Kanal D Dizileri

 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
461. Bölüm

461. Bölüm: Sinem, Hakan’a iyice aşık olmaya başlamıştır. Nusret kendisinden tekrar para istenince Sinem’i kaçırır. Cüneyt, Hakan’dan yardım ister. Sinem’i kaçıran Asım, Hakan’ı tanır ve tehdit eder. Eğer kendilerine çalışmazsa Rıza Baba’ya her şeyi anlatacağını söyler. Hakan işin içinden çıkamayacağını anlayınca Arif Müdür’le konuşmaya karar verir. Hakan Aylin’le boşanma işlemlerini de iyice hızlandırır. 

Tekin, Semih diye bir arkadaşından motosikletini ödünç alır. Arkadaşı Tekin’e gizlice pis işlerini yaptırır. Tekin polislere yakalanır. Hüsnü ise Gonca’ya evlenme teklif eder. Gonca Hüsnü’nün teklifini kabul edecek midir?
Dizi Sayfası »
 

Çocuklar Duymasın Çocuklar Duymasın
Pazar / 21:00
20. Bölüm

20 Bölüm: Haluk ve Meltem Arasındaki Gerçek Savaş Asıl Şimdi Başlıyor
Meltem eve geldiğinde, Tutku’yu Haluk’la evde görünce çılgına döner. Bunun üzerine Haluk’u rahatsız edip evden göndermek için elinden ne gelirse yapar. Ancak bu durum ikili arasında büyük bir inatlaşmaya dönüşür. Bu sefer Taş Fırın Haluk da Meltem’i sinir edip evden kaçıracak büyük bir plan yapmıştır. Evde adeta büyük bir savaş başlar. Bu sırada Haluk ve Meltem’in kızı Duygu sürpriz yapıp gelince ortalık karışır! Haluk ve Meltem, Duygu’nun yanında mutluluk oyunu oynamaya başlar. Gönül, evde bir kızlar partisi organize eder. Bu partiye Meltem ve Tutku’yu aynı anda davet eden Gönül, başlarına geleceklerden habersizdir! 

Dizi Sayfası »
 

Dostlar Mahallesi Dostlar Mahallesi
Cumartesi / 20:00
1. Bölüm

1. Bölüm: Sımsıcak, birbirine bağlı, sevgi dolu insanlardan oluşan bir mahalle... Dedikoducu Kuaförü, öfkeli kasabı, delikanlı taksicileri, afacan çocukları... Ne ararsan var.

Birbirine siyahla beyaz kadar zıt taksici kardeşler Metin’le (Alişan) ile Çetin’in (İnan Ulaş Torun) hem sevgi hem çatışma dolu hikayesi; taksi durağının sahibi ve tüm mahallelinin ablası Neriman Anne’nin (Zeynep Eronat) zorluklar karşısındaki dimdik duruşu; yetenekli oğlu Çağatay’ın (Ceyhun Fersoy) oyunculuk hayalleriyle çelişen gelecek beklentileri, birbirlerine tutunarak ayakta kalan baba kız Hasan (Turan Özdemir) ve Bahar’ın (Buse Varol) hikayesi; Rus aşkını çok sevdiği annesine kabullendirmeye çalışan Selim’in (Ersin Korkut) yaptıkları; çapkın, işe yaramaz kocasını hem seven hem terlikle döven Seher’i (Çağla Şıkel), bir yandan eltisiyle bir yandan kızının ergenlik bunalımlarıyla uğraşan Füsun’u (Hande Katipoğlu), başlarına ne dert açarlarsa açsınlar tatlı yaramazlıklar  yapmaktan vazgeçmeyen Yamaç’ la (Brad Berke Bayrak) Serkan’ın (Engin Ege Çıray) hikayesi Dostlar Mahallesi’nde ekrana geliyor.

 

Dizi Sayfası »
 

Fatih Fatih
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Gülizar Gülizar
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Hayati ve Diğerleri Hayati ve Diğerleri
Pazar - Belirsiz / 20:00
2. Bölüm

1. Bölüm: Hayati Başkomiser kariyerinin zirvesindeyken, bir kurum içi eğitim projesi için İkircikli karakoluna tayin edilmiştir. Ve yeni vakası bir cami avlusunun önüne bırakılan bebeğin anne babasını bulmaktır.

Hayati'nin kımıl zararlısı dayısı Danyal internetten zengin sevgili düşürmenin peşindedir. Kadınların bebekli erkeklerden hoşlandığını duyunca planını uygulamak için karakoldaki sahipsiz bebeğe sarılır.

Oğlu Hayati'nin bebekle yakından ilgilendiğini gören Şükran'ın mürüvvet görme umutları yeşerir ve acilen gelin arayışına girer. Yurtdışından arayan ve İstanbul'a gelmek için yol parası isteyen yabancı bir kıza tüm yastık altı birikimini hibe eder.

Bir yandan karakolun dertleriyle uğraşan, bir yandan da annesi ve dayısından goller yiyen Hayati'yi oldukça komik bir macera beklemektedir.

Dizi Sayfası »
 

Hıçkırık Hıçkırık
Hafta içi - Aralık / 
1. Bölüm

1. Bölüm: Kerime Nadir'in klasik eserinden uyarlanan "Hıçkırık" Kapanması imkansız bir yaranın, yaşanması imkansız bir aşka dönüşmesinin hikayesini anlatıyor.

Dizi Sayfası »
 

İsimsizler İsimsizler
Cumartesi / 22:30
27. Bölüm

27. Bölüm: İsimsizler silahları kurtarmak için bastıkları terörist kampında kapana kısılmışlardır. Fakat hem mücadeleci ruhları hem de yardıma gelen Türk askerleri sayesinde kurtulmayı başarırlar. Silahları geri alıp İstanbul’a dönen İsimsizler, Kudret’in serbest bırakıldığını öğrenince onu yakalamak için ant içerler.

Pes etmeyen Kudret ise Biruske ve Dayı’yı karşı karşıya getirecek şeytani bir plan hazırlar. Bu plan baba-kızın sonu mu olacaktır yoksa Kudret’in sonu mu?
 
Diğer taraftan Kudret ve Savcı büyük bir oyunun daha peşindedirler. Çok önemli iki mühendise suikast  düzenleyeceklerdir. Çünkü bu iki mühendis başta Savcı ve Kudret olmak üzere devlet içine sızmış hain yapılanmayı ifşa etme hazırlığı içerisindedirler.
 
İsimsizler girdikleri son mücadeleden galip çıkabilecekler midir? Suikasti önleyip devleti hainlerden temizleyebilecekler midir? Yoksa kazanan Savcı ve Kudret mi olacaktır?
Dizi Sayfası »
 

Kızlarım İçin Kızlarım İçin
Salı / 20:00
4. Bölüm

3. Bölüm: Sumru’nun kurtarılmasıyla biraz olsun mutlu olan kızlar eve haciz gelip sokağa atılınca hepten kahrolur. Yağız ve Egemen onlara yardım etmek için çırpınırken Alper bu borcu kendisinin ödeyeceğini söyler. Hacer oğlu Alper’i Kumru’dan korumak için Kumru’ya Yağız’ların evinde bakıcılık işi ayarlar. Baş ağrıları artan Egemen, Sumru’dan etkilenmeye başlamıştır. 

Kumru eve gelen haciz için para kazanmaya uğraşırken aklının bir köşesinde hep kardeşleri vardır. Sumru’nun Zübeyir’e olan nefretini fark eder ve bunun nedenini sorgulamaya başlar, bir de orta da Sumru’nun kaybolan intihar mektubu vardır.
 
Bu arada kızlarına kavuşmak ve onları bu çektikleri acılardan kurtarmak isteyen Yaşar, öldürülen koğuş arkadaşının yerine geçerek hapisten kaçabilecek midir?
Dizi Sayfası »
 

Meryem Meryem
Çarşamba / 20:00
21. Bölüm

20. Bölüm: Meryem'in Oktay'ın kaçmasına göz yumaya niyeti yoktur
Meryem, babasının ölümünde Oktay’ın parmağı olduğunu öğrendiği için şoktadır.  Oktay’ı bulmak için yola çıkar. Bu kez savaş Meryem’in katil olmasını engellemek için peşine düşer. Oktay ise kaçmaya hazırlanmaktadır. Meryem’i karşısında görünce ne yapacağını bilemez. Meryem babasının hesabını sormaya kararlıdır. Oktay’ın kaçmasına göz yummaya niyeti yoktur. 

Dizi Sayfası »
 

Siyah Beyaz Aşk Siyah Beyaz Aşk
Pazartesi / 20.00
10. Bölüm

9. Bölüm: Yiğit’in evinin kurşunlandığı haberiyle deliye dönen Ferhat sorumlularını bulmak için harekete geçer. Ferhat’la birlikte adamların peşinden giden Cem’in yaralanması Aslı’yı çileden çıkarır. İkisi de kardeşleri için endişe etmektedir. 

Namık, Şahin’i durdurduğunu söylediğine göre bunu yapan kim? Namık mı yoksa Namık’ın hamlesini görmezden gelen Şahin mi?
Şahin, Ferhat’ı yanına çağırır. Şahin, her şeyi, Ferhat’ın hayatındaki tüm yalanları anlatacaktır. 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
38. Bölüm

37. Bölüm: Kerim’i vurduktan sonra, Cevdet’e görünmeden kaçmayı başaran Azize elinde Kerim’in kanıyla çiftliğe dönemeyeceğine karar verir ve çareyi yollara düşmekte bulur. Yolculuğu sırasında en derin acılarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Bolşeviklerin Türklere yardım ettiği dedikodusu ayyuka çıkmış, Ankara’yı kafirle işbirliği yapmakla suçlayanlar ayaklanmıştır. Filipos ise silahları kendisine değil Türk ordusuna veren Rusları cezalandırmak üzere ordudaki Bolşeviklerin peşine düşer. İfşa olma tehlikesiyle karşı karşıya kalanlar arasında Leon da vardır.

Cevdet başlayan isyanı bastırması ve Ankara’ya yardım etmesi için Dağıstanlı’yı ikna etmek zorundadır. Fakat Seher’in, kardeşinin intikamını almak için İzmir’e inişi tüm planları alt üst eder.

 
Anket - 1. sezonun en güzel Hilal-Leon sahnesi hangisi oldu?
 
 
Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık kadın karakteri hangisi?

Sezonun en şık kadın karakteri hangisi?