Show Tv Dizileri

 

Çukur Çukur
Pazartesi / 20:00
8. Bölüm

8. Bölüm: Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu’nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç’a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır. Yamaç’ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim’in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.

Dizi Sayfası »
 

Kalp Atışı Kalp Atışı
Cuma / 20:00
24. Bölüm

23. Bölüm: Eylül, Ali Asaf'ı kurtarmanın yollarını arıyor
Eylül, Ali Asaf’ın kaybolmasının tek şüphelisi olarak polis sorgusundayken Ali Asaf, Sultan tarafından kaçırılmış ve kimsenin bulamayacağı bir yere kapatılmıştır. Beklenmedik olaylar Sultan’ın Ali Asaf için kurduğu oyunun seyrini bir anda değiştirir. Hastane içindeki iktidar savaşı adeta bir taht kavgasına dönüşmüş, Sinan ve Süleyman’ın arası kapanmayacak bir şekilde açılmıştır. Düşmanlarının yanı başında olduğundan habersiz Eylül kocasını kurtarmanın yollarını aramaktadır. Ancak internete düşen bir video görüntüsü izleyenleri şok eder. Herkes nefeslerini tutmuş ne olacağını beklemektedir.

Dizi Sayfası »
 

Yeni Gelin Yeni Gelin
Cumartesi / 20:00
29. Bölüm

28. Bölüm: Kalender'in kararı herkesi şok edecek! Korkut Ağa’nın, Kalender’le yaptığı konuşma işe yaramış, Kalender artık bir karar vermesi gerektiğini anlamıştır. Fakat bu hiç kolay değildir. Kalender’in hem kendisiyle hem de hayatıyla yüzleşirken tarafsız olması gerekmektedir. Bu yüzden en dürüst olduğuna inandığı iki kişiden, Bella ve Kamil’den yardım alır. Onların kurduğu mahkemede kendisini yargılayacak ve bir karara varacaktır.

Kumalar nefeslerini tutmuş, Kalender’in kararını beklemektedir. Kalender Ağa, kararını açıkladığında herkes şok olur. Bella son görevini de tamamlamış, Kalender’in karar vermesine yardımcı olmuş artık gitmek üzere yola koyulacaktır. Bella, her şeyin üzerine sünger çekip yeni bir hayata başlamak için bir dönüş yolculuğu planlarken ortaya çıkan davetsiz misafirler hem yolculuğun hem de tüm durumların gidişatını değiştirir. Bella, Hazar’la baş başa olduğu yeni hayatını düşlerken kendisini yine tam kadro Bozokların içinde bulur. Talihsizlikler peşlerini bırakmayınca yolculukları da zehir olur.

Fakat tüm bu debdebeye rağmen yolun sonunda herkesi, özellikle Bella ve Hazar’ı rüya gibi geçecek birkaç gün beklemektedir. Rüyanın kabusa dönmesi için canla başla çalışacak kumalar da tam kadro Bella’nın yanındadır. Bella’nın şansı yaver giderse aylardır hayalini kurduğu güzel günler çok yakındadır.

Dizi Sayfası »
 

Yuvamdaki Düşman Yuvamdaki Düşman
 / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Çoçukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının, hayatını yeniden kurmak için varlıklı ve mutlu bir aileye gözünü dikmesinin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya başlayacak.

Dizi Sayfası »