Kanal D Dizileri

 

Adı Efsane Adı Efsane
 / 
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Cuma / 20:00
425. Bölüm

424. Bölüm: Sezgin ve Cengiz ellerinde uzaktan kumanda ile aracının içerisinde beklemektedir. Ekip adım adım eve yaklaşır. Bomba düzeneğini fark eden ekip hızla olay yerinden uzaklaşır. Bu sırada bomba patlar. Ekip hastaneye kaldırılır. Çok büyük yaralanma söz konusu değildir ancak doktor her ihtimale karşı geceyi hastanede geçirilmesini istese de, ekip kabul etmez.

Gökçe’nin adliyeye sevk edildiği haberi Veysel’e ulaşır. Sorguda anlattıkları ile nöbetçi mahkemeye sevki yapılmıştır. Veysel bu konuda Aynur’u görevlendirir, Aylin’in bilgisayarından Gökçe’nin ifade kaydını almasını ister. 
Dizi Sayfası »
 

Bodrum Masalı Bodrum Masalı
Pazar / 21:00
20. Bölüm
19. Bölüm: Faryalı duyduğu gerçek karşısında şok oluyor. Yıldız ise durumu tamir etmeye çalışıyor. 
Evren’in “Yıldız Bodrum’dan ayrılırken hamileydi” sözlerini duyan Faryalı tam anlamıyla şoka girmiştir. Bu haberden sonra Kırık Yusuf’un adamları tarafından götürülmesi bile umurunda değildir. Faryalı’nın kendisine çok kırıldığını bilen Yıldız, bu durumu tamir etmek için uğraşır. Ateş ve Kelebek de Faryalı’yı kurtarmak için  harekete geçmişlerdir. Ferdi’yi kahramanlarımızın hayatına tam göbeğinden dahil edecek bir yeteneği olduğu ortaya çıkar. Uzay doğum günü partisi bahanesiyle dost düşman bütün kahramanlarımızı evinde toplar. Kuzey Işıkları’nın Aslı ile ilgili önemli planları vardır.
Dizi Sayfası »
 
 

Hayat Şarkısı Hayat Şarkısı
Salı / 20:00
38. Bölüm

38. Bölüm: Hülya ve Kerim’in Kaçırılması Cevher’ ler de Bomba Etkisi 
Yaratıyor. 
Hülya ve Kerim ise Kurtulmanın Yollarını Arıyor.

Hülya ve Kerim’i kaçırıp bir dağ evine kapatanların gerçek niyetleri gizemini korurken Cevher ailesi bu habersiz kayboluşu çiftin barışmalarına yormaktadır. Hatice ve Aysel ise öğrendikleri sırrın hesabını Melek’ten sormaya kalkarken Hüseyin’e suçüstü yakalanacaklardır. Hülya ve Kerim dağ evinde kavgalarına kaldıkları yerden devam ederlerken Mahir ve Hüseyin de güç birliği edip izlerini sürmektedirler. Kaçırılmaları ile yalnız kalan Hülya ve Kerim ilişkilerini yeniden gözden geçirirken, bir taraftan da kurtulmanın yollarını ararlar.
Dizi Sayfası »
 

Poyraz Karayel Poyraz Karayel
Çarşamba / 20:00
76. Bölüm

76. Bölüm: Eda kızını kavuşmak için Nevra ile işbirliği yapıyor. Ayşegül ve Poyraz aşkı bir kez daha sınanıyor. 
Eda’nın Poyraz’ı baştan çıkarma görevinden habersiz olan Ayşegül ve Poyraz evlerinin kapılarını Eda’ya açarlar. Eda kızına ulaşmak için Poyraz’ı tavlamanın yollarını aramaya başlar. Nevra'nın verdiği görevi yerine getirmek isteyen Mümtaz'ın Poyraz'ın yardımına ihtiyacı vardır. Ancak kalkıştıkları işin sonu hiç de bekledikleri gibi olmayacaktır. Nevra ve Çınar'ın kurban seçtiği Meltem, Zülfikar'ın endişelerini haklı çıkararak iyice kötüleşir ve herkesi şok edecek bir işe kalkışır. Seri katil ise nihayet Orhan Solmaz’ı bulmuştur. Böylece Taşkafa için tehlikeli bir geri sayım başlar. Eda Poyraz ve Ayşegül’ün arasına girmenin ne kadar zor olduğunu keşfetse de Nevra’nın tehditleri yüzünden durma şansı yoktur. Son hamlesi Ayşegül ve Poyraz aşkını büyük bir sınavla yüz yüze bırakacaktır.

 
Dizi Sayfası »
 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin
Perşembe / 20.00
12. Bölüm
11. Bölüm: Cevdet ve ailesi Hilal'i idamdan kurtarmanın yollarını aramaktadır. Vatan haini olarak aranmasına rağmen şehre gelen Halide Edip, Azize için bir umut olur. Halide Edip önderliğinde Hilal için bir etten duvar öreceklerdir ancak olaylar bekledikleri gibi gelişmez. Vakit daralırken önlerine çıkan engeller hem Cevdet'i hem de Azize'yi isyan noktasına getirir. Tevfik silahlarla ilgili planlarını hızlandırırken Cevdet'in ona çok yaklaştığından ve Eftelya'yı kızdırdığından habersizdir. Cevdet'in kızını kurtarmak için son bir çaresi kalır ancak bu çare Anadolu için büyük çaresizlik anlamına gelmektedir.
Dizi Sayfası »