Star Tv Dizileri

 

Avlu Avlu
Perşembe / 20:00
20. Bölüm

20. Bölüm: Deniz planlarını gerçekleştirebilecek mi?

Zerrin, Azra ve Deniz arasındaki gerginliği kendi lehine çevirmeye çalışmaktadır. Fakat bu, karanlık planlarından yalnızca biridir. Azra’nın travmatik geçmişi hiç ummadığı anda tekrar yakasına yapışmıştır. Sevda'nın yanında getirdiği çip, cezaevi gündemine bomba gibi düşerken bu sırada Deniz kimseyle paylaşmadığı planının her aşamasının tıkır tıkır işlemesini sağlamaktadır. Deniz bu kez peşinde olduğu şeyi elde edebilecek midir?

Dizi Sayfası »
 

Beni Affet Beni Affet
Hafta içi / 17:15
1446. Bölüm

1446. Bölüm: Müjgan yaşadığı kazanın ardından...

Müjgan yaşadığı kazanın ardından kendini eski bir arkadaşının yanında bulur. Yılmaz ise yaptıkları yüzünden çelişkili anlar yaşar. Müjgan’ı görebilmek için şirket toplantısını bahane etse de Müjgan’a ulaşamaz. Müjgan’ın peşine düşen Yılmaz kabullenmekte güçlük çekeceği bir olaya tanıklık eder. 

Beklenmedik biri Sevgi’nin Kader’in başına gelenleri öğrenmesini ister. Sonuç ise merak konusudur.

Feride hala Zafer’le yaşadıkları yüzünden zor zamanlar geçirirken, Yaman geçmişinde önemli yeri olan birinden bir haber alır. Bu gizemli ismi kendinden uzak tutmak istese de onun hakkında öğrendiği bir gerçek Yaman’ı geçmişiyle yüzleşmeye mecbur bırakır.
 
Güzel’in kötü durumda olması sebebiyle ağır eleştirilere maruz kalan Murat, zor bir karar verir. Harika ise sonuçları tüm ailesini etkileyecek büyük bir felaket yaşar.
 
----------------------------------------------

1445. Bölüm:  Müjgan Yılmaz'ın hazırladığı sürprizle...

Müjgan Yılmaz’ın kendisine hazırladığı sürprizle rüya gibi bir an yaşar. Ancak yüzleşeceği gerçek Müjgan’ı perişan eder. Yaşadıkları güzel anların ardından ikili telafi edilmesi güç büyük bir yıkım yaşar.

Sevgi eski dostlarının ziyareti sırasında Burçin’le ilgili sıkıntılı anlar yaşar. Yaşadıklarından sonra daha önce kabullenemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Umut’un geçireceği kötü bir gün, Feride ve Yaman’ın bir araya gelmesini sağlar. Bu buluşma sırasında Feride, Yaman’a beklenmedik bir teklifte bulunur.
 
Güzel’in Kader ve Murat’ın aralarının açılması için yaptığı planlar sonucunda, Murat, Kader ve Güzel büyük bir yüzleşme yaşar.
 
Murat’ın bu yüzleşmenin ardından nasıl bir tavır alacağı merak konusudur.
 
----------------------------------------------

1444. Bölüm: Yılmaz'a el emeği bir armağan...

Yılmaz’a el emeği bir armağan yapma işine girişen Müjgan, ondan gelen hediyeler karşısında afallar. Yılmaz’ın Müjgan için yapacağı sürpriz hazırlık herkesi heyecanlandırır. Müjgan’ın Yılmaz’ın çağrısına vereceği yanıt ve sonrasına yaşanacaklar ise merak konusudur.
 
Öte yandan bu süreçte Müjgan’ın yanında olan Sevgi ve Şahin, Selva ve Burçin’in bazı tutumlarına şaşırırlar.
 
Asiye ve Osman’ın her yerde aradığı Zafer, Yaman’ın karşısına çıkar. Zafer’in şok edici teklifi sonrası Yaman’ın takındığı tavır olayların seyrini değiştirecek türdendir.
 
Diğer yandan Zafer’in ortaklıktan ayrılmasını isteyen Yaman’ın bu konuda başarılı olup olmayacağı merak konusudur.
 
Yaşananlardan dolayı çok üzgün olan Feride, onu oldukça panikleten bir olay yaşar.
 
Güzel’i takip eden Kader, onunla sert bir yüzleşme yaşar.
Dizi Sayfası »
 

Çember Çember
Pazartesi - Belirsiz / 22:45
11. Bölüm

10. Bölüm: Kurtar Beni
Göl kenarında, park halindeki lüks bir araç içinde iki kadın cesedi bulunur. Kadınların kimlik tespiti yapıldığında ekibimizi şaşırtan detaylar ortaya çıkar. Begüm başarılı bir doktor, Elif ise hayatını eskortluk yaparak kazanmaktadır. Akıllarda soru işaretleri oluşur. Birbirinden alakasız bu iki kadını bir araya getiren sebep nedir? Araştırma devam ederken, eskiden çok iyi bir polis olan fakat meslekten ayrılan Şinasi Başkomiser de soruşturmaya yardımcı olmak amacıyla ekibe dahil olur. Şinasi Bülbül nam-ı değer "En gerekli Yılan" Barış Başkomiserle akademiden dönem arkadaşı aynı zamanda birbirlerinin en büyük rakibidir.  Şinasi Başkomiser'in ekibe dahil olması Volkan başta olmak üzere herkesi heyecanlandırır. Soruşturma esnasında Begüm, Elif ve Selin’in geçmişten kalma çok önemli bir sırları olduğu ortaya çıkar. Peki bu sır nedir? Tek sır onların ki değildir elbet. Şinasi'nin de tüm ekipten gizlediği büyük bir sırrı vardır.

Dizi Sayfası »
 

Erkenci Kuş Erkenci Kuş
Cumartesi / 20:00
20. Bölüm

20. Bölüm: Sanem ve Can Birlikte Çalışmaya Başlıyor.
Sanem kamp gecesi Compass Sport için bazı fikirler ve slogan bulur. Bu fikirleri beğenen Can kampanyanın başına Sanem’i getirir ve birlikte çalışmaya başlarlar. Bu arada kamp dönüşü kaza yapan Emre hastaneye kaldırılır. Bunun haberini alan Can hemen hastaneye gider, Sanem de onu yalnız bırakmaz. Bu kaza, Emre ve Can’ın arasındaki buzları eritmeye başlar. Bu arada ajansa gizli kamera koyan Aylin, kampanya ile ilgili bütün bilgileri çalıp harekete geçer. Aylin bu hareketi ile Can’ı alt edebilecek midir?

Dizi Sayfası »
 

İstanbullu Gelin İstanbullu Gelin
Cuma / 20:00
62. Bölüm

62. Bölüm: Adem’in vereceği karar  Boranlar için büyük bir sürpriz olacak…
Fikret, Sedef’ten aldığı bilgilerle sarsılmış, ne yapacağını kestirememektedir. Ülfet, sandıktaki bilgilerinin saçıldığından habersiz yoluna devam ederken, Süreyya ile en derin yarası üzerine yüzleşmek zorunda kalır. Fikret, eldeki bilgileri Faruk’la paylaşınca Ülfet için bambaşka bir dönemin başlayacağı netleşir. Adem’in vereceği karar ise Boranlar için büyük bir sürpriz olacaktır…

Dizi Sayfası »
 

Jet Sosyete Jet Sosyete
Çarşamba / 20:00
21. Bölüm

21. Bölüm (2. sezon 6. bölüm): Melike ve Nazlı'nın kavgasından sonra...

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak da çılgınca pasta yapmaya başlar.

Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır.
 
Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. İki aile sorunu çözmek için bir araya gelir.
 
Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için plan yapar.
 
Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar.
 
Gizem ve Zahide’nin Cengiz’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.
 
Dizi Sayfası »
 

Kardeş Çocukları Kardeş Çocukları
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Söz Söz
Pazartesi / 20:00
60. Bölüm

59. Bölüm: Dragan, kilit adam olmayı başarabilecek mi?  
Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.
 
Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir.
Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler. 
Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.
Dizi Sayfası »
 

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler
Salı / 20:00
42. Bölüm

41. Bölüm: Sarmaşık sakinleri gafil avlanıyor
Arzu'nun gizemli ölümü, Sarmaşık sakinlerini dağ evinde buluşturuyor. Görünürde alabildiğine duygusal, masum bir anma buluşması. Mehmet, Arzu'nun intikamını almak için orada. Diğerlerinin de hiç de masum olmayan başka hesapları var. Ancak davetsiz bir misafir ansızın çıkageliyor ve hepsini gafil avlıyor! Bütün suçlar ortalığa saçılıyor. Yaptıkları herşeyin nihayet cezasını çekecekler.

Merve'nin özlemiyle yanıp tutuşan Kerim, var gücüyle Merve’yi bulmaya çalışıyor ve yaşadıkları aşktan yola çıkınca buluyor! Hiç vakit kaybetmiyor, kraliçeyle buluşmak için.

Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?