Nefes Nefese yarın akşam başlıyor. İlk bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

31.07.2018 Nefes Nefese
Nefes Nefese

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun’un yer aldığı, Şebnem Hassanisoughi, Gülçin Santırcıoğlu, Zeyno Eracar, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Macit Sonkan, Nik Xheliau, Deniz Hamzaoğlu, Sever Avcı, Hülya Duyar, İpek Ayaz Kortunç gibi başarılı oyuncuların yer aldığı kadrosuyla da dikkat çeken Nefes Nefese bu akşam ekran yolculuğuna başlıyor.  

Nefes Nefese

Yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Uğur Yücel’in yaptığı, senaryosunu Selin Tunç’un yazdığı, dizinin çekimleri Adana’da yapılıyor. 
 
İnsan hiç görmediği annesini görebilmek için en çok neyi göze alır?
 

Nefes Nefese

Konusu:
 
Rüya Kıran (Melisa Şenolsun) o sabah Berlin'deki evinden Suriye'ye doğru yola çıktığında ölümü çoktan göze almıştır.
Aynı sabah, “bir daha dönmem,” diyerek ailesini terk eden Yusuf Alacan'ın  (Şükrü Özyıldız) altı yıl sonra ilk kez Antakya'ya, baba evine döneceği gündür.
 

 

 

Yine o gün, Yusufların arazisinden Suriye'ye geçmeye çalışan kaçak bir konvoy yakalanmış, Mit görevlisi Selma Çelik (Şebnem Hassanisoughi) Atmaca lakaplı uluslararası büyük bir kaçakçının peşine düşmüştür.
O akşam Yusuf ve Rüya'nın yolları Suriye sınırında çakışır. 
 
Rüya karşıya geçebilmek için Boran'la (Nik Xhelilaj) buluşmaya, Yusuf ise arazideki sorun yüzünden kaçırılan babasını kurtarmaya gelmiştir. 
 
Yusuf'un tetiği çekmesiyle birlikte kıyamet kopar. 
 

Nefes Nefese

 

 

 

Boran Yusuf'un babasını, Yusuf ise babasına karşılık Rüya'yı rehin alır.
 
İkisinin de bilmediği, konvoyun sahibi Atmaca lakaplı uluslararası kaçakçının,   Berlin'de çok sevilen bir lokantacı olan Rüya'nın babası Ayaz Kıran (Uğur Yücel) olduğudur.    
 

Nefes Nefese


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Nefes Nefese Bilgileri