ATV Dizileri

 

Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi
Cuma - Sezon finali / 21:00
32. Bölüm

32. Bölüm: Ali, öğrendiği şeyler karşısında şaşkınlığa düşer. Ondan gerçeği saklayan Cemal’e karşı çok öfkelidir.

Ali’nin öğrendiği ve bunca yıl gizli saklı kalan her şey gün yüzüne çıkacak mı yoksa Cemal, bir kez daha gerçeği saklamanın bir yolunu bulacak mı?
 
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı - Sezon Finali / 21:00
71. Bölüm

71. Bölüm: Hızır Çakırbeyli, kendisi için canını feda eden Vehbi’nin ölümünden sonra eve kapanır. Abisinin yadigarının kaybı Hızır’a çok ağır gelmiştir. Serkan’ın verilen görevi yerine getirememesi Rüstem’in planlarını sekteye uğratmıştır. Her ne kadar bir an önce kaçıp gitmek istese de işini tamamlamak zorunda bırakılır. Son hamlesi için Hızır’ın evden çıkmasını kollayan Serkan kurduğu tuzakla ava gittiğini zannederken av olacaktır. 

Ünal Kaplan masasındaki kan davasının bitmesi adına Rüstem ile bir kez daha karşı karşıya gelir. Düşmanlıklarını ilan eden iki masa lideri birbirlerine rest çekerler. CIA tarafından gücünü kaybeden Rüstem geri adım atmayarak meydan okumaya devam edecektir. 
Meryem’in yeni görevi Hızır’ı ve gittikçe büyüyen ailesini ayakta tutmaktır. Aldığı son darbeden sonra kolay kolay kendine gelemeyecek olan Hızır’ın aklında tüm işleri ailenin diğer erkeklerine bırakıp gitmek vardır.  Ceylan da kendisi için aynı şeyi arzular. Artık biraz huzur bulmak herkesin hakkıdır. 
Dizi Sayfası »
 

Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar
Perşembe / 20:00
3. Bölüm

2. Bölüm: Muzaffer, Nefise’ye şaşırtıcı bir teklifte bulunur. Nefise’yle akrabalığını gizleyen Azime, paranın kokusunu almıştır. Muzaffer’in niyetini tahmin eder ve Nefise’yi mecbur bırakarak, büyük bir sırra ortak eder... Nefise aklı çocuklarında kalırken, istemeden de olsa bambaşka bir dünyanın içinde bulur kendisini. Zeynep, kardeşlerini korumaya çalışırken, beklenmeyen gelişmeler onları iyice köşeye sıkıştırmıştır. Nefise, Muzaffer’in yanındayken çıldırtan haberi alır ve bir anda her şeyden vazgeçer.

Dizi Sayfası »
 

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler
Pazartesi - Sezon finali / 21:00
88. Bölüm

88. Bölüm: Akli dengesini iyice kaybeden Banu, Kader’den intikam almaya karalıdır. Gazete haberinde Meral’in Sadri’nin torunu olarak yazıldığını görünce şoka girer. O servette kendi hakkının olduğuna inanarak, öfkesini Meral’e yönlendirir. Kızlar, üniversite sınavı için heyecanlıdır. Güney sınavdan sonra Songül’ün başvuru yapamadığını öğrenir. Sadri Bey, Meral için bir parti düzenleyerek kendi çevresine takdim etmeye karar verir. Banu, Meral’i köşeye sıkıştırmak için, kızları da tehlikeye atarak korkunç bir plan yapar…

Dizi Sayfası »
 

Seni Kimler Aldı Seni Kimler Aldı
Pazar - 2 Temmuz / 21:00
8. Bölüm

8. Bölüm:  Aynur’un korkunç şüpheleri vardır. Bütün oklar Ceren’e yönelmiştir. Bu şüpheleri gidermek için Ceren akla hayale gelmedik bir plana başvurur. Cahide’nin açıkladığı sırla allak bullak olan Talat, Barış’ı Ceren’den kurtarmaya yemin eder. Ceren’in ise pes etmeye niyeti yoktur. Zehra’nın Barış’tan umudunu kesmesi için şeytani bir oyun oynar. Zehra kahrolmuş, paramparça olmuş, gözyaşları içinde çekip giderken Barış son hamlesini yapacaktır. Bu kez Zehra’yı ikna etmeyi başarabilecek midir? Ceren, Talat’tan gelen beklenmedik bir hamleyle sarsılır. Bunun acısını çıkartmaya kararlı olan Ceren, Suat’ı da bu savaşa dâhil eder. Gülümser ve Cahide arasındaki ipler iyiden iyiye gerilmiştir. Köşeye sıkışan Gülümser, Cahide’ye karşı elindeki kozu kullanır. Banu’nun cesedi ortaya çıkacak mıdır? Bu arada ansızın Çamay Konağı’na gelen bir misafir ise Aynur’a hayatının şokunu yaşatacaktır.

 
Dizi Sayfası »