Yol Ayrımı filminin galası gerçekleşti

09.11.2017 Ufak Tefek Cinayetler
Ufak Tefek Cinayetler

Yönetmenliğini ve senaristliğini Yavuz Turgul’un üstlendiği Yol Ayrımı’nın galası, filmin  oyuncuları ve ünlü isimlerinin katılımıyla dün akşam Kanyon’da gerçekleşti. Yavuz Turgul’a bu filminde de Eşkıya, Muhsin Bey ve Av Mevsimi gibi pek çok filmde birlikte çalıştığı Şener Şen eşlik ediyor.

TMC Film’in yapımını FOX işbirliğiyle üstlendiği, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı Yol Ayrımı, 10 Kasım’da izleyicisiyle buluşacak.

 


Yavuz Turgul’un yazıp yönettiği, filmde, Şener Şen ve Nihal Yalçın’a, Çiğdem Selışık Onat, Rutkay Aziz, Mert Fırat, Tilbe Saran, Ruhsar Öcal, Defne Kayalar ve Şerif Erol eşlik ediyor.
 


Sinema ve televizyon dünyası “Yol Ayrımı” için buluştu
Türk sinemasının ve televizyonunun önde gelen isimlerini buluşturan galada, Ara Güler, Ayten Uncuoğlu, Ceren Moray, Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz, Mahsun Kırmızıgül, Ahu Yağtu, Cihat Tamer, Ümit Kantarcılar, Alp Navruz, Murat Evgin, Anjelika Akbar, Meryem dizisinin oyuncularından Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Kenan Acar, Serenay Aktaş gibi isimlerin katıldığı galayla birlikte Yol Ayrımı filmi yola çıktı.
 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Ufak Tefek Cinayetler Bilgileri