8. Gün'ün üç günde tamamlanan afişi yayınlandı


8. Gün'ün üç günde tamamlanan afişi yayınlandı
Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1


12.02.2018

Ay Yapım’ın merakla beklenen yeni dizisi “8. Gün” oyuncularının sosyal medya hesaplarından her gün bir parçasını paylaşarak üç günde tamamladıkları afişi ilgi uyandırdı. 

 


Yakında atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan “8. Gün”ün fragmanı kadar afişi de ilgi çekti. Geçtiğimiz hafta önce Burcu Biricik sosyal medya hesaplarından afişin bir parçasını paylaştı, ardından Buğra Gülsoy ve Musa Uzunlar da her gün bir parçayı paylaştı. Oyuncuların ardından afişin tamamını atv sosyal medya hesaplarından paylaştı ve gazete ilanlarıyla izleyicilerine duyurdu. Oyuncuların yüzlerinin yer aldığı yırtık parçalardan oluşan afiş takipçiler tarafından çok beğenildi. Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş’ın rol aldığı dizi, bitmeyen temposu, sırları ve heyecanı zirvede tutan senaryosu ile merak uyandıracak. 

 

Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve  Ender  Mıhlar’ın yaptığı “8.Gün”ün dizisi heyecanı ve merak duygusunu hem tanıtımları hem de afişi ile yüksek tutmayı başarıyor.

8. Gün Burcu Biricik Musa Uzunlar Buğra GülsoyTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....121 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?