ATV Dizileri

 

Ağlama Anne Ağlama Anne
Pazar / 20:00
11. Bölüm

8. bölüm: Alev’e rağmen gerçekler gün yüzüne çıkacak mı?
Zeynep, geçmişin hesabını babasına sorar ancak Adnan cevaplamaktan kaçınır. Mert, Zeynep’in babasının eniştesi olduğunu anlayınca şoke olur. Alev’in öfkesinden nasibini alan Damla, babasının saldırıları sonucunda herkesi şaşırtacak bir karar verir ve evi terk eder. Adnan, Damla’yı bir başına bırakmaz. Bunu öğrenen Alev, ikilinin peşine düşer ve Adnan’la Damla’dan hesap sorar. Alev’i durduramayacağını anlayan Adnan ve Damla, her şeyi göze alır, Zeynep’ten saklanan sırrı açıklamak için Alev’in kapısına dayanırlar.

Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
172. Bölüm
170. Bölüm: Emre gerçeği öğreniyor!
 
Emre bebeğin babası olduğunu öğrenir ve çok mutludur. Zeynep'le birlikte kaçıp yeni bir hayata başlamak için plan yaparken Bora da onlara engel olmak için planlar yapar.
 
Sıla Tarık'tan uzak durmaya çalışır. Kerem'in Sıla'ya ilgi gösterdiğini anlayan Tarık, iyice delirir.
 
Bu arada Meltem de Sıla'yı şirketten göndermek için yeni bir plan yapar.
 
Ama bu sefer iş birlikçisi bambaşka biridir.
 
-----------------
 

169. Bölüm: Tarık'ın Sıla aşkı alevleniyor...

Meltem kavgalarından sonra Tarık’ı yeniden avucunun içine almanın yolunu bulduğunu düşünürken karşılarına hiç ummadık bir anda Sıla çıkar. Meltem bunu da fırsata çevirmeye çalışırken Tarık’ın Sıla aşkı yeniden depreşir ve iki aşık herkesi şoke edecek bir halde yakalanır.
 
Hülya Bora’ya karşı pişmanlık hisseder. Görüştüklerindeyse ikisinin de bilmedikleri gerçek, yüzlerine bir tokat
gibi çarpar. Zeynep ise Emre’ye gizli kalan ne varsa açık etmeye hazırlanır.
 
-----------------

168. Bölüm: Emre Zeynep'e beklenmedik bir teklifte bulunuyor!

Tarık her ne kadar içtenlikle Sıla’yla iletişime geçmeye çalışsa da çabaları karşılık bulamaz. Arzu’nun Sıla’ya dair şahit oldukları, hem Meltem’i, hem Tarık’ı derinden yaralar. Üstelik Kerem ve Sıla ilişkisi gün geçtikçe daha sıcak bir hal alır.

Zeynep sıkışıp kaldığı çemberin içinden bazen Bora’nın bazen Hülya’nın karşı adımları yüzünden çıkamaz fakat Emre, beklenmedik bir teklifle Zeynep’e ulaşır!

Dizi Sayfası »
 

Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova
Perşembe / 20:00
14. Bölüm

13. Bölümde neler oldu?

Züleyha ve Yılmaz’ın büyük buluşmasında, Züleyha’nın ağzından çıkan her kelime, Yılmaz’ın en derin yarasına tuz bastı. Oğlundan ayrı kalmamak için Yılmaz’ı da kendini de büyük bir acıya sürükleyen Züleyha, bunu daha fazla sürdürebilecek mi?

Konak dedikodularla çalkalanıyor!
Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı gün geçtikçe artıyor. Saniye ve Gaffur, Gülten’i Yılmaz’ın yanından almanın yolunu arıyor. Konakta dedikodular kaynarken, Gülten’in Yılmaz’a sığındığının ortaya çıkması da an meselesi!
 
Hünkar ve Fekeli yüzleşiyor mu?
Fekeli’nin yaşadığını öğrenen Hünkar’ın duyguları ve dünyası alt üst oldu. Yılmaz’ın arkasında, Fekeli gücünün olduğunu anlayan Hünkar, hastanede yaşadıklarının da rüya olmadığının farkında! Peki, bu gerçek onun hangi duygularını alevlendirecek?
 
Çukurova’da ölümcül tuzak! Fekeli ve Yılmaz sağ kurtulabilecek mi?
Demir ve Cengaver’in planları artık çok daha ölümcül! Düşmanlarının aynı tarafta olduğunu gören ikili, Fekeli ve Yılmaz’ı çok fena tuzağa düşürdü. Patlayan kurulu bomba, Çukurova’da taş üstünde taş bırakmayacak.
 
Fekeli ve Yılmaz sağ kurtulabilecek mi?
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 20:00
119. Bölüm

118. Bölüm: Can güvenliği kalmadı...Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende, fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır.

Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. 

Çakırbeylilerin diğer bir mağduru  İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği  gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir. Dizi Sayfası »
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
34. Bölüm

32. Bölüm: Tahir fırtınada kayboluyor
Karadeniz’e sığınan Tahir fırtınada kaybolur. Nefes, kaçırdığı tekneyle Tahir’in peşine düşer. Nefes Tahir’i bulabilecek mi yoksa Karadeniz sevdalarına mezar mı olacak? 

 
Nazar, ailesini tercih edip Murat’a sırt çevirirken Murat ısrarcıdır. Körkütük sarhoş halde Nazar’ın kapısına dayanan Murat’a Nazar ne cevap verecek? 
 
Tahir’den ayrı kalmaya dayanamayan Yiğit yataklara düşer. Tahir ve Nefes, Yiğit için seferber olurken Vedat ayrılık haberini almıştır. Nefes oğlu için çırpınırken, Vedat bu ayrılıktan nasıl faydalanacak?
 
Dizi Sayfası »
 

Şahin Tepesi Şahin Tepesi
Cuma / 20:00
4. Bölüm

3. Bölümde neler oldu?

Temponun bir an bile düşmediği bölümde ekran başındakiler #benimsırrım etiketiyle sosyal medyadan yorumlarını paylaştılar. Verda’nın yaralı bir köpeği kurtarmaya çalıştığı sırada onu gören Efe, Verda’ya yardım eli uzattı. İkili arasındaki bu sahne sosyal medyada da çok konuşulurken, Efe Verda’ya beklenmedik bir sürpriz yaptı. Yaralı köpeğin tedavisinin ardından onu sahiplenip Verda’ya hediye eden Efe, köpeğe Romeo adını taktı. Romeo, ikilinin birbirine yakınlaşmasına neden olurken Efe’nin Barış’ın Verda’nın dans dersine katılması üzerine soluğu dans okulunda alması akıllarda soru işareti yarattı. Melek’in Cem’le beraber özür dilemek için Tuna’ya gittiği anda Tuna’nın Melek’e serayla ilgili maddi yardımda bulunanın Nilüfer değil, Demir olduğunu söylediği an bölümün çok konuşulan sahnelerinden biri oldu. Mete’nin tehdidi karşısında Cem’den yardım alan Deniz, Cem’le birlikte Mete’ye tuzak kurdu. Cem ve Mete arasındaki düello izleyenleri soluksuz bırakırken Mete’nin bu oyun karşısındaki hamlesi sert oldu. Mete, Tuna ile Deniz’in Mithat’ı göle attığı anın videosunu Tuna’ya gönderdi. Demir ve Ceylan’la birlikteyken bu videoyu izleyen Tuna, hayatının en büyük şokunu yaşadı. 

Dizi Sayfası »
 

Verda Verda
 / 20:00
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 
 


 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?

Yeni sezonun yeni dizilerinden en beğendiğin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?

Ne kadar iyi bir Erkenci Kuş izleyicisisin?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?

Barış Arduç'u yeni projesinde kiminle izlemek istersin?