Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
Cumartesi / 20:00
18. Bölüm

17. Bölüm: Melis, babasından Hakan konusunda geri adım atmasını istemektedir. Tarık’ın ise kızının baskısına boyun eğmeye hiç niyeti yoktur, Melis’in inadını kırmak için başka yollar dener.   Hakan, Kıvanç’ın tehdidi üzerine, hayati bir yol ayrımına gelir. Ya Fiko’ya gerçeği söyleyecek ya da yarı final maçını satacaktır… 

 
Tarık, inadı ve hırsı yüzünden uğruna savaştığı her şeyi kaybedecek mi?  
Melis mahkemede ne diyecek?
Hakan, Fiko’yu mu yoksa takımın şampiyonluk hayalini mi seçecek?
Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
443. Bölüm

442. Bölüm: Mesut, Sedat Çakmak’a olan gönül borcunu ödemek için, oğlu Ufuk’u uyuşturucuya alıştıranların peşine düşer. Ekip, sorguya aldıkları Naci’den, Gürcan’ın elebaşları olduğunu öğrenir. Mesut gizli bir göreve hazırlanır. Gürcan’ın şoförü olarak işe başlar. Üretim yaptıkları atölyeye giderler. Gürcan’a bu kadar yakınken, onu ömür boyu hapse attıracak kanıtlar elinin altındadır artık. Gürcan, Behruz’dan uyuşturucu üretimi için, hammadde teminatı yapacaktır. Takas gerçekleşeceği zaman, ekibiz suçüstü yapmak için baskına hazırlanır. Mesut vericiyi üzerine yerleştirir ve Rıza Baba’ya sinyal gönderir. Ekip operasyona gitmek için hazırdır. Gürcan son anda, nişanlısı Cemre’nin havaalanına gittiğini öğrenir ve operasyonun yapılacağı yere gitmekten vazgeçer. Mesut üzerindeki sinyal vericiyle Gürcan’ı geri getirmek için peşinden gider. 

Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar / 20:00
39. Bölüm
38. Bölüm: Bora annesinin cenazesini toprağa verebilmek için yakalanma riskine rağmen Bodrum’a dönmeye karar verir. Bu tam Evren’in aradığı fırsattır, Gözde’yi de planına uymaya zorlar. Polis baskınlara başlar, her yerde Bora’yı ve beraber çalıştığı kişileri aramaktadırlar. Faryalı ise eski anlaşmazlıkları bir kenara bırakarak bu hassas konuda Bora’ya yardım edecektir. Bu arada, büyük bir kavganın ardından Su tarafından terk edilen Kelebek perişan olur. Onları barıştırmak yine Aslı ve Ateş’e düşer. 
Dizi Sayfası »
 

Hayat Şarkısı Hayat Şarkısı
Salı / 20:00
56. Bölüm

55. Bölüm: Süheyla’nın evine muhteşem dönüşü sonrası Bayram ve Hatice için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Zeynep’in hamilelik haberi sonrası Kerim ve Hülya Hüseyin’in birtakım kararlar almasını hızlandırmak amacıyla ortak bir operasyona imza atarlar. Tam ailenin üzerindeki kara bulutlar dağıldı derken Hülya Mahir’in getirdiği haberle bir anda kendini tehlikeli bir operasyonun içinde bulur.

Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Pazartesi / 20:00
10. Bölüm

9. Bölüm: Fatih ve ekibi, ateş altındaki Türkmenlere destek vermek için harekete geçerler. Ancak paralel yapının devreye girmesiyle Fatih ve ekibinin destek operasyonu sekteye uğrar. Eğer gerekli destek sağlanmazsa yüzlerce Türkmen, kadınlar ve çocuklar katledilecektir. İsimsizlerin zamanla yarıştıkları kritik ve tehlikeli bir süreç başlar. 

 
Babasının yaşadığını ve azılı bir terörist olduğunu öğrenen Yıldız deliye dönmüş, babasına ulaşmanın ve cevaplar bulmanın peşine düşer. 
 
Otto’nun ofisine gizlice giren Elif, Fatih’e kurulacak pusuyu öğrenir.  Ancak genç kadın Otto’nun kendisinden şüphelendiğini anlamamıştır.  Elif, Fatih’in hayatını kurtarmaya çalışırken, kendi hayatıyla oynadığının farkında değildir henüz! 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
29. Bölüm
29. Bölüm: Maskesi düşen Tevfik, yenilgiyi kolay kolay kabullenmez; kızgın ahalinin elinden Azize’yi esir alarak kurtulur ve Eşref Paşa’nın hakiki vasiyetini Vasili’ye verir. Cevdet’in casus olduğunu ispatlayan bu vasiyet, Tevfik’in Londra bileti olacaktır. Cevdet Tevfik’in elindeki bu kozdan bihaberken, Tevfik’in de hiç hesaba katmadığı bir şey vardır.Yunan Ordusu’ndaki hainin kim olduğunu çözmeye çalışan Vasili, bir yandan da taarruz için son hazırlıkları yapar. Cevdet’in eline Ankara’ya istihbarat verebilmesi için beklenmedik bir fırsat geçer. Anadolu’nun işgalinin önlenmesi, bu fırsatın iyi değerlendirilmesine bağlıdır. 
Dizi Sayfası »