Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
Salı / 20:00
28. Bölüm

27. Bölüm: Gülsüm ve Reyhan konuşurken Hakan, Naz’ın babasının Sinan olduğunu öğrenmiştir. Bu konuşma esnasında Hakan ve Naz’ı karşısında bulan Reyhan ise Naz’ın gerçeği duymuş olması endişesiyle çaresizce kalakalmıştır. Naz’a kendisini affettirmek ve ona açılmak için uğraşan Hakan ise öğrendiği bu bilgiyle allak bullak olur. Hakan ve Naz’ın sevgili olacakları haberini alan Sadık ise yıkılır. Kendince kurduğu hayaller ve aşkı ile dostluğu arasında zor bir sınav verecektir. Naz’ın kitabının arasına bıraktığı mektup ise tüm dengeleri değiştirebilecek bir tehlikedir. Diğer tarafta Fiko ve Çiler arasındaki sorunlar çözülse de Fiko’nun Sibel’i unutması ve ondan uzaklaşması kolay değildir. Fiko’nun kendisini reddetmesiyle büyük hayal kırıklığı yaşayan Sibel kendisini unutturmamaya kararlıdır. 

Reyhan’ın karşısına çıkıp vaktiyle yaptığı hata yüzünden af dileyen ve Reyhan tarafından reddedilen Sinan için ise orada yaşamasının bir neden kalmamıştır. Ancak Sinan giderse bir kızı olduğunu hiçbir zaman öğrenemeyecektir. Sinan bu kararın eşiğindeyken Reyhan da, Hakan da kendi verecekleri kararların zorluklarını yaşamaktadırlar.   
Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma - Sezon finali / 20:00
447. Bölüm

447. Bölüm: Rıza, İlhan’ın ölmediğini anlamıştır. İlhan, Rıza’nın her şeyden haberdar olduğunu öğrenince, Ferruh’a Rıza’yı ortadan kaldırması için talimat verir. Ferruh, adamlarıyla beraber, Rıza’nın içinde olduğu cenaze aracına gelir. Silahlarını Rıza’ya doğrulturlar. Durul, Erdal ve İskender, madde bağımlısı üç gençtir. Araç soygunu yaparlar ve sürücüyü yaralayıp kaçarlar. İskender yakalanır; ancak diğerleri kaçarlar. Yeni planları kuyumcu soygunudur. Altınları alıp kaçacaklarken Erdal yakalanır. Durul kuyumcudan çaldıklarıyla kaçar. Çoban Ailesi’nin evini, düğün telaşı sarmıştır. Hüsnü Çoban, kemerleri sıkmıştır; ancak Suat biricik oğlunun her şeyini eksiksiz yapabilmek için kredi bile çekmiştir. Alışverişler yapılmış, altınlar alınmıştır. Herkes neşe içinde düğün salonuna gelir. Düğünün ilerleyen saatlerinde, Suat altınları evde unuttuğunu hatırlar. Nazike ile beraber eve dönüp altınları alırlar. Dönüş yolunda, polisten kaçan Durul, arabasıyla Suat’a sert bir şekilde çarpar. Arda ve Tunç olaya şahit olur ve hemen ambulans çağırırlar. Suat ameliyata alınır ve durumu çok kritiktir. Bütün ailesi ve sevenleri, Suat’ın ayağa kalkması için dua eder. 

Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar - Sezon finali / 20:00
42. Bölüm
42. Bölüm: Bodrum Masalı sürprizlerle dolu, çok farklı bir bölümle sezon finali yapıyor. Su’nun gördüğü rüyaların aksine, Bodrum’da düğün havası hakimdir. Haydar ile Üzüm’ün düğünü tüm kahramanlarımızı bir araya getirmiştir. Sadece Su, kötülüğün ve acının adım adım yaklaşmakta olduğunu hissetmiştir. Mutlu başlayan düğün, tıpkı Su’nun gördüğü rüyalar gibi kedere gebedir. Kahramanlarımızın yaklaşmakta olan tehlikeden haberleri yoktur. Aşkla, acıyla ve anılarla sınanacaklarından da… 
 
Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Pazar / 20:00
5. Bölüm

4. Bölüm: Meltem, Haluk’un Kuzu İnciğini Sokak Hayvanlarına Verince Ortalık Karışıyor
Haluk’un canı kuzu incik çekmiştir. Sırf bunun için Meltem’i önemli bir toplantıdan çıkaran ve kuzu incik yapmasını isteyen Haluk, akşam yemeğine de bütün eş, dost, akraba kim varsa çağırır. Taş Fırın Haluk bütün gün hiçbir şey yememiş, sabırsızlıkla kuzu incik yiyeceği anı beklemiştir. Eve çok aç ve heyecanlı bir şekilde gelen Haluk’u kötü bir sürpriz beklemektedir. Eve sokak hayvanlarını koruma ekibinden iki şirin küçük kız gelir. Kendi yaptıkları bilezikleri satarak, elde ettikleri paralarla sokak hayvanlarına mama alan bu iki şirin kız Meltem’den evde pişen et yemeğini de isteyince Meltem zor durumda kalır. Sokak hayvanları konusunda hassas olan Meltem, iki küçük kız çocuğunun yalvarmalarına dayanamaz ve  Haluk’un kuzu inciğini küçük kızlara verir. Bu durumu Haluk’tan gizleme çabaları bir birinden eğlenceli ve komik anlara sahne olur.Öte yandan hava durumu sağnak yağış uyarısı vermektedir. Yağmur bütün bir şehri etkisi altına alacaktır. Haluk ve Meltem, yağmurda sokakta kalan insanlara yardım ederken, yağmur romantizmi yapmak isteyen Gönül ve Tuna ise çocuklar TEOG yıllarında yıldırımdan korkup depresyona girmesin diye acil bir plan yapmak zorunda kalır. Evleri bodrum katta olan Emine ve Çaycı Hüseyin ise su baskını riskinden dolayı endişelidir.

 
Dizi Sayfası »
 

İki Yalancı İki Yalancı
Pazartesi / 20:00
7. Bölüm

6. Bölüm: Gözlerinin önünde Serkan'ın Esra'ya evlenme teklif etmesi ile Duygu yıkılmıştır. Üstelik anneannesinin yüzüğü ile yapılan evlenme teklifi sinirini iki katına çıkarır. 

Arkadaşının acısına çare bulmak isteyen Burcu uzun zamandır aklını kurcalayan Cenk mi Naci mi sorusuna yanıt bulmuştur.
Esra hazırladığı takı koleksiyonu için bir lansman düzenler. Bu sırada Serkan ve Alp arasında yaşananlar her şeyin seyrini değiştirecektir.
 
Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Pazartesi - Sezon finali / 20:00
13. Bölüm

32. Bölüm: Dayı, silahı Savcı’ya doğrultmuş, öldürmeye kararlıdır. Fatih ve ekip, Dayı’ya engel olamaz ve Dayı tetiği çeker.  Dayı’nın silahını ateşlemesi, İsimsizler ekibinin başına gelecek felaketlerin de başlangıcı olur.

 
Diğer tarafta Berfin, ailesini katleden kişinin Bozan olduğunu öğrenir. Bozan, Berfin’e infaz emrini verenin Gözcü olduğunu söyler. Berfin, Gözcü ile hesaplaşırken, Bozan ise kendisini ele veren Heja’nın peşine düşer. 
 
Virankaya’da olaylar her cephede alevlenir. Fatih, arkadaşlarının birer birer korkunç olaylara kurban gidişine engel olmaya çalışırken, kendi başına gelecek esas büyük felaketin farkında değildir.
Dizi Sayfası »
 

Meryem Meryem
Çarşamba / 20:00
4. Bölüm

3. Bölüm: Savaş ateşlerin içinden Meryem’i kurtarır. Meryem baygın halde onu kurtaranın Oktay olduğunu zanneder. Bu durum Oktay’ın işine gelecektir. Hastanede gözünü açan Meryem Savaş’tan şikayetçi olmaz ama Oktay’ın baskılarına dayanamayıp Savaş için uzaklaştırma kararı çıkarttırır. Turan’ın Meryem’in yakını olduğunu öğrenen Savaş bu işte babasının parmağı olduğunu anlar. Meryem’den sorularının cevaplarını alana kadar peşini bırakmayacaktır. Meryem’in ağzından laf alamayan Savaş Meryem’i kaçırır. Oktay deliye döner. Sırrının açığa çıkacağını düşünen Oktay, her şeyi yapabilecek durumdadır. 

Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe - Sezon finali / 20.00
31. Bölüm
31. Bölüm: Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve büyük bir karar verir.Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, diğeri ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler.  İkisi de umduğundan başka bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

Anket - Sezonun en güzel Hilal-Leon sahnesi hangisi oldu?
 
 
Dizi Sayfası »