781. Bölüm: Jülide hastaneye kaldırılıyor...
Aslı Macide’nin yönetimindeki ...

22.10.2018 Pazartesi Hafta içi 20:00 | 781. Bölüm
Elif 781. Bölüm

781. Bölüm: Jülide hastaneye kaldırılıyor...
Aslı Macide’nin yönetimindeki bir eğitim vakfında işe başlar. Jülide ise Tufan’la tartışır ve çok kötü bir şekilde yaralanır. Hastaneye kaldırılan Jülide’nin durumu nasıldır?

Aslı iş ararken Macide’nin sahibi olduğu bir vakfı görür. İş başvurusu yapan Aslı işe alınır. Eğitime önem veren bir vakıf olduğunu gören Aslı Macide’yle tanışır ve ondan Elif için yardım ister. Macide, Aslı’nın Elif için yardım istediğini bilmeden, küçük tanıdığının eğitimi için elinden geleni yapacağını söyler.  Kendisi için okula gitmek bir hayalden ibaret olan Elif güzel haberi duyunca havalara uçar.
 
Öte yandan Jülide, Tufan’ın saldırısına uğrar ve yere düşüp kafasını vurur. Tufan ne yapacağını bilemezken Alev yanlarına gelir. Tufan, Alev’in yardımıyla Jülide’yi hastaneye götürür.  Alev, Jülide’nin hastanelik olmasındaki gerçek sebebi öğrenebilmek için Tufan’ı sıkıştırır.
 
Annesinin hastanede olduğunu bilmeyen Emirhan, çok endişelenir ve onu bulabilmek için dükkana gider. Bu esnada onu gören Şafak ise onu kendi evine gönderir. Şafak, Alev’den kısmen olanları öğrenir ve kahrolur. Jülide’nin yanında olmak için hastaneye gittiğinde Şafak’ı kötü bir sürpriz bekler.
Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Elif Bilgileri