Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
Cumartesi / 20:00
6. Bölüm

5. Bölüm: Tarık, Bahar’ın kendisini şikâyet ettiğinden habersiz, iki gün sonra gerçekleşecek velayet davasına hazırlanmaktadır. Sözleşmeyi alacağından emin olduğu için kızlarına kavuşmak için hala bir şansı olduğuna inanmaktadır. Duruşma günü okula bir müfettiş gelir. Hakkında soruşturma açılacağını öğrenen Tarık ne yapacak? Bahar ve öğrenciler müfettişe ne diyecek? Tarık sözleşmeyi yapıp, duruşmaya götürebilecek mi?

Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
431. Bölüm

430. Bölüm: Oktay kız kardeşinin hala ortaya çıkmamasından dolayı gergindir. Müjde, istihbaratın ayarladığı gizli evlerden birinde saklanır. Abisi izine bile rastlayamaz. Kenan ve adamları, Müjde’yi tuzağa düşürüp yakalamak üzerelerdir. Son anda ellerinden kaçırırlar. Samir isimli terörist, askeri bir araca pusu kurar. Çok sayıda sivil ve asker hayatını kaybeder. Olayı öğrenen herkes dehşete düşer.  Rıza Baba ve ekibi bu olayın yakasını bırakmaz. Saldırganın peşine düşerler. Ekibimiz,  Malik Botan’ı bulmaya çok yaklaşmıştır. Evine baskın yapmaya hazırlanırlar.  Bunu öğrenen Malik çığırından çıkar ve onları ortadan kaldıracak en büyük hamleyi yapmaya hazırlanır. Kardeşini kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan Oktay’ı, maşa olarak kullanmaya karar verir. Oktay için iki seçenek vardır. Ya kardeşinden vazgeçecek ya da Rıza Baba ve ekibini arkasından vuracaktır. 

Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar / 21:00
26. Bölüm
25. Bölüm: Bora, Yıldız’a onun ve çocukların hayatlarını çok daha iyi şartlarda yaşamaları için bir fırsat sunar, ancak ne Yıldız ne de çocuklar Bora’ya minnet etmek niyetinde değildir. Evren, Bora’nın geçmişte onu batıran kişi olduğunu hazmetmeye çalışmaktadır. Öfkeli ve ne yapacağını bilemez haldedir. Diğer tarafta yalnız başına kalmış olan Gözde ve bebeği tehlikededir. Kimsenin bundan haberi yoktur. Aslı ise annesinin izini sürmek için Uzay ile Kos’a gitmiştir. Bileklikleri yapan kişiyi bulurlarsa, Aslı’nın annesine ulaşabileceklerdir. 
Dizi Sayfası »
 

Evlat Kokusu Evlat Kokusu
Çarşamba-8 Mart / 20:00
1. Bölüm

 Zeyno Amsterdam’da bir yetimhanede büyümüştür. Aynı yetimhanede bulunan tek Türk olan ve ‘abla’ dediği Nesrin‘den başka kimsesi yoktur. Zeyno, bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışmaktadır. Hayatında bir kez âşık olmuş ve âşık olduğu adamdan da hamile kalmıştır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir. Zeyno’nun bir anlık öfkesi onu hayallerinden ve evladının kokusundan uzaklaştırırken, Akbaş Ailesi ile arasında koparılması imkânsız bir bağ oluşturur.

Dizi Sayfası »
 

Hayat Şarkısı Hayat Şarkısı
Salı / 20:00
44. Bölüm

44. Bölüm: Cevher konağında mahkeme kararı beklenmektedir. Öte yandan Hatice Hala, Bayram’ın Hülya ve Kerim’i kaçırttığı sırrını kimseye anlatamama sıkıntısı ile kıvranırken, Bayram suçunu itiraf etmeye karar verir. Hazer’in eski karısı önce Zeynep’i ardından da kafede Hülya’yı taciz eder. Hülya bütün bunlardan çok rahatsız olup konuşmak için gittiği işyerinde Hazer’in kendisini aslında nerden tanıdığını öğrenir. 

Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
 / 
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Poyraz Karayel Poyraz Karayel
Çarşamba / 20:00
82. Bölüm

82. Bölüm: Ayşegül ölümle burun buruna gelen babası için düşünmeden ateşe atlar. Ama Ayşegül ve Bahri içeride mahsur kalırlar. Poyrazlar son anda yetişerek onları dışarı çıkarmayı başarırlar. Fakat Bahri’nin durumu kritiktir. Poyrazlar Eda’nın yardımıyla Savaş’ın peşine düşerler. Bu arada Savaş Bahri’nin hastanede olduğunu öğrenir ve o da yarım bıraktığı işi tamamlamak için harekete geçer. Çınar'ın ölümüyle çıldıran Nevra ise her şeyin sorumlusu gördüğü Ayşegül'ü oğlunun yanına göndermeye karar verir. Poyraz’ın bu sefer Ayşegül’ü korumak için onunla beraber saklanmaktan başka çaresi yoktur. 

 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
17. Bölüm
16. Bölüm: Cevdet, ölümden beter olan sürgün yıllarına geri dönmek istememektedir ancak tutuklanması elini kolunu bağlar. Cevdet'in durumu Azize'nin içini acıtsa da Tevfik'e verdiği sözden geri dönmeyeceğini açıklar herkese. Cevdet'in sonu ise Tevfik'in bayramı olur. Hücrede ki kan kardeşini son kez göreceğini düşünen Tevfik onun canını yakmaktan büyük haz alır. Bu sürede Cevdet sadece kaçmasının da bir çözüm olmayacağını anlamıştır. Aynı zamanda görevine geri gelmek zorundadır ancak bu neredeyse imkansız gibi gözükmektedir. 
Dizi Sayfası »