Deli Gönül Özet

Deli Gönül
  Yeni Bölüm Tarihi:   04.09.2017 Yeni Bölüm No:   10  

 

Özet:  

10. Bölüm: Fatmanur’un çağrısı ile harekete geçen Kadir, eve geldiğinde hiç ummadığı bir olay ile karşılaşacaktır.  Tam her şeyden vazgeçtiği anda gelen yardım çığlığı, onu hiç düşünmediği bir hamleyi yapmak zorunda bırakacaktır. 

Fatmanur ve Kadir aldıkları karar yüzünden Hayri’yi karşılarına alacak, fakat Fatmanur babasının tehditlerine boyun eğmeyecektir. İki aşık hayatlarına devam edebilecekleri bir yol ararken, gelen haber onların tüm dengesini bozacaktır. 
Şafak, Selim’in babaannesini korkutmak için gittiği evde, bambaşka bir durumun içinde kalacak, Selim’e galip gelebilmek için girdiği yolda, sonsuza dek taşıyacağı bir vicdan azabı ile yol alacaktır. Sonsuza kadar yenilmiş olmanın öfkesi onu ve duygularını karmakarışık edecektir. 
Türkan, Kadir’i kaybetmemek için oynadığı bütün oyunların faydasız olduğunu düşünerek, bir an umutsuzluğa kapılsa da son kozunu oynamak için harekete geçecektir. 
Nihat babasının üzerinde kurduğu baskıya isyan ederken, onun kendisi hakkında bildiklerini öğrenmek isteyecek fakat bu isteği sonuçsuz kalacaktır. 
Nuran kocasını, Kadir’i kabul etmesi yönünde ikna etmek için elinden geleni yapacak, fakat Hayri aslında yine bildiğini okuyacaktır. Onun bu barışmayı baltalamak için yaptığı gizli davet, herkesi tehdit edecek bir tehlikeye dönüşecektir. 
Her şeyin bittiği anda, başlayan umut ölümün karşısında çaresiz kalacaktır…
 

 
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?