Yıldız oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Cebimdeki Yabancı'nın vizyon tarihi belli oldu

09.01.2018 Nefes Nefese
Nefes Nefese

Serra Yılmaz’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu, dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in ve BKM'nin yapımcılığında ‘Cebimdeki Yabancı’ filmi 2 Şubat’ta seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

 Sezen Aksu’nun filme özel bestelediği ‘İhtimal Ki’ şarkısının yer aldığı filmin ilk tanıtımı yıldız oyuncu kadrosunun eğlenceli danslarıyla dikkat çekti.  
 
BKM, Frigo Film ve İmaj ortak yapımcılığındaki ‘Cebimdeki Yabancı’ için geri sayım başladı. 2 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanan filmin yapımcıları arasında ünlü yönetmen Ferzan Özpetek yer alırken, yönetmen koltuğuna ise usta oyuncu Serra Yılmaz oturuyor.
 
Belçim Bilgin, Buğra Gülsoy, Çağlar Çorumlu, Leyla Lydia Tuğutlu, Serkan Altunorak, Şebnem Bozoklu ve Şükrü Özyıldız gibi yıldız isimlerin başrollerinde yer aldığı filmin dikkat çekici ilk tanıtımı yayınlandı. Sezen Aksu’nun filme özel bestelediği ‘İhtimal Ki’ şarkısının yer aldığı tanıtımda, oyuncular müziğe eğlenceli danslarıyla eşlik ettiler.
 


Senaryosunu Murat Dişli’nin kaleme aldığı, teknolojinin hakim olduğu bugünün dünyasına kahkaha dolu ve gerilimli hikayesiyle ışık tutacak filmin afişi de sinemaseverlerle paylaşıldı. Başarılı tasarımcı Arda Aktaş imzalı afiş, farklı görsel diliyle dikkatleri üzerine çekti.
 
Çarpıcı konusu ve etkileyici oyuncu kadrosu ile seyirciyi sürprizi hiç bitmeyen bir hikayeye davet edecek ‘Cebimdeki Yabancı’, 2 Şubat’ta sinemalarda!

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Nefes Nefese Bilgileri