ATV Dizileri

 

8. Gün 8. Gün
 / 
1. Bölüm
Dizi Sayfası »
 

Aşk ve Mavi Aşk ve Mavi
Cuma / 20:00
54. Bölüm

53. Bölüm: Mavi’nin kolyesinin Faysal’ın evinde çıkması Ali’yi yıkmıştır. Ali, Mavi ve Faysal arasında bir ilişki olduğunu düşünüp çılgına döner. Mavi’yle kavga ederler.

Artık zengin olmadıklarını ve ellerindeki her şeyi Faysal’a kaptırdıkları gerçeğiyle yüzleşen Refika, bu durumu atlatmaya çalışırken ailesine de bu gerçeği sakladıkları için çok kızgındır. 
Ali, Mavi’ye haksızlık ettiğini düşünerek, onunla konuşmak üzere Hasibe’nin evine gitmeye karar verir ama beklemediği bir sürprizle karşılaşır.
 
Dizi Sayfası »
 

Bahtiyar Ölmez Bahtiyar Ölmez
Cumartesi / 20.00
15. Bölüm

14. Bölüm: Aylin Bahtiyar'ın peşinde! 
Anıl’ın Rıfat Çakar’dan aldığı örneklerle yapılan DNA testi sonrasında hiç beklenmedik bir şey olur. Memduh ve Bahtiyar, Anıl’ın delirdiğine kanaat getirir. Öte yandan Aylin, Himmet’in dükkanındadır ve Bahtiyar’ın gerçek kimliğine adım adım yaklaşmaktadır.

Bahtiyar durumu haber alır, evine gider, Aylin’i evden uzaklaştırır, ama Aylin’in aklında cevaplanmamış sorular kalmıştır! Aylin villada Çağla’nın elindeki fotomontaj fotoğrafları görünce Çağla’ya saldırır ve bir müddet bu sorulardan uzaklaşır! Ama Vildan’dan gelen mesaj Aylin’i tekrardan Bahtiyar’ın gerçek kimliğinin peşine
takacaktır!
 
Caner’in, Nuran, Şinasi ve Ramazan’a oynadığı oyunlar ölüm saçmaktadır. Şinasi, ölüm oyununda ölümle baş başadır. Bahtiyar, Caner, Nuran, Ramazan ve Şinasi’yi kaçırıldığını öğrenince Caner’in peşine düşer. Aylin’se Bahtiyar’ın sırrının peşindedir ve Bahtiyar’ın evine girip, fotoğrafını görür!
Dizi Sayfası »
 

Beni Bırakma Beni Bırakma
Hafta içi / 14:00
33. Bölüm

33. Bölüm: Esin ve Cansu kendilerini bitirecek ses kayıt cihazını biran önce Emre’nin elinden almak isteseler de bunu başaramazlar. Öte yandan bir iyilik abidesi olarak sürekli Zeynep'in karşına çıkan Bora’nın Zeynep hakkındaki planları bambaşkadır. Emre ise Zeynep ve Bora’yı beklemediği bir anda birlikte görünce dengeler çok sert bir şekilde değişecektir.

Meltem Sıla’yı Tarık ile aşkının önünde büyük bir engel olarak görür ve Sayar ailesini de arkasına alarak büyük planını uygulamaya sokar.

Meltem’in planından habersiz olan Sıla’yı Sayar ailesinin evinde büyük bir sürpriz beklemektedir.

Dizi Sayfası »
 

Cennetin Gözyaşları Cennetin Gözyaşları
Pazar / 20:00
21. Bölüm

20. Bölüm: Alevler arasında kalan Melisa ve Cennet ölümle burun burunadır. Kaya ve Arzu çocukları için yanan eve dalarlar. Arzu ölümü göze alarak kızını kurtarmaya çabalar… 

Tehlike atlatılmıştır ama bunca şeyden sonra Melisa için kötü bir son olacaktır. Arzu buna müsaade edemez. Ne yapıp edip Melisa’yı kaçırmayı koyar kafasına. Selim ve Cennet her şeye ve herkese rağmen birbirlerine sıkıca sarılırlar. Bundan sonra aralarında sır da olmayacaktır. Puzzle parçalarından Selim’e de bahseder. Yakında annesini bulacaktır Cennet. Melisa da artık yoktur. Her şey yoluna girecektir ama Selim’in Kaya ile ilgili kafasında sorular da yavaş yavaş oluşmaya başlamıştır. Güvenemediği bir tarafı vardır Kaya’nın…
Kaya ise hem Arzu’yu bulmak için çırpınıyordur hem de daha büyük bir sorunla uğraşıyordur. Puzzle parçalarını öğrenir Kaya. Bununla da kalmaz, göndereni de öğrenir. Kaya’nın affı yoktur. Bu oyunu oynayanın işini bitirmeye kararlıdır ve yapar da. Tek bir kurşunla cezasını kesecektir… 
Tüm bunlar olurken hiç umulmadık bir şey olacaktır. Melisa hayatının en ağır şokunu yaşayacaktır. Bu saatten sonra bütün dengeler değişecektir.
 
Dizi Sayfası »
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Salı / 20:00
91. Bölüm

91. Bölüm: Zehir taciri Pudra Hakkı’nın mekanına bomba koymak üzere yola çıkan Çakırbeyliler, gittikleri yerde Şahin Ağa’nın sürpriziyle karşılaşmışlardır. Servet’in patlaması engellenemez bombasıyla mekanda sıkışıp kalan İlyas, Alparslan ve dostlarının oradan kurtulması için bir mucizeye ihtiyaç vardır.

Davut’un, devleti uğruna kendini yok etmesiyle başlayan büyük planının bir parçası olmaya razı gelen Hızır, düşmanıyla uzlaşmaya yanaşmaz.

Hızır’ın, dostlarının ölümüne göz yummasını bekleyen Hakkı ise hiç beklemediği bir hamle ile karşı karşıya kalacaktır.

Dizi Sayfası »
 

Kanatsız Kuşlar Kanatsız Kuşlar
Perşembe / 20:00
35. Bölüm

35. Bölüm: Nefise vuruluyor... Büyük tehlikeyi atlatan aile, Muzaffer sayesinde yeniden bir araya gelmiştir. Artık herkes daha dikkatlidir ancak Cemre’nin bir hatası yeniden ortalığı karıştırır.

Tuba bir kez daha sahneye çıkar ve iyice bilenmiş olarak eve gelir. Nefise’yle hesabını bitirmek istemektedir. Muzaffer, büyük bir kahramanlık örneği gösterir. Buna rağmen Nefise, kaderden kaçamayacaktır.
 
Aile büyük bir acı yaşarken durumdan habersiz olan Zeynep, Onur’un tutuklanması ile kahrolmuştur.
 
Mahkemede beklenmeyen bir sürpriz ortamı iyice gerer.
Dizi Sayfası »
 

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler
Pazartesi / 20:00
111. Bölüm

110. Bölüm: Cemre, Meral, Songül ve Eylül, Yavuz’u kapının önünde kanlar içinde yatarken görünce şok olurlar. Kader dehşetle aşağı iner. Yavuz ölmüştür. Nazan sesleri duyup dışarı çıkar. Kızlar teslim olmak isteyince Nazan engel olur. Kader’in hapis yatacağını söyleyerek kızları korkutur. Yavuz’un cesedini ortadan kaldırmak için plan yaparlar. Babasının birden ortadan kayboluşuna anlam veremeyen Serkan, Ali’den yardım ister. Kızlar bu sırrı sonsuza kadar saklamak için yemin ederler… 

Dizi Sayfası »
 
 

Sen Anlat Karadeniz Sen Anlat Karadeniz
Çarşamba / 20:00
5. Bölüm

5. Bölüm: Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir.  Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız, Vedat’ın zalim ellerindedir.

Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın elinden almak ve Yiğit’i kurtarmak. 
 
Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.
Dizi Sayfası »
 
 


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?