Siyah İnci Özet

Siyah İnci
  Yeni Bölüm Tarihi:   26.10.2017 Yeni Bölüm No:   5  

 

Özet:  

4. Bölüm: Hazal’la Vural evleniyor... Hazal, Kenan’la yüzleşmesinden sonra darmaduman olmuştur. Fakat artık geri dönülmez bir yola girmiştir. Artık Hazal için Vural’la evlenmekten başka bir yol yoktur.

Demiroğlu villasında nikah için hazırlıklar yapılırken, Kenan Vural’ın da, Hazal’ın da yaptıklarını yanlarına bırakmayacağına yemin eder.
 
Bu sırada Ahmet, Sinan Demiroğlu için uyuşturucu kuryeliği yapmayı kabul etmiş, tek seferde çok büyük bir para kazanmanın hayaliyle, teslimatı yapmak için harekete geçmiştir. Fakat işler tahmin ettiği gibi gitmeyecektir.
 
Hazal, daha Demiroğlu hanesine adım attığı anda onu zor, kabus gibi günlerin beklediğini anlar. Annesi de, kızının Vural’la evlenmesini, sevdasını hiçe sayıp, Kenan’ı terk etmesini bir türlü kabullenememiş, kızını silmiştir. Şimdi Hazal, kendini büyük bir cehennemin ortasında tek başına hissetmektedir.
 
Ebru ve Halil ise, Hazal’ı nikah masasına oturtmayı başarmıştır. Halil Demiroğullarının dünürü olarak kazanacağı paranın ve sınıf atlamanın hesabını yaparken, Ebru da Kenan’ı elde etmek için harekete geçmiştir.
 
Vural içinse Hazal’la evlenmiş olmak yeterli değildir. Kenan’ın varlığını bile tehlike olarak görmektedir. Daha önce Hazal’ı kaybetmekten korktuğu için, Kenan’ı öldürmekten vazgeçen Vural, Kenan karşısına geçip rest çekince, herşeyi göze alır, Kenan’ın ölüm emrini verir. Hazal’ın ziyaret edebileceği bir mezarı bile olmasını istemez. Kenan ismiyle, cismiyle dünyadan silinmelidir.
 
Vural’ın Kenan’ın eski nişanlısıyla evlendiğini öğrenen Aziz Kenan’ı ortak düşmanlarıyla beraber mücadele etmek için ikna etmeye çalışmaktadır. Kenan ise içinde yanan ateşe dayanacak durumda değildir. Onu bu hale getirenlere, bir an önce bedel ödetmek niyetindedir. Artık Kenan’ın da, Hazal’ın da, Vural’ın da kaderi aynı namlunun ucundadır.