Çukur'dan Yamaç karakteri için yeni afiş geldi

12.11.2017 Çukur
Çukur

Ay Yapım imzalı, ilk üç bölümüyle ekran başındakileri soluksuz bırakan ‘Çukur’dan yeni bir afiş yayınlandı. Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç karakterinin, toprağın altında görüldüğü afiş, sosyal medyada kısa sürede çok beğenildi.

 
İzleyicileri Pazartesi akşamları, İstanbul’un gölgesinde kalmış ama aslında tam kalbinde olan bir mahalleye, Çukur’a davet eden ‘Çukur’ dizisinden sürpriz bir afiş yayınlandı. Henüz ilk üç bölümü yayınlanmış olmasına rağmen sezonun en çok konuşulan yapımlarının başında gelen ‘Çukur’un yeni afişi, büyük merak uyandırdı.
 

Aras Bulut İynemli’nin hayat verdiği Yamaç Koçovalı karakterinin gerçekten bir çukurun derinliklerinde gözleri kapalı şekilde yatarken görüldüğü afiş, İynemli’nin resmi sosyal medya hesabından paylaşmasıyla birlikte dakikalar içinde büyük ilgi gördü. Beğeni sayısı 100 bini aşan poster, Yamaç’ın Çukur mahallesinde ne kadar büyük bir mücadeleyle karşılaşacağının sinyallerini verdi. Çarpıcı görsel diliyle etkileyen afişin tasarımı Lemonade Ajans, fotoğraf ise Fırat Meriç imzasını taşıyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri