817. Bölüm: Şafak Tufan'ın peşine düşüyor...

 
Tufan Jül...

11.12.2018 Salı Hafta içi 20:00 | 817. Bölüm
Elif 817. Bölüm

817. Bölüm: Şafak Tufan'ın peşine düşüyor...

 
Tufan Jülide’nin karşısına çıkar ve Emirhan’ın elinde olduğunu söyler. 
 
Şafak Emirhan ile vedalaşmak için Jülide’nin kapısına gelir. Jülide Emirhan’ı Tufan’ın kaçırdığını anlatır ve Tufan’ın da eski kocası olduğunu itiraf eder. Şafak şaşkınlığını atlattıktan sonra Emirhan’ı bulmak için Jülide’ye söz verir. 
 
Havalimanına uğurladığı Şafak’ı birden karşısında gören Leman onun geri döndüğünü düşünür, ama Şafak Emirhan’ın Tufan tarafından kaçırılmış olduğunu onu bulmak için geri döndüğünü anlatır. 
 
Gizlice Tufan’ı takip eden Şafak Emirhan’ı bulabilecek midir?
 
-------------------


816. Bölüm:
 Emirhan Tufan'ın elinde...

Tufan Jülide’ye eziyet etmek için Emirhan’ı eve göndermez. Telaşlanan Jülide soluğu Leman’ın yanında alır. Şafak Emirhan’ın kaybolduğunu öğrenecek midir?
 
Macide Melek’e Yusuf ile ilgili gerçekleri üstü kapalı bir şekilde anlatmaya başlar. Aradığı kişinin tam da karşısında olduğunu bilmeden merhum yeğeninin karısına ulaşmaya çalıştığını söyler. 
 
Öte yandan Jülide Emirhan ile barışmak için güzel bir sofra kurup oğlunu bekler. Fakat Emirhan kendisine bir sürprizi olduğunu söyleyen babasının yanına gider. Jülide oğlu için iyice endişelenir ve Leman’dan yardım istemeye karar verir.
 
Gitmek için hazırlık yapan Şafak Emirhan’ın kayıp olduğunu öğrenecek midir?

 

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Elif Bilgileri