Fox Tv Dizileri

 

Çoban Yıldızı Çoban Yıldızı
Perşembe - 2 Mart / 20:00
1. Bölüm

Çoban Yıldızı, Kapadokya’da doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Masum, hırçın ve özgürlüğüne düşkün Zühre, ölümü göze alarak evlendiği gece kaçmayı başarır.

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Zühre’nin kapana kısılmışlığını anlar. Ona hep destek olur ve hiç yalnız bırakmaz. Bu ilgi zamanla büyük bir aşka dönüşür. Seyit Zühre’ye olan aşkı için doğduğu topraklardan, ailesinden, evinden, barkından vazgeçmek durumunda kalır. Çünkü Fikret Karakaya’nın İstanbul’da yaşayan, gece kulübü işletmecisi oğlu Zekkar, konakta Zühre’yi görür görmez aşık olmuştur. Zühre’nin babası ile evlendirilmek üzere getirildiğini bilmeyen Zekkar, hırslı ve acımasızdır. Her istediğini elde etmeye alışkın olan Zekkar, karısı Sırma’nın ikazlarına rağmen, Zühre’den vazgeçmez. Zekkar, Zühre’yi elde edebilmek için Seyit ve ailesinin hayatlarını zindan edecektir. Zühre ve Seyit, Zekkar’ın acımasız nefesini her an enselerinde hissederek yaşamaya mahkum olurlar.
 
Çoban Yıldızı, Zühre, Seyit ve Zekkar çevresinde gelişen, Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.
Dizi Sayfası »
 

Dayan Yüreğim Dayan Yüreğim
Cuma / 20:00
4. Bölüm

4. Bölüm:  Elvan'ın hayatı daha da zorlaşıyor
Geceyi kamyonette geçiren Elvan ve Selim güvende değildir. Elvan’ın kamyoneti satacağını anlayan Cengiz, Elvan’ın peşine düşer. Elvan kamyonetin parasıyla bir ev tutacakken Cengiz çantadaki parayı alıp kaçar. Olayın tek görgü tanığı olan Selim ise geçirdiği felçten dolayı konuşamamaktadır. 

ATIF, SERAY’IN PEŞİNDE
Tüm bu yaşananlardan Elvan’ı sorumlu tutan Seray, Selim’i alarak amcası Remzi’nin evine getirir. Suzan ve Gülsüm bu misafirlikten hiç hoşlanmaz. Diğer yanda Atıf, Seray’ın kalbini kazanmak için her fırsatı değerlendirir. Seray artık Atıf’ın ilgisinin farkındadır ve her ne kadar kendine bile itiraf etmese de, bu ilgi karşılıklıdır.
 
DOĞUM GÜNÜNDE KAVGA
Aysun ile tartışmaları ve mutsuzlukları günden güne artan Fuat bıkkındır. Kızlarının doğum gününde Aysun ve Fuat arasındaki ipler kopar… Fuat, Elvan’ın yardıma ne kadar ihtiyacı olduğunun farkında değildir. Pazar yerinde Elvan’ı gören Remzi öfkesine hakim olamaz ve çok yanlış bir hamle yapar. 
 
Dizi Sayfası »
 

Esaretim Sensin Esaretim Sensin
Hafta içi / 18.00
20. Bölüm

20. Bölüm: Doruk suçsuzluğunun ispatlamıştır ancak Simay’a olan kırgınlığının üstesinden gelemez. Simay ise her şeyi göze alarak, özür dilemek için Doruk’un evinin yolunu tutar. 

Melek ve Sibel’e kalbini dürüstçe açan Simay’ın önce onları kazanması gerekir. Doruk ve Simay sonunda yüzleşir. Doruk’un kalbini kazanmakta kararlı olan Simay’ın söyleyeceği sözler basit bir özürden çok daha fazlasıdır.
 
İpek ve Kerim’in buluşacağını öğrenen Perihan, Tarık ile kurduğu sahte ilişkisini kullanarak soluğu onların yanında alır. En büyük desteği Alev ise onu gecenin yıldızı yapmaya kararlıdır. Güzelliği ve dansı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başaran Perihan, Kerim’in onu kıskanması ile istediğini elde eder.
Dizi Sayfası »
 

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz
Cumartesi / 20:00
18. Bölüm

18. Bölüm: Mirat’ın suçsuz olduğunu anlayan Deniz ve ailesi eve dönerler ve Mirat’tan özür dilerler. Hülya, Nejat ve Mirat’ın yakınlaşmasından duyduğu rahatsızlıkla beraber, Deniz’i Mirat konusunda

uyarmaktan da kendini alıkoyamaz. Mirat Ali diye bildikleri gencin Serdem olduğunu anlar. Mirat ve Diyar’ın konuşmalarının bir kısmını duyan Deniz, bir şeyleri yanlış anlar. Göz hapsine aldığı 
Diyar’la ilgili tanık olduğu şey onu şoka uğratır. Alihan’ın kredi ödemeleriyle ilgili bankayı araması, Şebnem ve Hülya’yı telaşa düşürür. Ece ve Mustafa yarıyıl tatilinden yararlanıp yakınlaşmaya
başlarlarken, Figen ise başına gelecekleri bildiğinden Fikriye’nin yoğun bakımdan çıkmasına bile sevinemez. Deniz çocuklarının geleceği için, ek bir iş daha yapmaya karar verir. Alihan Şebnem’in 
biriyle gizli gizli görüştüğünden şüphelenir. Mirat’ın dostluğunu kaybedip istifa eden Orhan’ın Mirat’a iletilmek üzere bıraktığı ve Hülya’yla ilgili bazı gerçekleri açıkladığı mektup, Hülya’nın başına kabus olacaktır.
Dizi Sayfası »
 

Karagül Karagül
Cuma - Final / 20:00
125. Bölüm

125. Bölüm: Kendal’ın en büyük cezası olan olan vicdanıyla hesaplaşma günleri gelip çatmıştır. Bu güne kadar yaşadığı ve yaşattığı zulmü yine de anasının kucağına dindirmeye çalışırken, Kadriye Ana, kendi elleriyle yarattığı cehennemde yanan oğlunun acısına dayanabilecek mi?

 
Ebru bıkmadan usanmadan çocuklarını bir arada tutmaya çabalamaktadır. Açılan yaralar, gidenlerin acısıyla baş etmeye çalışan Baran eline geçen son mektupla birlikte öğrendiklerinden sonra Ebru'ya “Anne” diyebilecek mi?
 
Bilinmezden gelen ayak seslerinin sahibi kim?
Dizi Sayfası »
 

Kırlangıç Fırtınası Kırlangıç Fırtınası
 / 
1. Bölüm

Evlilik dışı hamile kalan Ülfet, doğum sırasında oğlunu ağabeyi Kudret’e vermek zorunda kalır. Bu sırada Kudret’in eşi Meryem de doğum yapar. Kudret, Ülfet’in oğlunu da kendi çocuğunun yanına koyar ve çocukların ikiz doğduğunu söyler. Aradan yıllar geçer. Bu çocuklar Şahin ve Yusuf’tur. Ne Ülfet ne de Meryem gerçeklerden haberdar değil, Kudret de hangisinin kendi oğlu olduğunu bilmiyordur. Yaşananları tüm gerçekleriyle bilen Fikret Ana, yıllardır sakladığı sırrı ne zamana dek içinde tutmayı başarabilecektir?

Dizi Sayfası »
 

Muhteşem Yüzyıl: Kösem Muhteşem Yüzyıl: Kösem
Salı / 20:00
13. Bölüm

12. Bölüm: Sultan Murad ve Kösem Sultan ahalinin yardımına koşuyor! Yaşanılan felaketten kendini sorumlu tutan Ayşe, her şeyi itiraf etmeye karar veriyor! Gülbahar Sultan mühürle ilgili şüpheleri dağıtmak için zekice bir plan kuruyor! Atike Sultan, Gevherhan Sultan’la yüzleşiyor! Silahdar Sultan Murad’a her şeyi anlatıyor! Kösem Sultan kızlarından hesap soruyor! Ahali yangının yaralarını sarmaya çalışırken, sesleri yükseliyor! Gülbahar Sultan ve Sinan Paşa oyunuyla payitaht yine karışıyor! Sultan Murad korkularıyla ve geçmişiyle yüzleşmeye karar veriyor!

 
Sultan Murad ve Kösem yangının yaralarını sarmak için tüm imkânları seferber eder. Zor durumda kalan ahaliyi himaye altına alırlar. Fakat ahali olan bitenden dolayı Sultan Murad’ı suçlamaktadır. Kösem Sultan mührünün çalınmasından Gülbahar’ı sorumlu tutar. Ayşe Sultan vicdan azabıyla her şeyi itiraf etmeye karar vermişken, Gülbahar Sultan şüpheleri dağıtmak için zekice bir plan kurar… 
  
Gevherhan’ın ihanetiyle sarsılan Âtike, ablasıyla yüzleşir. Silahdar Mustafa ise Sultan Murad’a Gevherhan’a olan aşkını anlatır. Sultan Murad bu konuda ne karar verecektir? Bu aşkı öğrenen Kösem Sultan ise kızlarından hesap sorar. Büyük hayal kırıklığına uğrayan Kösem, kızları hakkında bir karar verir.Gülbahar ve Sinan Paşa ise ahaliyi kışkırtmak için haince bir tuzak kurarlar. Sultan Murad ise korkuları ve geçmişiyle yüzleşmeye karar verir. 
 
Dizi Sayfası »
 

No 309 No 309
Çarşamba / 20:00
36. Bölüm

36. Bölüm: Onur’un uzun zamandır üzerinde çalıştığı projenin lansman hazırlıkları başlamıştır.. Lale Onur’a bu konuda destek olur.. Bu durum Pelinsu ve Erol’un pek hoşuna gitmez. Bu arada Onur ve Lale’nin dadı arayışında  olduğunu öğrenen Erol ve Betül bu durumu lehlerine çevirmenin yollarını aramaya başlarlar..  Betül’ün aklına dahiyane bir plan gelir hemen bu planı uygulamaya koyarlar.. Bu sefer planlarında başarılı olabilecekler midir.

Dizi Sayfası »
 

O Hayat Benim O Hayat Benim
Pazar / 20:15
122. Bölüm

121. Bölüm: Ölümle burun buruna gelmek, insanın hayatında kalıcı izler bırakır. Bahar’la Ateş’in karşı karşıya kaldığı tehlike de korkunç bir gerçeği su yüzüne çıkarır. Bahar imkânsız bir kararın eşiğinde, canı pahasına bir seçim yapmaya mecburdur. Bunu Ateş’le bile paylaşmaya cesaret edemez. Ama yalnız başa çıkabileceği bir yük değildir bu... Efsun ise Nuran’ı kaybettikten sonra yıkılmıştır. Yeniden ayağa kalkmak için işe sarılır. Konfeksiyon atölyesi ilk müşterisini bulmuştur. Ama bu müşteri umut olmaz hiçbirine. Kapandı sanılan eski defterleri yeniden açar sadece... Cemal’in cansız bedeni bulununca, polisin şüphesi hemen Müge’yle Zeynep’in üzerinde yoğunlaşır. Sultan ve Hülya kızlarını korumak için ne gerekiyorsa yapmak, gerekiyorsa kendilerini ateşe atmak zorundadır. 

Dizi Sayfası »
 

Savaşçı Savaşçı
 / 
. Bölüm
Dizi Sayfası »