Star Tv'nin yeni dizisi 'Babamın Günahları'nın yayın tarihi belli oldu


Star Tv'nin yeni dizisi 'Babamın Günahları'nın yayın tarihi belli oldu
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


28.12.2017

Yeni yayın döneminde Star Tv’nin sezona damgasını vuracak iddialı dramı “Babamın Günahları” için geri sayım başladı. Abdullah Oğuz’un yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği “Babamın Günahları” dizisi aksiyon örgüsü ile kurgulu derin bir baba-kız hikayesini ekrana getirecek. Merakla beklenen proje, 10 Ocak Çarşamba günü ilk bölümüyle seyirci ile buluşacak.

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Melisa Sözen’in yer aldığı projede ikiliye, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldızlar ve çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi eşlik ediyor. 

 

Zeyno’nun yaşaması Ozan’ın ölümsüzlüğüne bağlı 
 Hikaye Ozan’ın (Kadir Doğulu) geçmişinde Ferruh’un (Mustafa Uğurlu) işlediği bir cinayeti sevgilisi Yeşim’e (Melisa Sözen) zarar gelmemesi adına üstlenmesi ile başlar. İşlemediği bu suçu üstlenmesi Ozan ve Yeşim’i farklı geleceklere sürüklerken Ozan bir kızı olduğundan habersiz yıllar geçirir. 

 

Yeşim, Zeyno’ya yapılacak ilik tedavisi için yıllar sonra Ozan’ın karşısına çıkar. Hayat ile ilgili en ufak bir beklentisi olmayan Ozan’ın hayatına Zeyno bir ışık demeti olarak düşer. Zeyno’nun hayatı Ozan’ın ellerindedir, bu sefer kendisini feda edemeyeceği bir sebebi vardır...Kızı Zeyno.
 

Babamın Günahları Kadir Doğulu Melisa Sözen Mustafa UğurluTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....129 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?