Yayın hayatına başlayan Miss Vogue Türkiye'nin ilk kapak konuğu Dilan Çiçek Deniz


Yayın hayatına başlayan Miss Vogue Türkiye'nin ilk kapak konuğu Dilan Çiçek Deniz
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


16.05.2017

Stili ve eğlenceli ruhuyla dikkat çeken kızların dergisi Miss Vogue, Mayıs itibarıyla Türkiye’de yayın hayatına başladı. Vogue, GQ ve Condé Nast Traveller dergilerinin de Türkiye edisyonlarını çıkaran Doğuş Yayın Grubu, Miss  Vogue ile genç kızların en yakın arkadaşı olmaya hazırlanıyor...

İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış  sezonlarında yılda iki kez yayınlanacak olan Miss Vogue Türkiye; moda, güzellik, sokak stili, ünlüler, dijital dünya, ilişkiler ve kariyer planlama konusunda tüm merak edilenleri okuyucularla buluşturuyor. Derginin Genel Yayın Yönetmenliği’ni, aynı zamanda Doğuş Yayın Grubu Dergiler Projeler Koordinatörlüğü görevini yürüten Özge Sarıkadılar üstleniyor.

 
Derginin ilk sayısında neler var?
“Kıyafetler, aksesuarlar, saç ve makyajlar renkli, modumuz eğlenceli” mottosuyla yaza “Merhaba” diyen Miss Vogue Türkiye’nin ilk sayısının kapağında, Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Son zamanların en beğenilen oyuncularından Burak Deniz’in çekici pozlarının yanı sıra dijital flört sözlüğü ve  mezunundan moda okulu tüyoları derginin dikkat çeken konuları arasında. Dijital dünyada yıldızı parlayan Bella Hadid, Hazar Motan, Taylor Hill, Gizem Denizci ve Itır Esen ise derginin diğer konukları. 

Bodrum Masalı Dilan Çiçek Deniz Hilmi Cem İntepe Alperen DuymazTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....126 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?