Dolunay'ın Manami'si Ayumi Takano saçlarını bağışladı

19.11.2017 Dolunay
Dolunay

Başrolleri Can Yaman (Ferit) ve Özge Gürel'in (Nazlı) paylaştığı, pazar akşamları Star Tv'de ekrana gelen "Dolunay" dizisinde Nazlı'nın (Özge Gürel) Japonca hocası ve restoran ortağını canlandıran güzel oyuncu Ayumi Takano  kanserle mücadele eden kanser savaşçıları için saçlarını bağışladı..

Annesini kanserden kaybettikten sonra beline kadar olan saçlarını 45 cm. kestirerek kemoterapi gören kanser savaşçıları için bağışlayan başarılı oyuncu, 4 teyzesinin de kanserle mücadele ettiğini belirterek, elinden geldiğince sosyal sorumluluk projelerinde yer alacağını söyledi. 


Dolunay'ın Manami'si Ayumi Takado saçlarını kanser savaşçıları için bağışladı

Bu dizide olmayı çok istedim
Ayumi Takano, "Dolunay" dizisinde gördüğü ilgiden bir hayli memnun. İlk bölüm diziye konuk oyuncu olarak katılan başarılı oyuncu, hikayenin devamında karakter oyuncusu olarak tekrar diziye dahil oldu ve ilerleyen bölümlerde de aşkın peşinden koşacak. Ayumi Takano "Şu an 20. bölümü çekiyoruz. Dolunay çok izlenen bir dizi. Ekip çok tatlı. Can Yaman ve Özge Gürel de çok başarılı. Birlikte çalışmaktan son derece mutluyum" dedi.
 

20 yıldır Türkiye'deyim çok şeyler değişti
'Bu dizide sizi çeken ne oldu?' sorusuna başarılı oyuncu Takano "Herşeyden önce ben Yapımcımız Fatih Aksoy ve Yağmur Ünal'a çok güveniyorum. Uzun zamandır TV'de yoktum. Bazı sorunlar vardı. İnancımı kaybetmiştim. 20 yıldır Türkiye'deyim ama çok şeyler değişti. Fatih Bey'in işi. Tatlı da bir iş. Tereddüt etmeden kabul ettim. Hatta ben daha çok istedim bu projede olmayı. Umarım onlar da memnundur," dedi.
 

Yabancı oyuncu olmanın zorlukları da var
Yabancı oyuncu olmanın zorlukları da olduğunu belirten Ayumi Takano, sinema projesi var mı sorusuna "Bu ülkede yabancı oyuncu olduğum için her dizide, her sinema filminde, her tiyatro oyununda bana rol çıkmıyor. O yüzden bana gelen rol tekliflerini güzel değerlendirmeye çalışıyorum. Her işe de tabi atlamıyorum. Seçiciyim çok. İyi bir sinema filmi olursa girerim tabii ki..." dedi.
 
Tiyatro oyunu çevirisi yaptığını da söyleyen Ayumi Takano, "Bu aralar yeni bir çağdaş Japon oyunu hazırlıyorum" dedi.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Dolunay Bilgileri