Kanal D Dizileri

 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
453. Bölüm

453. Bölüm: Mesut Selin’in denize atıldığını duyunca suya atlar ve Selin’i son anda sudan çıkarır. Üç hırsız, Tarkan isimli gazetecinin villasını soyar. Evden para ve flash-disk çalarlar. Hırsızlar, malları Refik’in deposuna getirirler. Depodan çıkınca pompalı tüfekli iki adam, onları öldürür. Hırsızlardan Burçak, Hüsnü’nün eski bir polis arkadaşının kızıdır. Babası ölmüştür. Hüsnü vefa borcu duygusuyla, katilleri bulmak ister. Olayla Savcı Yardımcısı Aras ilgilenmektedir. Aras, Hüsnülere soğuk ve ukala davranır. Aras aynı zamanda, Bahar’ın eski sevgilisi çıkar. Burçak’ın babasının eski arkadaşı Semih’te olayla ilgilenir. Tarkan, çalınan flash disklerin içinde, çok önemi bilgiler olduğunu söyler. Savcı yardımcısı Aras, Hüsnü’nün olaydan çekilmesi için başına büyük işler açmanın peşindedir. 

Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Pazar / 20:00
13. Bölüm

12. Bölüm: Haluk ve Meltem’in Zor Kararı
Kemal’in ameliyat olması gerektiğini duyan Meltem babasını bir doktora daha götürmek ister. İkinci gittikleri doktor da ameliyata gerek olmadığını söyleyince Meltem ve Haluk’un aklı karışır. Kemal şimdi ne yapacaktır? Haberi duyan herkes olaya müdahele etmeye çalışınca ortalık karışır. Haluk ve Meltem’in zor bir karar vermesi gerekmektedir. Öte yandan Tuna kas yapmak için ağır spora başlar. Salonu spor salonuna çeviren Tuna Gönül’ü çıldırtırken, kendini sakatlayınca bir birinden komik anlar yaşanır. Gönül, Merve ve Orçun için bir özel ders hocası ayarlar. Çocukların özel ders hocalarıyla ilk buluşmaları oldukça ilginç olur. 

 
Dizi Sayfası »
 

Fatih Fatih
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Cumartesi / 20:00
19. Bölüm

18. Bölüm: Fatih ve ekibi, Kudret'in terör örgütüne yapacağı büyük sevkiyatı engeller. Ancak Fatih kendisi için asıl hedef olan Afran'ı elinden kaçırır. Fatih, hain olduğuna inandığı amcasını ele geçirip infaz etmek için mücadele ederken, Kurmay da Afran'ın hayatını kurtarmak ve planını devam ettirmek için uğraşır. Afran'ın yerini öğrenen Fatih; Dayı ve Murat'ı yanına alır gider. Kurmay da Fatih'i engellemek için Handan'la aynı adrese gider.Kudret'in daha tehlikeli başka bir plan yaptığını ise kimse bilmiyordur. Afran'ı Fatih infaz mı edecek, Kurmay hayatını mı kurtaracak, yoksa Afran yoluna Kudret ve örgüt içinde devam mı edecek?

Dizi Sayfası »
 
 

Masum Masum
Pazar / 23.30
6. Bölüm

5.Bölüm: Taner’in karısı Rüya, gizemli dosya hakkında somut bilgiler vermek adına karakola gelir ve bilhassa Yusuf ile konuşmak ister. Rüya’yı dinleyen Yusuf için olaylar gittikçe daha karmaşık bir hal almaktadır.

Dizi Sayfası »
 

Meryem Meryem
Çarşamba / 20:00
12. Bölüm

12. Bölüm: Savaş, Meryem’e babasının ölümünde Yurdal’ın parmağı olduğunu söylerse onu kaybedeceğinin farkındadır ama öğrendiği ismi ona söyleyeceğine söz vermiştir. Savaş neden Meryem’i kaybetmekten bu kadar korktuğunu kendisine itiraf edememektedir. Oktay, Yurdal Sargun’u karşısına almayı göze almış, Meryem ve Savaş’ı birbirlerinden uzak tutmak için ne gerekirse yapmaya hazırdır. Nurten ise Gülümser’in gerçek kimliğini öğrenmiş, Oktay’a söylemeye çalışmaktadır. Beliz, Berk’in neyin peşinde olduğunu öğrenmek üzeredir. Öğrenecekleri herkesi hayatını değiştirecektir. 

Dizi Sayfası »
 

Sevdanın Bahçesi Sevdanın Bahçesi
Perşembe / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm: Kızına babasının ölümü ile ilgili yalan söylediğini öğrenen Aylin bu bilgiyi Sevda'yı iyice köşeye sıkıştırmak ve restoranına şef olarak tutmak için kullanır. Öte yandan hala hayatta olan babanın kimliğini araştırmakta ve Levent'e adım adım yaklaşmaktadır.

Hamdi ve Ayşe ise Hamdi'yi ölesiye döven kişinin Nuri olduğunu öğrenince polise gitmek konusunda ikilemde kalırlar.

Tolga eski sevgilisinden kurtulup Defne'yle olmak konusunda çaresizdir.

Dizi Sayfası »
 

Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk
Pazartesi / 20.00
2. Bölüm

1. Bölüm: Ferhat babası kadar sevdiği Namık’ın bilgisayarının çalındığını öğrenir. Bilgisayarın içindeki belgelerin ortaya çıkması Namık’ın yıllardır hazırlandığı belediye başkanlığı seçimlerini kaybetmesi ve hapse girmesi demektir. Ferhat bilgisayarı çalan Adem’i yakalar ve tam konuşturacakken Adem vurulur. Ferhat’ın bilgisayarı bulabilmesi için Adem’i yaşatması gerekmektedir.

Genel cerrah olan Aslı, bir doktor arkadaşına yardım amacıyla onun yerine göreve gider ve kendini Ferhatların çiftliğinde bulur. Vurulmuş adamı ameliyat etmek zorundadır. Kanunsuz bir olaya karışmak istemeyen Aslı, Ferhat’ın oyununa gelip ameliyatı yapar. Aslı adamın hayatını kurtarıp çiftlikten elini kolunu salla sallaya çıkabileceğini düşünmektedir. Oysa olaylar hiç de planladığı gibi gelişmez. Ferhat ve Aslı’nın hayatları o günden sonra bambaşka bir yöne doğru akmaya başlayacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Tutsak Tutsak
Salı / 20:00
6. Bölüm

5. Bölüm: Elif ayakları üzerinde durmaya ve başka bir yerde iş bulmaya karar verir. Bu süreçte de en büyük destekçisi Bahadır olacaktır.

Elif iş ararken bankadan haber gelir. Sadullah’a ait bazı şeyler unutulmuştur. Elif bunu Kenan Bey’e ulaştırmak ister. Fakat durumlar Elif ve Bahadır için tahmin edilemez bir hal alır.

İkili üzerlerinde Sadullah’ın parasıyla yakalanır ve Murat bu sefer Elif’in peşini bırakmayacaktır. Ta ki Bahadır Sadullah’ın katilinin kendisi olduğunu itiraf edene kadar.

Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe - Sezon finali / 20.00
31. Bölüm
31. Bölüm: Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir.Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler.  İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Anket - Sezonun en güzel Hilal-Leon sahnesi hangisi oldu?
 
 
Dizi Sayfası »
 

Ver Elini Aşk Ver Elini Aşk
Perşembe / 20:00
7. Bölüm

7. Bölüm: Ayperi, hayatının en büyük fedakârlığını yaparak Emin Ağa’dan aldığı 500 bin dolar ile Kaan’ı hapse girmekten kurtarır. Ayperi’nin bu iyiliği karşısında etkilenen Kaan, kendini farklı duygular içinde bulur. Adını koyamadığı bu duygunun aşk olup olmadığını bilemeyen Kaan’ın kafası iyice karışır.

Lalin’in “30 Yaşından Önce Yapılacaklar” listesinin son maddesi Oğuz’u derinden sarsar. Lalin’i köşeye sıkıştırarak son maddenin neden 30 yaşı görmek olduğunu sorgulayan Oğuz, duyacağı cevap karşısında hayatının şokunu yaşayacaktır.

Bu sırada Emin Ağa ve Ayten, Ayperi ve Kaan’ı yakın markaja alır. İkili arasındaki en ufak bir yakınlık, Emin Ağa’nın gönlündeki düğünü yapması için bir işaret olacaktır. Ancak beklenmedik anda yaşanan sürpriz bir gelişme, herkesin planlarını alt üst edecektir.

Dizi Sayfası »