3. Bölüm: Yağmur'un başı beladan kurtulmuyor... 
Rukiye Yağmur'un başını beladan kurtarayım derken onu &cced...

26.07.2018 Perşembe 20:00 | 4. Bölüm
Meleklerin Aşkı 4. Bölüm

3. Bölüm: Yağmur'un başı beladan kurtulmuyor... 
Rukiye Yağmur'un başını beladan kurtarayım derken onu çok daha büyük bir belanın içine sokmuştur. Yağmur'un artık Deniz'den kurtulma ihtimali nerdeyse hiç yoktur. Fakat Rukiye'de çareler tükenmemektedir. Yağmur'la Melek'in baş başa olacakları bir organizasyon düzenlemiştir. Onları alıp Alaçatı'ya götürmeye karar verir. Böylece Yağmur'un Melek'e açılmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır.

Rukiye planlarını yaparken Necmettin de boş durmamıştır. Melek için en uygun kısmeti alıp, Alaçatı'ya götürmeye karar vermiştir. Yağmur'un artık bir rakibi vardır. Yağmur bu rakibi ekarte etmeye çalışırken bir de Deniz'e tutulmuş, işler iyice sarpa sarmıştır. Rukiye yine duruma el koyar. Fakat bu defa yöntemi kendisi değil, bu konunun uzmanı Nuri belirleyecektir. Nuri de en çok bildiği yöntemi devreye sokmuştur.

Fakat bu defa işler öyle bir Arap saçına dönmüştür ki Yağmur'un kurtulma şansı hiç yoktur. Çünkü Yağmur, Deniz'den kurtulmaya çalışırken bu kez öyle bir yanlış anlamanın içine düşmüştür ki onu bu kez Rukiye bile kurtaramayacaktır. 

 
Meleklerin Aşkı’nın geçtiğimiz Perşembe akşamı ekrana gelen 2. bölümünde yakalandığı geceyle ilgili hiçbir şey hatırlamayan Yağmur, Melek’ten yardım istedi. Şartları lehine çevirmek için harekete geçse de yine bir yanlış anlaşılmanın içine düştü. Melek, Deniz ve Mehtap, Yağmur’un kimden hoşlandığını öğrenmeye çalıştı. Necmettin ise eve yerleştirdiği kameralarla Yağmur’u adım adım takip ediyordu. Çocukların kaybolan örümceği, Melek ve Yağmur’un üzerine gelince ortalık karıştı. Üstlerini çıkarıp örümcekten kurtulmaya çalışan ikili kameralar sayesinde Necmettin’e yakalandı. Yağmur’u, her şeyi yanlış anlayan Necmettin’in elinden Melek’in “Yağmur, Deniz’le sevgili!” yalanı kurtarabildi.
 
Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Meleklerin Aşkı Bilgileri