10. Bölüm:  Gülperi'yi zor günler bekliyor...

Kadir’in söyledi...

16.11.2018 Cuma 20:00 | 10. Bölüm
Gülperi 10. Bölüm

10. Bölüm:  Gülperi'yi zor günler bekliyor...

Kadir’in söyledikleri karşısında şok olan Gülperi, onu kendinden uzak tutmaya çalışır. Fakat geçmişte bıraktıklarını sandıkları her şey ortaya dökülmek zorunda kalır ve yıllar sonra ikisi de gerçek duygularıyla yüzleşir.

Selen’i kurtaran Hasan, Seyit’in anlattıklarından sonra yanlış bir karar verdiğini anlar. Bedriye için okula gitmek bir işkence haline dönerken, Can ise bambaşka heyecanların içindedir.

Şeyma her cephede Gülperi ve ailesine karşı savaşmaya devam eder. Onunla iş birliği yapan Yakup, Kader’i de dahil ettiği planıyla Gülperi’yi alt etmenin yollarını arar. Hiç beklemediği bir yerden darbe yiyen Gülperi’yi ise zor günler beklemektedir.
 

9. Bölümde neler oldu?

Şeyma’nın Kadir’in eşi olduğunu öğrenen ve uğradığı haksızlık karşısında yıkılan Gülperi öfkeden deliye dönerken, Kadir neler olduğunu anlamaya çalıştı. Şeyma’nın Bedriye’ye iftira attığını öğrenince Şeyma’dan boşanma kararı alan Kadir evi terk etti. Kadir, Gülperi’yi “Yanlış kadınla evlenmişim ben!” itirafıyla şaşırtırken, Şeyma daha da acımasızlaşarak Yakup’un velayet davasında avukatlığını yapmak istedi. Hasan canını tehlikeye atarak Selen’i kaçırdı ve büyük bir riske girdi. Bu durumun hem Gülperi’yi hem de Kadir’i etkileyeceğinden habersiz olan Hasan, Selen’i ailesine teslim etmek üzereyken yakalanarak Karakola götürüldü. Şeyma ile anlaşan Yakup’un ilk hamlesi, yeni düzenlerine alışmaya çalışan Can ve Bedriye’nin karşılarına halaları Kader’i çıkarmak oldu. Geçmişleriyle yüzleşen Kadir ve Gülperi kendilerini yepyeni bir hikayenin içinde buldu.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Gülperi Bilgileri