Star Tv Dizileri

 

Adını Sen Koy Adını Sen Koy
Hafta içi / 17.00
353. Bölüm

247. Bölüm: Ömer hala Bahşende’nin, Jülide ve Zehra arasında kurduğu paralelliğin etkisi altındadır.

Zehra’nın Ömer’i kazanma kararlılığı devam ederken şirketteki soruşturma ve Bahşende’nin baskısı Ömer iyice bunaltır. 

Sabah’ın aşırı pozitif halleri sürerken Kerem, Teoman yüzünden kıskançlık krizine girer. Bu arada evlatlık araştırmasında da şok edici gelişmeler vardır. 
Dizi Sayfası »
 

Avlu Avlu
Perşembe / 20:00
9. Bölüm

9. Bölüm: Deniz suçlunun peşinde...
Deniz şüphelerinin yersiz olmadığını çok acı bir şekilde görmüş, korktuğu başına gelmiştir.

Sahip olduğu en değerli kişiye, Ecem’e verilen bu zararı kimsenin yanına bırakmaya niyeti yoktur.
 
Üstelik yaşanan bu olay Deniz için olduğu kadar cezaevi yönetimi için de bardağı taşıran son damladır.
Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 15:35
1390. Bölüm

1390. Bölüm: Bebeğinin yaşadığını öğrenen Yaman, Cansu’dan intikam almaya kararlıdır. Bunun için Feride’nin doktorunun peşine düşer. Feride, Güneş’in velayetini alabilmek için avukata ihtiyaç duyar ve Yaman’dan yardım ister.

Diğer yandan Cansu, Feride’den kurtulabilmek adına Ceyhun’la birlikte plan yapar.

Murat ve Kader, Güzel’le yüzleşmeye karar verir. Mahir ise yaşananlar karşısında şaşkına dönen Güzel’i, Murat’la konuşmaya ikna eder.

Ateş ve Pınar’ın arasında bir şeyler yaşandığını düşünen Zeynep kocasına çok kızgındır. Zeynep’le konuşmaya gelen Ateş, eve gittiğinde kötü bir manzarayla karşılaşır.
 
Zeynep’le ilgili hain planlar yapan Hakan, Nazan’ın zor anlar yaşamasına sebep olur.
 
Şahin, Kader’in kendi kızı olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptırmayı düşünür. Sevgi ise onu engellemek için elinden geleni yapmakta kararlıdır.


----------------------------------------------

1389. Bölüm: Güneş’in kaybolduğunu öğrenen Feride, neye uğradığını şaşırır. Cüneyt ve Pınar, Güneş’i bulmaya çalışırken, Feride tüm dengeleri değiştirecek bir karar verir.

Cansu’yla olan ilişkisini çözebilmek adına Orhan’ı bulmaya çalışan Yaman, onu konuşturabilmek için bir plan yapar.

Diğer yandan Osman, Neriman’ın şikâyetini geri almasını bekler. Kader ise Mahir yüzünden zor anlar yaşar.

Ateş ve Zeynep’i ayırmak için çabalayan Nazan, geçmişinden gelen bir kişi nedeniyle alt üst olur.

Şahin, Kader hakkında konuşmak için gittiği Refik’le tatsız bir yüzleşme yaşar. Durum Şahin için daha da kötü bir hal alacakken oraya gelen Ateş ve Sevgi, işlerin gidişatının değişmesine sebep olurlar. Refik’in söyledikleri üzerine iyice sinirlenen Şahin, şaşırtıcı bir karar verir.

Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Çarşamba - Belirsiz / 22:30
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları
Cumartesi / 20.00
48. Bölüm

47. Bölüm: Yağız gerçekleri öğreniyor
Ece’nin yokluğunu fark eden Hazan ve Fazilet ne yapacaklarını şaşırmış halde Hazım’ın üzerine giderken, Ece’nin yokluğu Hazan’ın Fazilet’e duvar örmesine neden olur.

Kudret’le yüzleşmekten köşe bucak kaçan Fazilet, kırdığı potla ne Yasemin’i ne de kendisini nasıl bir tehlikeye sürüklediğinin farkında değildir.

Hazan annesinin taktikleriyle hareket etmeye karar vererek Yağız’a hayatının şokunu yaşatan hamleyi yapar.

Sinan’ın Hazan üzerinde kurduğu duygusal baskı çok ağırken, Yağız öğrendiği gerçekle herkesi karşısına alacaktır. Yağız’ın öfkesi karşısında Hazım’ın eli kolu bağlanmıştır. Hazan ve Yağız’ı da ağır bir yüzleşme bekliyordur.
Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
51. Bölüm
50. Bölüm: Faruk ve Süreyya’yı bekleyen yeni kriz
Fikret’in konağa getirdiği konuk herkeste merak yaratırken, Adem planı işlediği için memnundur. Düğün için gelen Siren’in verdiği haber hem Garip hem de Boranlar için büyük sürpriz olur. Senem’in Akif’ten şüphelenmesiyle girdiği macera ise Faruk ve Süreyya için bambaşka bir yüzleşmenin habercisidir.
Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Pazar / 20:00
13. Bölüm

12. Bölüm: Anneler Günü telaşı...
Gizem’in düğüne katılmama ihtimalini duyan İlayda, aralarını iyileştirmek için acil eylem planına geçecek. İlayda, Gizem’i sevdiğine inandırmak için her yolu deneyecek!

Alara’nın doğum günü için özel bir şey yapmak isteyen Gündüz, tutamayacağı bir söz verecek. Hiç parası olmadığı halde Alara’ya mücevher almak isteyen Gündüz yaptığı planlar yüzünden tüm siteyi karıştıracak.

Görüştükleri ortaya çıkan Talip ve Yıldız'ın cephesinde ise sular durulmuyor. Yüksel ailesi, bir an önce Yıldız’ı istemeye gelinmesini şart koşacak. Ancak Şennur’un kolay kolay teslim olmaya niyeti yok ve binbir
dereden su getirecek.
 
Ofiste Tony’nin soğuk algınlığı bahanesi ile devamlı ortadan kaybolması herkesi şüphelendirecek. Yaşar işi
aksattığını düşündüğü Tony’nin peşine düşecek.
Dizi Sayfası »
 

Kalbimin Sultanı Kalbimin Sultanı
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
48. Bölüm

47. Bölüm: Tim zamanla yarışıyor
Asmalar Operasyonu’nda sıkışıp kalan Tim için zorlu bir mücadele başlar. Bu mücadele hem yapılacak büyük terör eylemine dair delilleri bulmak, hem de Medusa’nın kalbini yerle bir ederek sağ salim eve dönmek içindir. Fakat Derman ve Ataşe, Asmalar’ı akla hayale gelmedik tuzaklarla donatmışlardır. 

Bu tuzaklardan kurtulup Derman ve Ataşe’ye ulaşmak için Tim kimi zaman hayatlarını riske atsa da asla vazgeçmeyeceklerdir.
Derman büyük terör eylemi için hazırladığı bir gemiyi Türkiye sınırlarına yaklaşması için harekete geçirir. Geminin sınırlarımıza yaklaşması halinde büyük bir felaket ülkemizi beklemektedir. Tim artık zamanla yarışmaktadır.
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
30. Bölüm

30. Bölüm: Sarmaşık’ta yaza merhaba partisi için geri sayım başladı
Sarmaşık’ı meşhur yaza merhaba partisi heyecanı sarmış durumda!  Bu partide resmen bir cinayet işlenecek. Çünkü bir şeyi saklamanın en iyi yolu, onu herkesin içinde yapmaktır. Parti günü yaklaşırken herkesin cebinde bir cinayet motivasyonu var, bakalım hangisi gerçekleşecek? Merve, Pelin’in Oya-Serhan aşkını çok önceden beri bildiğini öğrendi, işte şimdi kıyamet kopacak! Serhan da Oya konusunda nihayet ipin ucunu yakalıyor. Soruşturmanın kapatılması baş komiser Kemal’i durdurmaya yetmiyor. Kemal ne yapacak edecek, o katili bulacak. Bu bölüm kimin ölmediğine dair kartlar açılmaya devam ediyor; bakalım kimlerle yüzleşecek Kemal?

 

 

 

Dizi Sayfası »
 
 






 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?




     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?




     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?