgili komisyondan çıkacak kararı sabırsızlıkla beklemektedir. Kararı ise Zafer Erbay bildirecektir.
 
Dizi Sayfası »
 

Son Destan Son Destan
Salı / 20.00
3. Bölüm

3. Bölüm: Şahsine'nin hastalığı iyice ilerlemiş ve bu durum abisiyle arasındaki tüm buzların erimesine sebep olmuştur. Artık Destan için kardeşini mutlu etmek, sevdiğine kavuşturmaktan daha önemli hiç bir şey yoktur ve tüm aile Şahsine'nin etrafında yeniden kenetlenmektedir. Nergis ise Destan’la ilişkisini babasının tüm itirazlarına rağmen kesmez ve Yavuz'un Selvi'yle evlenmek istemesi ise aralarının iyice açılmasına sebep olacaktır.

 
Dizi Sayfası »