Bir Deli Rüzgar yarın akşam başlıyor! İlk bölümde neler yaşanacak?

14.09.2018 Bir Deli Rüzgar
Bir Deli Rüzgar

Babasına kavuşabilmek için ünlü olmak isteyen Gökçe, şarkıcı olmak isterken tuvalet görevlisi bir kadınla tanışır. Kimsenin yüzüne bakmadığı bu kadın, zamanının en meşhur assolistlerinden olan şimdi ise unutulmuş Melike Candan’dır. 

 

Gökçe’nin yaşadığı talihsiz bir gece sonrası yolları kesişen bu iki kadın birbirlerine sahip çıkarlar. Fakat birbirleri hakkında bilmedikleri gerçekler ilk zararını vermeye başlar. Gökçe, Melike’nin manevi oğlu Tunahan’la sokakta müzik yaparken, Gökçe’yi izleyen gizemli bir delikanlı Gökçe’ye reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.Bu teklifle başlayan olaylar Gökçe’nin hayatını değiştirecekken, Melike’nin de geçmişe gömülü sırlarını bir bir ortaya çıkaracaktır.Kimsenin tanımadığı bu delikanlı, Melike’nin baş düşmanıdır. Tek derdi ise geçmişte assolist olabilmek için herkesi yakıp geçen Melike’den intikam almaktır.

 

 Gökçe ise bu intikama kurban giderken hayalini kurduğu sahneye ilk adımı atacaktır. 

Yapımcılığını TMC Film'in üstlendiği; Pınar Deniz, Almila Ada, Berk Cankat ve Hatice Aslan'ın başrollerini paylaştığı 'Bir Deli Rüzgar' 15 Eylül Cumartesi 20:00'da FOX'ta başlıyor


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bir Deli Rüzgar Bilgileri