Star Tv Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.15
238. Bölüm

228. Bölüm: Ömer’in hediyesi Zehra’yı derinden sarsacak...
Evlilik yıldönümü için Konak’ta hummalı bir hazırlık vardır. Ömer’in hediyesi Zehra’yı derinden sarsacaktır.

Canan sonunda gerçeklerle yüzleşir, duydukları karşısında intikam duygusuyla dolar. Zehra haklı çıkmıştır.

İşyeri mühürlenen Sabah ekmek parasının, Kerem ise içini kemiren şüphenin peşindedir.

Dizi Sayfası »
 
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 15:30
1276. Bölüm

1276. Bölüm: Feride yeni bir sayfa açtığını söylese de Yaman hala başından geçenlerin etkisindedir. Feride’nin yanına aldığı kadının Cansu olduğundan şüphelenen Yaman zor durumda kalır.

Osman yaşam mücadelesi verirken tüm aile endişeyle bekler. Bu süreçte çok kötü olan Zühre gerilim dolu bir ana şahit olur.

Cihan Güzel’den kendisine yardım etmesini ister ve Güzel ile Mükellef’i tehdit eder. Güzel ise Osman’la ilgili konuşmak için Murat’ı arar.

Zeynep ve Ateş Sevgilerin yardımıyla dükkân açma hazırlıklarını heyecanla yürütürler. Pınar, doğum gününü unuttuklarını sandığı için Zeynep’e kırılır ve Sevgi’nin bahsettiği kişiyle evlenme meselesine olumlu yanıt verir. Bu kararı öğrenen Zeynep’in vereceği tepki ise merak konusudur.
 
Pınar’ı elinden kaçırmak istemeyen Toprak, durumdan haberdar olur ve sinsi bir plan yapar. Yiğit Kader’e eziyet etmek için yeni bir yol bulur.
 
 

 

 

Dizi Sayfası »
 

Börü Börü
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Çarşamba - Belirsiz / 22:30
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Dolunay Dolunay
Pazar / 20.00
24. Bölüm

23. Bölüm: Hayat Nazlı ve Ferit’e yeni sürprizler hazırlamaktadır…
Nazlı ve Ferit nihayet birbirlerine açılmışlardır. İkisinin de en büyük isteği kaybettikleri zamanı telafi etmek olur. Ferit ve Nazlı aşklarını özgürce yaşamaktadır artık. Onların bu hallerini etrafındakiler de şaşkınlıkla seyreder. Ferit ve Nazlı mutluluk sarhoşuyken hayat da onlara yeni sürprizler hazırlamaktadır.

Dizi Sayfası »
 

Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları
Cumartesi / 20.00
27. Bölüm

27. Bölüm: Hazım ile ilgili gerçek ortaya çıkıyor...
Hazan, Yağız’a yetişememenin acısıyla sarsılırken Hazım’ın durumu ortalığı  yangın yerine çevirir. Gökhan ve Yasemin’in Hazım’la ilgili gerçeği gizlemeleri aile içinde büyük bir krize dönüşür. Hazım yüzünden yükselen tansiyonla, Sinan ve Ece arasında bir anda başlayan hesaplaşma Hazan için yıkıcı olur. Lansman gecesindeki skandalda kardeşinin de payı olduğunu öğrenen Hazan kardeşine sırtını döner ve Yasemin’den hesap sorar. Hem ablasını hem de annesini kaybeden ve tamamen yalnızlaşan Ece, kan tahlili sonuçlarının gelmesiyle Yasemin’in büyük oyununun kurbanı olur. Ece’nin kocasını zehirleme suçlamasıyla tutuklanması ardı arkası gelmeyen olayların fitilini ateşler. Fazilet, kızının masumiyetini kanıtlamak için çırpınırken, Ece’ye yönelik suçlamalar Sinan ve Hazan için yeni bir sınav haline gelir.  Yasemin’le ilgili şüphelerinin pençesinde kıvranan Gökhan, sonunda yıkıcı gerçeklere doğru geri dönülmez bir adım atarken, doktorların hafızasıyla ilgili umut vermedikleri Hazım tüm çocuklarını sarsacak bir tehlikenin eşiğindedir.

Dizi Sayfası »
 

Hayat Sırları Hayat Sırları
Çarşamba / 20:00
8. Bölüm

7. Bölüm: Seher, Kemal ve Şirin evi terk ediyor. Mustafa her şeyi açıklayacak mı?

Hakan’ın gelişi Kuzgun ailesinin evine bomba gibi düşüyor!
Mustafa ya gerçeği itiraf edecek ya da Hakan’ı oğlu olarak bağrına basacak. 
Seher, Kemal ve Şirin babalarının annelerine ihanet ettiğini düşünerek büyük bir öfkeyle evi terk edecek. Burak kaçakları   misafir edecek. 
Bu olay, Seher ve Burak’ı birbirine yaklaştırıyor.
Tekgöz’ün rahat durmaya niyeti yok, aileden para kopartmak için yeni bir planı var. 
Yaşanan büyük bir gelişmeyle Seher kayıp çocuğuna bir adım daha yaklaşıyor!
 
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
29. Bölüm
29. Bölüm: Süreyya ve Faruk aşkında yeni kriz... 
Gördüğü fotoğraf sonrası çileden çıkan Süreyya’nın yaptığı şeyler Faruk’a cehennem azabı yaşatır.
 
Akif’in büyük bir cesaretle yaptığı hamle Senem’i şok eder.
 
Ortaya çıkan bir mektup geçmişin hiç de sanıldığı gibi olmadığını ortaya çıkarır.
 
Adem’in tanıklık ettiği şeyler ona Boranlarla ilgili geniş hareket alanı kazandırır.
 
Faruk ve Süreyya’nın Emir’le olan programları oldukça can sıkıcı bir şekilde sonlanır.
 
Esma kendine ne kadar hâkim olmaya çalışsa da hayatının en önemli kararlarından birini verecektir.
Dizi Sayfası »
 

Siyah İnci Siyah İnci
Perşembe / 20:00
12. Bölüm

12. Bölüm: Vural ve Canan hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşıyor... Hastalığının ölümcül olduğunu öğrenen Irmak, büyük bir yıkım yaşar… Hayatında ilk kez aşkı tatmışken, ömrünün son demlerini yaşıyor olmak, Kenan’dan, ailesinden, hayallerinden kopacak olmak darmadağın eder Irmak’ı… Tek isteği vardır… Son günlerinde de olsa sevdiği adama kavuşmak…

Kenan ise Irmak’ın fişini çekenin Ebru olduğunu öğrenmiş, ona hesap sormuştur. Ebru iyiden iyiye köşeye sıkışmıştır. Fakat kolay teslim olmaya niyeti yoktur… Elindeki tek kozu olan Hazal ve Kenan’ın öpüşme görüntülerinin olduğu flash belleği kullanmaktan başka çaresi yoktur.
 
Vural’ın Hazal’a dair şüpheleri her adımda daha da artmakta, Hazal onun arkasından iş çevirdiğinden neredeyse emin olmaya başlamaktadır. Hazal ise, mutlu ve sadık eş rolünü oynamaya devam ederken, bir yandan da Jale ile birlikte Naz’ın akıbetini öğrenmek için araştırmalarına devam etmektedir.
 
Vural Hazal’ın telefon dökümlerine ulaşır. Hazal’ın Kenan’la, Jale’yle olan tüm konuşmalarına ulaşmıştır Vural… Jale’nin Hazal’la irtibata geçtiğinden emin olunca, hiç vakit kaybetmeden hamle yapar. Hazal ve Jale önemli bir delil elde etmişlerdir Naz’a dair… Vural ve Canan’ın ofisteki şüpheli konuşmaları, yerleştirdikleri böcekte kayıtlıdır.
 
İkili önemli bir hamle için hazırlanırken, hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar…
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
26. Bölüm

25. Bölüm: Yavuz, annesinin ölümü ile ilgili gerçekleri öğreniyor
Bir tarafta Büyükelçiliği korumaya çalışan Tim diğer tarafta daha büyük bir tehlikenin ortaya çıktığından habersizdir. Büyükelçinin getirdiği kötü haber ülke ve müttefiklerimiz için ciddi bir tehdidin sinyallerini vermektedir.

Karabatak’ın ulaştırdığı istihbarat ile birlikte yola çıkan Tim, beklemediği bir yerde bulur kendini. Operasyonu tamamlamak için içlerinden biri kendini feda etmek zorundadır. Hepsi tereddüt etmeden kendini öne atsa da sadece biri bu zorlu görevi üstlenecektir.
Yavuz, annesinin ölümüyle ilgili öğrendiklerinin ardından büyük bir yıkıma uğrayacaktır. Bu sırla ilgili bir cevap bulmak için Olcay ve Agâh’ın yanına gittiğinde ise büyük bir kriz onu beklemektedir.
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
9. Bölüm

8. Bölüm: Sarmaşık fena karışık... Manikürcü Esra'nın getirdiği kol düğmesi kime ait? Serhan'a mı yoksa Taylan'a mı?

Merve Oya'nın Taylan'la, Pelin ise Serhan'la olduğunu düşünüyordu. Manikürcü ajanın getirdiği kol düğmesi kimin? Serhan'ın mı yoksa Taylan'ın mı? İkisinde de aynı takımdan var, iki kadının da hayatı alt üst olabilir.  İkisinin de kocasını kaptırmamak için yapmayacağı şey yok. Kazan kaynıyor! Peki bundan sonra ne olacak? Aşk ve ahlak arasında sıkışıp kalan Oya’yı neler bekliyor? Tüm gücünü kocalarından alan kadınların muhiti Sarmaşık’ta, Oya bekar bir kadın olarak yerini nasıl muhafaza edecek? 

Arzu cephesindeyse boşanmaya sayılı gün kaldı. Evi Arzu’ya kaptırmış olmayı hazmedemeyen Burcu, kendine Sarmaşık’tan bir ev seçiyor. İşte başarılı olmak için canla başla çalışan Arzu, yoksa eski kocası Mehmet ve onun metresi Burcu’yla komşu mu olacak?

Oya ve Serhan ikilisi dönülmez bir noktaya geldi. Aşıklar bir karar vermek zorunda. Bundan sonra kendilerini kandırmaları mümkün değil. İmkansız ama inkar edilemeyecek denli hakiki bir aşk onlarınki… Bir o kadar da zor. Bu aşk onları da değiştirecek mi, asla yapmam dedikleri şeyleri yapacaklar mı?
Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık kadın karakteri hangisi?

Sezonun en şık kadın karakteri hangisi?