Bahtiyar Ölmez seti sürpriz bir misafir ağırladı


Bahtiyar Ölmez seti sürpriz bir misafir ağırladı
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


09.10.2017

Yapımcılığını Nehir Yapım Muharrem Gürer’in üstlendiği atv’nin yeni projesi Bahtiyar Ölmez’in çekimleri tüm hızıyla sürüyor. 

 “Hiçbir şeyin benzeri kendisi değildir’’ sloganı ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Bahtiyar Ölmez seti, sürpriz bir misafir ağırladı. Çekimlerin gerçekleştirildiği metruk binada set alanında uyuyan sokak köpeği, yapım ekibinin dikkatini çekti. Rahatsız edilmemesi adına yaklaşık bir buçuk saat ara verilen set, sevimli köpeğin uyanmaması için azami özen ve sessizlikle devam etti.
 

Soğuk havadan etkilenmemesi adına battaniye ile örtülen ve ısınması sağlanan sevimli köpek, hemen hemen tüm sahnelerde ünlü oyunculara eşlik etti. Set aralarında sevimli köpekle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmeyen Bahtiyar Ölmez ekibi, duyarlı tutumu ile örnek bir davranış sergiledi.
 

Eylül ayı sonu itibariyle çekimlerine başlanan ve yönetmen koltuğunda Cem Tabak’ın oturduğu, Proje Tasarımı Hasan Burak Kayacı’ya ait olan Bahtiyar Ölmez, Yetkin Dikinciler, Hande Şubaşı, Güven Hokna, Orhan Aydın, Serkan Kuru, Umut Oğuz, Ali Çatalbaş, Yakup Yavru, Ferdi Kurtuldu, Gözde Okur, Eren Can Vurucu, Serkan Şengül ve Semih Öztürk’ün yer aldığı geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Bahtiyar Ölmez Yetkin Dikinciler Hande Subaşı Yetkin DikincilerTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....121 Sonraki » >|


 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni dizilerden en ilgi çekici olan hangisi?

Yeni dizilerden en ilgi çekici olan hangisi?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?