Babamın Günahları setinde çekilen patlama sahnesi nefesleri kesecek


Babamın Günahları setinde çekilen patlama sahnesi nefesleri kesecek
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


08.12.2017

Aksiyon ve duygu yüklü hikayesiyle başlamadan merak uyandıran, Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı yeni dizi ‘Babamın Günahları’nın setinde geçtiğimiz günlerde çekilen patlama sahnesi nefesleri kesecek. Gerçekten bir deponun patlatıldığı çekimlerde Kadir Doğulu kusursuz performansıyla çok konuşulacak. senaryo gereği gerçek bir depo patlatıldı.
 
Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları, Müjde Uzman ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi yıldız isimlerle birlikte çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi’nin de rol aldığı ‘Babamın Günahları’ dizisinin çekimleri son sürat devam ediyor. Ocak ayında Star TV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizinin aksiyon sahneleri seyirciyi ekrana kilitleyecek. 
 

Geçtiğimiz günlerde gerçek bir deponun patlatıldığı çekimlerde Babamın Günahları ekibi büyük bir başarıya imza attı. Aksiyon yüklü bu görkemli sahnenin gerçekçiliği için hiçbir görsel efekte yer verilmedi. Kadir Doğulu’nun dublör kullanmadığı çekimlerde başarılı oyuncu etkileyici performansıyla nefesleri kesti. 
 
Duygu yüklü hikâyesi ve ekran başındakilere ters köşe yaşatacak kurgusuyla Star TV’nin yeni yayın dönemindeki en iddialı yapımlarından biri olan ‘Babamın Günahları’, kızı için yaşamı kovalayan bir babanın hikâyesini anlatıyor.  

Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları’, duygu dolu hikayesiyle izleyicileri derinden etkileyecek.  

Babamın Günahları Kadir Doğulu Melisa Sözen Mustafa UğurluTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....129 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?