TRT1 Dizileri

 

Diriliş Diriliş
Çarşamba - Sezon Finali / 20:30
122. Bölüm

121 Bölüm: Noyan’ın yeni hamlesi ne olacak? 
Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti.

Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti.

Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı.

Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı.
 
Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?
Dizi Sayfası »
 

Kalk Gidelim Kalk Gidelim
Cumartesi / 20:00
38. Bölüm

38. Bölüm: Nurcan ve Mustafa Ali'nin sonu ne olacak?
Nurcan evden ayrılıp kendi evinde kalacağı günün ilk gecesinde, Meryem’in kendi odasında kalacağını öğrenince küplere biner. Apar topar Mustafa Ali’yi kaldırıp bir bahane uydurarak ilk geceyi eski odasında geçirip Meryem’in karşısına dikilmek ister.

Bu sırada Seyfettin ve Halil, Nurcan’ın kaldığı konağın bahçesinde yatır olduğuna inandırmak için gece operasyonuna çıkarlar ama başlarına ummadık hadiseler gelir. Evlerine döndüklerinde yatırın kendilerine musallat olduğunu düşündüklerinden eşlerine kendilerini okuturlar.

Hacı Hüseyin ise Sevda,Hatice ve Nuriye’ye Nurcan’ın yeni evini temizleyin diye talimat verince, kadınlar bu durumu içerleyip direnseler de mecbur razı olurlar. Hacı Hüseyin’e çaktırmadan temizlik yapmamak için Halil bir plan yapar. Bu planı duyan Seyfettin de Sevda’yı kurtarmaya çalışır ve işler sarpa sarar.

Veli ve Duru ise evlenmek için Mustafa Ali’den gizli son sürat hazırlıklara devam ederler. Sadece Mustafa Ali’den değil, aynı zamanda Şakir ve Dudu’dan da gizli hareket ederler. Dudu birtakım ipuçlarını birleştirip Veli ve Duru’nun bir şeyler çevirdiğini anlamaya başlar.

Halim ve Badegül cephesinde ise her şey yolunda giderken bazı ellerin devreye girmesiyle kara bulutlar dolaşmaya başlar.

Dizi Sayfası »
 

Mehmetçik Mehmetçik
Perşembe - Sezon finali / 20:00
19. Bölüm

19. Bölüm: Kumandan Şefik, orduyu tuzağın içine götürüyor..

Kumandan Şefik’in büyük hatası... Şefik, Üsküplü’nün İngiliz karargâhına sızarak getirdiği çok önemli bilgilere itibar etmiştir. Ancak Cox’un oyunu ile fikrini değiştiren Şefik, orduyu tuzağın içine götürür. Cox önceden tuzak hazırladığı yerde Osmancık Taburunu hazırlıksız yakalamayı başarmıştır. Peki, bu tuzak nasıl sonuçlanacaktır?

 

Üsküplü rafineriyi fetheder... Şefik’in tuzağa düştüğünden habersiz olan Üsküplü, az sayıda neferi ile savunmasız halde bulunan Abadan petrol Rafinerisine saldırır. Amacı rafineriyi koruyarak İngilizlerin eline geçmesini engellemek ve Osmanlı ordusu için yakıt üretmektir. Ancak son anda alacağı kara haber her şeyi alt üst edecektir. Üsküplü’nün önünde vermesi gereken ve dönüşü olmayan çok önemli kararlar vardır.

 

Düğümler çözülüyor... Kut şehri şimdiye kadar görmediği bir acıya şahit olacaktır. Şehir için karanlık günler daha yeni başlamıştır. Ancak hala bir umut vardır. Sonu şehadet olan bir umut…

Dizi Sayfası »
 

Payitaht Payitaht
Cuma - Sezon Finali / 20:00
54. Bölüm

52. Bölüm: Abdülhamid'i bekleyen büyük sürpriz...
Abdülhamid kendisine ve devletine ihanet eden Paşa’nın kim olduğunu çözmeye çalışmaktadır… Bunun için Mahmud Paşa ile birlikte bir plan kurar.

Öte yandan Parvus bütün hanedanı yok edecek planının sonuna yaklaşmıştır artık. Bu korkunç planına sadece Sabahattin’i değil, Abdülhamid’in ağabeyi Murad’ı da ortak eder.
 
Abdülhamid, Naime’nin Hatice ve Kemalettin’i mahvetmek için yalan söylediğini anlamıştır. Abdülhamid bu ağır iftiranın faturasını sadece Naime’ye değil, kızını savunmaya mecbur kalan Bidar Sultan’a da keser… Artık Abdülhamid ve Bidar arasında hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
 
Mehmet Selim ise, Handan’ın başka bir kadının bebeğini alacağından bihaber, heyecanla bebeğinin doğumunu beklemektedir.
 
Payitaht sokaklarındaki çetelere nefes aldırmayan Fehim Paşa’ya, İrena üzerinden büyük bir tuzak kurulmaktadır. 
 
Abdülhamid kurduğu plan sonunda, istediği ipucunu yakalar… Şüphelendiği Paşa’nın izini sürer ve tam da Mason Toplantısı sırasında askerleriyle mekâna baskın yapar… Abdülhamid’i burada büyük bir sürpriz beklemektedir!
Dizi Sayfası »
 

Tozkoparan Tozkoparan
Hafta sonu / Gündüz
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Vuslat Vuslat
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?