Star Tv Dizileri

 

Ateşböceği Ateşböceği
Perşembe - 29 Haziran / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Başarılı ve yalnız bir avukat olan Barış Buka (Seçkin Özdemir), hayatının en çetin davasıyla karşı karşıya kalınca yolu ele avuca sığmaz bir taksi şoförü olan Aslı Eğilmez’le( Nilay Deniz) kesişir. Hayatta keşfedilecek hiçbir şey kalmadığına inanan Barış’ın, ateşböceği misali parıldayan Aslı’yla başlayan macerası ona bilmediği bir dünyanın kapılarını aralar. 

İkisi için de yeni başlayan bu hikayenin başrolünde artık aşk vardır.
Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi - Sezon finali / 14:45
1207. Bölüm

1207. Bölüm: Namlunun ucundaki isim Cüneyt mi, Feride mi yoksa Yaman mı? 
Yaman, Feride’yi bulmak için çırpınır. Cüneyt, Melis’in küçük bir ihmali sayesinde Feride’nin kaçırıldığı yere doğru yola çıkar. Feride, bebeğini kurtarmak için Melis’in istediği her şeyi yapar. Melis sözünü tutmaz ve silahını ateşler. Namlunun ucundaki ismin Cüneyt mi, Feride mi yoksa Yaman mı olduğu merak konusudur.

Sıla, Murat’ın sözlerini kaldıramaz ve şok edici bir hamle yapar.

Zühre evi terk eder, ancak Osman’ın kaybı bir tek sevdiği kadınla sınırlı kalmaz.


Ateş ve bütün aile ağır yaralı olan Gülüm’e yardım etmek için çırpınır. Ateş, sonunda Murtaza’dan bütün hıncını aldığını düşünür. Ancak Murtaza bütün aileyi bir odaya kilitler. Son darbesini de yaparak Bahar, Şahin, Sevgi, Galip ve Gülüm’ü acı dolu bir sona mahkûm etmek ister. Ateş’in çabası ailesini kurtarmaya yetecek midir?

Kader’e söz geçiremeyen Mahir onu kaçırır. Kader ise ona kan kusturmaya ant içmiş Yiğit’le evlenmekte kararlıdır.
 

 

Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Pazartesi - 3 Temmuz / 20.00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Dolunay Dolunay
Salı - 4 Temmuz 2017 / 20.00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları
Cumartesi - Sezon finali / 20.00
13. Bölüm

13. Bölüm: Fazilet’in cesareti kızlarının felaketi mi olacak?
Sinan gerçeği söylemek için tüm cesaretini toplamışken Nil’in intiharı her şeyi altüst eder. Gerçeği öğrenen ve küplere binen Yağız ve Sinan’ın hesaplaşması sert olur. 

 
Yağız, attığı sürpriz adımla dengeleri değiştirir. Hazan şüphenin pençesindeyken Fazilet ise Ece’yle ilgili bambaşka bir gerçekle yüz yüze gelir. Ece’nin hamileliği, Fazilet’i en büyük kabusuyla karşı karşıya getirirken, Fazilet’in kızını kurtarmak için girdiği yol, sadece Ece’nin değil, Egemen ailesinin de hayatını değiştirmek üzeredir. 
 
Yasin öfkesine yenilip geri dönüşü olmayan bir hata yaparken, Ece, hayatının en zor seçimiyle başbaşadır. Aynı anda Hazan ise kendi seçiminin bedelini ödemek zorundadır. 
 
Hazan’ın ödeyeceği bedelden Yağız ve Sinan’ın payına ne düşecek? En çaresiz anında uzanan yardım eli, Ece’nin kaderini değiştirmeye yetecek mi? 
 
Kızının geleceğini kurtarmak için gözünü karartan Fazilet’in cesareti, hem kızlarının hem de Egemen’lerin felaketi mi olacak?
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma - Sezon finali / 20:00
16. Bölüm
16. Bölüm: Süreyya ve Faruk aşkı büyük bir acıyla sınanıyor
Faruk sakladığı sır altında daha fazla ezilmek istememekte, Süreyya öğrendiği gerçek ve Faruk arasında kendini sıkışmış hissetmektedir. Esma dengeleri korumaya çalışırken, Adem sessizliğini bozmuş, son kozunu oynamak için harekete geçmiştir. Faruk ve Süreyya her şeyin hallolacağına inandıkları noktada ise büyük bir acıyla sınanacaklardır.
 
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi - Sezon finali / 20:00
12. Bölüm

12. Bölüm: Yavuz, Çolak’ı yakalamak üzere 
Çolak  tam yakayı Yavuz’a kaptırmışken,  Sebo’nun yardımıyla kaçmayı başarır ama Yavuz yine peşindedir. Bu sefer iyice köşeye sıkışan Çolak yabancı bir ülkenin üssüne sığınır. Burda da rahat durmaz ve Kıyamet Planı’nı devreye sokar. Türkiye eşi görülmemiş bir tehdit altındadır. Çolak’ı durdurmak için savaş çıkarmak pahasına yabancı ülke üssüne zorla girmek zorundadır. Yavuz hayatının en kritik kararını vermek üzeredir. Ya Çolak’ı büyük bedeller ödeyerek durduracak ya da ülkece büyük bir kaos yaşanacaktır. 

Dizi Sayfası »
 

Türk Malı Türk Malı
Pazar - 2 Temmuz / 20:00
5. Bölüm

4. Bölüm: Şehnaz Bakiye’yi evden göndermeye çalışıyor
Eymen Kuzu’nun kötü kalpli nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden göndermek için yeni bir plan yapıyor ve Bakiye’nin “sahte dadı” olduğunu söyleyerek, o’nu işten attırmaya çalışıyor. Bakiye, çocuklarla vedalaşırken; Erman, Bakiye’nin yardımına yetişiyor ve o’nun sevgilisi olduğunu söyleyerek o’nu kurtarıyor.

 
Bahattin yeni planını uyguluyor
 
Yan komşular Bahattin ve Şaduman cephesinde de sular bir türlü durulmuyor. Seksi ve güzel Valeri’yi kendi evine transfer etmeyi kafaya takmış olan Bahattin, kendi hizmetçileri Hidayet ile Erman’ın aralarını yapmak için bahçede bir mangal partisi düzenliyor. Ama bütün komşular aynı partiye doluşunca, işler hiç de planladığı gibi gitmiyor.
 
Diğer yan komşular, modern çiftimiz Onur ve Deren, Kuzular’a karşı “site içi ittifak arayışına” girişiyorlar ve Bahattin-Şaduman çiftini kendi yanlarına çekmek için onlar’la yakınlaşmak istiyorlar; ama bir kez daha bu planları kendi ellerinde patlıyor.
 
Dizi Sayfası »