Show Tv Dizileri

 

Barış Barış
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Çarpışma Çarpışma
Perşembe / 20:00
4. Bölüm

3. Bölümde neler oldu? 
Zeynep’ten kızını kaçıranın Veli olduğunu öğrenen Kadir Adalı, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalıştı. Bu sırada Zeynep elektronik kelepçeyle ev hapsine alınırken, ihanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in peşine düştü. Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterince şok olan Adalı, eliyle koymuş gibi Kerem’i buldu. Belma’yı yakalayan Yakup, videoya karşılık yüklüce bir para isteyerek Demir ve Belma’yı büyük bir çıkmaza sürükledi. Teşhis için Kerem’le yüzleşmek isteyen Cemre cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorunca, Kerem’in cevabı karşısında ise buz kesti. Belma’nın videosunu Cemre’ye anlatan Kerem, kendisini hapishaneden çıkarmasına karşılık videoyu Cemre’ye verebileceğini söyledi. Çocuk Esirgeme Kurumu’na giden Adalı karşısında Veli’yi bulurken, ikilinin yüzleşmesi heyecanı yükseltti. Annesini bulmak için polis olan Kadir Adalı’yı can evinden vuran ve annesiyle ilgili bir şey bildiğini düşündüren Veli, istediğini almıştı. Peki Veli, Adalı’nın annesiyle ilgili ne biliyordu?


2. Bölümde neler oldu? 
Çarpışma sonrası Kadir’i tanıyan ve ona yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalan Zeynep, kızını almak için Veli’nin dediği adrese gitti. Veli polisin işe karışması ile Aylin’i Zeynep’e vermezken, birbirlerini tanıyan Kadir ve Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıktı. Yetiştirme yurdunda birlikte büyüdüklerini, aralarında güçlü bir duygusal bağ bulunduğunu ve seneler önce ayrıldıklarını öğrendiğimiz Kadir ve Zeynep, yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geldi. Zeynep’e engel olmaya çalışırken daha fazla gücü kalmayan Kadir yere yığılırken, kalp masajıyla onu hayata döndürmeye çalışan Zeynep korku dolu anlar yaşadı. 

Cemre’nin kendisini yaralayan ve aracına çarpan kişinin Kerem olduğunu öğrendiği bölümde kendine gelen Kerem ise, Yakup ve Meral’e ulaşmaya çalıştı. Meral ve Yakup’u bulmak için mahalleye dönen Kerem onlar hakkında duydukları ile şüpheye düştü. İkilinin kaçma planları yaptığı sırada peşlerine düşen Kerem, Meral ve Yakup’un büyük ihanetini öğrenecek miydi?
 
Her şeyden vazgeçen ve ölüme gitmek isteyen Kadir’i, kızını bulması için ikna etmeye çalışan Zeynep, Kadir’in olumsuz cevabıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Dönüş yolunda polislerden kaçarak kızına koşan Zeynep, karşısında bulduğu Kadir’in, “Ben senin kızını bulmadan hiçbir yere gidemezsin!” sözleriyle yeniden umutlanırken, Kadir göreve geri döndüğünün sinyallerini verdi. Küçük bir kız çocuğunun hayatının söz konusu olması onu bu kararından vazgeçirdi. Kadir böylelikle hem mesleğine hem de bir nevi hayata geri dönmüş oldu.
 
Veli’nin madalyonuyla kendisini Kadir’e hatırlattığı final sahnesinde geçmiş bağları ortaya çıkan ikilinin nereden tanıştığı merak uyandırırken “Veli, Kadir’i nereden tanıyor?” sorusu akla geldi. Bir bakıma imzası yerine geçen madalyonu Kadir’e ulaştıran Veli, Kadir’e olan kinini ve nefretini belli etti. 
 
Veli’nin Kadir’e olan kininin ve nefretinin sebebi ne? Kadir şimdi ne yapacak? Zeynep’in kızı hayatta mı? Cemre’nin kim olduğunu öğrendiği Kerem’i neler bekliyor? Tüm bu sorular ve daha fazlası yeni bölümde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak. 1. Bölümde neler oldu?

Ailesiyle mutlu bir hayat süren başkomiser Kadir, karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybedince olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duydu. Çektiği acı onu yaşamdan vazgeçme noktasına getirirken Zeynep’in başı ise kocası Galip’in borçları yüzünden derde girdi. Kocasının borçlarına karşılık Veli tarafından kızı rehin alınan Zeynep, çalıştığı bankadan yüklüce para çaldı. Hapisten yeni çıkan ve büyük bir çıkmaza giren Kerem ise arkadaşı Yakup’la birlikte soymak için girdikleri evde Cemre’ye yakalandı. Anlık bir refleksle Cemre’yi karnından bıçaklayan Kerem kaçarken, Yakup’un aklı Cemre’nin evinde çektiği görüntülerdeydi. Yaralı halde arabasına binen Cemre’nin Kerem’in aracına; yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir’in ise kızını kurtarmak için yola çıkan Zeynep’in aracına çarptığı kaza aslında bu dört kişinin hayatlarına birbirine bağladı. Final sahnesinde Zeynep’in “Kadir!” sözleri izleyenleri şaşırtırken, dizinin heyecan dolu hikayesine duyulan merakı arttırdı.

 

Dizi Sayfası »
 

Çukur Çukur
Pazartesi / 20:00
47. Bölüm

46. Bölüm (3. Sezon 13. Bölüm)de neler oldu?

Karakuzuların kimyagerini bulmak isteyen Cumali laboratuarlarını bassa da; Vartolu Celasun’un yardımıyla kaçmayı başardı. Karakuzuların Çukur’un çocuklarını almasıyla öfkeden deliye dönen Yamaç ve Cumali, Metin ve Kemal’le birlikte çocuklar için harekete geçti. Karakuzuları izleyen ve çocuklara ulaşan Koçovalılar, çocukların gelmek istememesiyle büyük bir şok yaşadı.  Sultan’ı, yeniden Sultan Ana olarak gördüğümüz bölümde, Sena’ya kendini “Fikret” olarak tanıtan Mahsun türlü oyunlarla Sena’ya yakın olmaya çalıştı. Çeto ve Mahsun, Saadet’le tehdit ettikleri Vartolu’dan kendilerini korumasını istedi. Çeto ve Mahsun’a bir şey olması durumunda Saadet’i de kaybedeceğini anlayan Vartolu bir kez daha köşeye sıkıştı. Ersoy’dan, çocukların ailelerine geri verileceğini öğrenen Yamaç, Çeto ve Mahsun’u birlikte bulabileceği fırsatı yakaladı. Yamaç’ın baskına hazırlandığı final sahnesinde Cumali tarafından misafir edilen Vartolu çaresizdi.

--------------

45. Bölüm (2. Sezon 12. Bölüm) de neler oldu?

Vartolu Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışırken, Yamaç ve Cumali, Vartolu olduğunu bilmeden Karakuzulara çalışan kişinin peşine düştü. Vartolu’ya giderek yaklaştıkları anda tansiyon yükselirken, Koçovalılara baskın yapılacağını söyleyenin Celasun olduğundan şüphelenen Mahsun ve Çeto’nun Celasun’a ödettikleri bedel ağır oldu.

Mahsun, Yamaç ve Cumali’nin büyük bozgununa uğradı. Güvenli Ev’e baskın yapan Mahsun ve Karakuzular, Yamaç ve diğerlerini öldürdüklerini düşünürken hayatlarının en kötü sürprizini yaşadılar. Karakuzular, karşılarında kendi kardeşlerini buldular. Deliye dönen Mahsun, Çeto’yla birlikte Koçovalıları yenmek için yeni planlar yaptı. 
 
Çeto ve Mahsun’un kendisinden sakladıkları sırrı öğrenen Ersoy, soluğu Yamaç’ın yanında aldı. Ersoy’un Yamaç’a “Sana ikisini birden vereceğim ama bir şartla; ikisini de bitireceksin, öldüreceksin. Şimdi söyle bana, ikisini birden indirebilir misin?” dediği anlar heyecan yarattı.

 

Dizi Sayfası »
 

Gülperi Gülperi
Cuma / 20:00
14. Bölüm

13. Bölümde neler oldu?

Gülperi büyük bir çabanın sonucunda Can’a ulaşsa da oğlunun duyamadığı gerçeğiyle yıkıldı. Can’a uygulanacak tedavi masraflarını karşılayamayan Gülperi’nin yardımına yine Kadir koştu. Kadir ve Şeyma’nın boşanıyor olduğu gerçeğini hazmetmeye çalışan Artemis, Hasan ve Selen’in yakınlaşmasıyla zor zamanlar geçirdi. Şeyma Gülperi’nin Can’ın kaçırılmasında kusurları olduğunu dile getirerek, çocukların devlet korumasına alınmasını istedi. Şeyma’nın talebini kabul eden hakim, çocukları Gülperi’den alarak, sevgi evine yerleştirdi. Kadir ise Şeyma’nın yaptığı hamleleri öngörmeye çalıştı, ancak bu defa Şeyma ondan bir adım öndeydi. Ejder’in mezarı başına gelen gizemli kişinin merak uyandırdığı bölümde Kadir’in temsil ettiği Gülperi ve Şeyma’nın temsil ettiği Yakup çocuklar için yeniden karşı karşıya geldi ve hâkimin kararını etkilemek için iki taraf da ellerindeki bütün bilgileri ortaya döktü. Gülperi merakla hâkimin kararını beklerken iki aileyi de etkileyecek büyük bir sürpriz onları bekliyordu. Bedriye ve Hasan’ın velayeti annede kalırken, Can’ın velayeti dedesi Yakup’a verildi. Peki, çocukları için mücadelesinden hiç vazgeçmeyen Gülperi oğlu Can için ne yapacaktı?


12. Bölümde neler oldu?

Can’ı kurtarmak için her türlü zorluğa katlanmaya razı olan Gülperi, Ejder’in karşısına çıktı. Bu sırada Ejder’in adamı Cabbar öldü sandığı Can’ın yaşadığını anladı. Can’ı bulmak için uğraşan Hasan, annesini bulması için Kadir’den yardım istedi. Gülperi ve Ejder’in yerini öğrenen Kadir, Gülperi’yi kurtarırken; Ejder polise teslim olmak yerine kendini vurmayı tercih ederek yaptığı hatanın bedelini çok ağır bir biçimde ödedi. Can’ı bulan Hasan, Seyit’in yardımıyla çocuğu hastaneye yetiştirirken, perişan haldeki Gülperi, Kadir’le birlikte Can’ın yanına koştu. Can için hastanede endişeli bekleyiş sürerken, oğullarının öldüğünü öğrenen Yakup ve Fatma ise her şeyden Gülperi’yi sorumlu tuttu. Gülperi ve çocukların, Can’ın kendisine gelmesiyle rahat bir nefes aldığı final sahnesinde Can’ın duymadığının anlaşıldığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

Dizi Sayfası »
 

Nöbet Nöbet
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Vurgun Vurgun
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?