Erkan Petekkaya ve Songül Öden'in başrollerini paylaştığı 'Kayıt Dışı'nın yayın tarihi belli oldu


Erkan Petekkaya ve Songül Öden'in başrollerini paylaştığı 'Kayıt Dışı'nın yayın tarihi belli oldu
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


08.09.2017

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisinin yayın tarihi belli oldu.
 

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.
 
Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir heyecan ve muhteşem bir kadro. Bende heyecan ve sabırsızlıkla izleyici karşısına çıkacağımız günü bekliyorum. Kuşkusuz yılın en iddialı projelerinden bir tanesi olacak” diyerek heyecanını dile getirdi.
 
Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden  çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti.
 
“Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” şeklinde duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.
 


“Kayıtdışı”nda; Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok deneyimli oyuncu yer alıyor.
 

Kayıt Dışı Erkan Petekkaya Songül Öden Dolunay SoysertTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....123 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?