Ece Çeşmioğlu 'Yuvamdaki Düşman' dizisiyle ekranlara geri dönüyor


Ece Çeşmioğlu 'Yuvamdaki Düşman' dizisiyle ekranlara geri dönüyor
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


09.01.2018

Başarılı oyuncu Ece Çeşmioğlu yakında Show TV’de seyirciyle buluşacak olan ‘Yuvamdaki Düşman’ dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin üstlendiği, senaryosunu Rüya İşçileri’nin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Müge Uğurlar’ın oturduğu Yuvamdaki Düşman'da Ece Çeşmioğlu, kaybettiklerini kazanmak için Çifthanlı Ailesine bakıcı olarak giren Ceren karakterine hayat veriyor. 

 


İzleyenlerin Tüylerini Ürpertecek 
 Ece Çeşmioğlu’nun canlandırdığı Ceren karakteri, şeytani zekasıyla attığı her adımda izleyicilerin tüylerini ürpertecek. Huzur dolu bir ev içinde tatlı gülümsemesiyle herkesin sevgisini kazanmayı başaran genç bir kadının, içinde gizlice büyüttüğü fırtınayla etrafında yaratacağı yıkıcı hasara sadece izleyiciler şahit olacak. Bugüne kadar kendi çabasıyla kazandıklarının kasıtlı olarak elinden alındığına kendini inandırmış olan Ceren, kaybettiklerini geri kazanmak için gözlerini tamamen karartacak. Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle ekranlara sıra dışı bir soluk getirecek.
 
 
Birbirinden Başarılı İsimler Bir Arada
Başrollerinde Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan’ın yer aldığı Yuvamdaki Düşman’da ayrıca Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Pelin Karahan ve Çağdaş Onur Öztürk’ün sürpriz isimler olarak yer aldığı Yuvamdaki Düşman’da birbirinden farklı karakterlerin, psikolojik gerilim dolu hikayeleri anlatılıyor.
 

 
 
Hikaye:
Çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak? 
 
 
Yuvamdaki Düşman yakında Show TV’de başlıyor!

Yuvamdaki Düşman Aslı Tandoğan Pamir Pekin Aslı TandoğanTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....125 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?