TRT1 Dizileri

 

Diriliş Diriliş
Çarşamba - Sezon Finali / 20:30
122. Bölüm

121 Bölüm: Noyan’ın yeni hamlesi ne olacak? 
Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti.

Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti.

Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı.

Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı.
 
Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?
Dizi Sayfası »
 

Kalk Gidelim Kalk Gidelim
Cumartesi - 28 Temmuz / 20:00
30. Bölüm

29. Bölüm: Halim ve Badegül mutlu sona yaklaşıyor...
Seyfettin Hale’nin evinde Meryem’e yakalanınca Meryem, Sevda’ya bir şey söylemesin diye yalvarır. Fakat kendisi hiç beklenmedik şekilde bir pot kırar ve Sevda, Seyfettin’in peşine düşer. Nurcan, İstanbul’daki evlerinin satılmasıyla ilgili sonucu öğrenir ve veda mektubu yazıp evi terk eder. Mustafa Ali, Nurcan’ın gitmesinden dolayı yıkılır, ne kadar çabalasa da kendisine ulaşamaz. Bu sefer Nurcan’ın ciddi olduğunu anlayan Mustafa Ali artık net bir karar vermek zorundadır. Diğer yandan

Melisa’nın da İstanbul’a dönmesinde sonra Canberk ikileme düşer ve dedesiyle durumu istişare eder.
Ya Melisa’nın peşinden gidecek ya da köyde kalacaktır.
Şakir, Dudu’nun hoşuna giden havuzlu villayı kiralamak yerine satın almak için harekete geçer fakat
başına ummadık olaylar gelir. Ve bütün bunların sorumlusu olarak da Veli’yi görür. Veli ise Duru’yla
ilgili attığı adımların sonucuna ulaşmak üzeredir. Halim, Badegül ile birlikte hayatının en güzel
günlerini yaşarken Seyfettin, Meryem’e hiç beklenmedik bir anda Halim ve Badegül ile ilgili kararını
söyleyip harekete geçer.
Dizi Sayfası »
 

Mehmetçik Mehmetçik
Perşembe - Sezon finali / 20:00
19. Bölüm

19. Bölüm: Kumandan Şefik, orduyu tuzağın içine götürüyor..

Kumandan Şefik’in büyük hatası... Şefik, Üsküplü’nün İngiliz karargâhına sızarak getirdiği çok önemli bilgilere itibar etmiştir. Ancak Cox’un oyunu ile fikrini değiştiren Şefik, orduyu tuzağın içine götürür. Cox önceden tuzak hazırladığı yerde Osmancık Taburunu hazırlıksız yakalamayı başarmıştır. Peki, bu tuzak nasıl sonuçlanacaktır?

 

Üsküplü rafineriyi fetheder... Şefik’in tuzağa düştüğünden habersiz olan Üsküplü, az sayıda neferi ile savunmasız halde bulunan Abadan petrol Rafinerisine saldırır. Amacı rafineriyi koruyarak İngilizlerin eline geçmesini engellemek ve Osmanlı ordusu için yakıt üretmektir. Ancak son anda alacağı kara haber her şeyi alt üst edecektir. Üsküplü’nün önünde vermesi gereken ve dönüşü olmayan çok önemli kararlar vardır.

 

Düğümler çözülüyor... Kut şehri şimdiye kadar görmediği bir acıya şahit olacaktır. Şehir için karanlık günler daha yeni başlamıştır. Ancak hala bir umut vardır. Sonu şehadet olan bir umut…

Dizi Sayfası »
 

Payitaht Payitaht
Cuma - Sezon Finali / 20:00
54. Bölüm

52. Bölüm: Abdülhamid'i bekleyen büyük sürpriz...
Abdülhamid kendisine ve devletine ihanet eden Paşa’nın kim olduğunu çözmeye çalışmaktadır… Bunun için Mahmud Paşa ile birlikte bir plan kurar.

Öte yandan Parvus bütün hanedanı yok edecek planının sonuna yaklaşmıştır artık. Bu korkunç planına sadece Sabahattin’i değil, Abdülhamid’in ağabeyi Murad’ı da ortak eder.
 
Abdülhamid, Naime’nin Hatice ve Kemalettin’i mahvetmek için yalan söylediğini anlamıştır. Abdülhamid bu ağır iftiranın faturasını sadece Naime’ye değil, kızını savunmaya mecbur kalan Bidar Sultan’a da keser… Artık Abdülhamid ve Bidar arasında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Mehmet Selim ise, Handan’ın başka bir kadının bebeğini alacağından bihaber, heyecanla bebeğinin doğumunu beklemektedir.
 
Payitaht sokaklarındaki çetelere nefes aldırmayan Fehim Paşa’ya, İrena üzerinden büyük bir tuzak kurulmaktadır. 
 
Abdülhamid kurduğu plan sonunda, istediği ipucunu yakalar… Şüphelendiği Paşa’nın izini sürer ve tam da Mason Toplantısı sırasında askerleriyle mekâna baskın yapar… Abdülhamid’i burada büyük bir sürpriz beklemektedir!
Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?