Sultan, Anna'yı tekrar saraya çağırıyor... Kalbimin Sultanı 3. bölüm özet ve fotoğrafları yayınlandı

26.06.2018 Kalbimin Sultanı
Kalbimin Sultanı Sultan Anna’yı tekrar saraya çağırıyor...

3. bölüm özeti: Sultan Mahmud, Anna’yı Saray’dan kovmuştur. Hoşyar Sultan tesirinde Saliha Sultan, yaptıklarını bir sır olarak saklamaya gayret etse de, Sultan Mahmud’un gerçekleri öğrenmesini engelleyemez. Anna’yı tekrar saraya getiren Sultan, Saliha Sultan’ı cezalandırır.

 

 

Musa ve Namık Paşa un ve tahılların tutulduğu yeri bulmaya çalışırken, büyük bir tehlike onları beklemektedir. Sultan ise adım adım bu kötü planın arkasında kimlerin olduğunu bulmaya çalışır. Esma ise kendini kurtarmak için Dimitri ile iş birliğine geçmeye karar verir.

Başrollerini Ali Ersan Duru ve Aleksandra Nikiforova’nın paylaştığı Kalbimin Sultanı projesinde ikiliye, Emel Çölgezen, Tansel Öngel, Beste Kökdemir, Tuncel Salman, Taner Rumeli, Bülent Seyran, Sadi Celil Cengiz başta olmak üzere Rusya’da birçok önemli projede yer almış Shcherbina Dmitry, Rudensky Andrey, Sokolovsky Alexander gibi Rus ve Türk başarılı oyuncular eşlik ediyor. Senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal kaleme aldığı 'Kalbimin Sultanı' Çarşamba akşamı Star’da!

 

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kalbimin Sultanı Bilgileri