46. Bölüm (3. Sezon 13. Bölüm): Çukur’un çocuklarının Karakuzuların elinde olması Yam...

10.12.2018 Pazartesi 20:00 | 46. Bölüm
Çukur 46. Bölüm

46. Bölüm (3. Sezon 13. Bölüm): Çukur’un çocuklarının Karakuzuların elinde olması Yamaç ve Cumali’yi çılgına çevirecek. İkili, Metin ve Kemal’le birlikte çocuklar için harekete geçerken büyük bir sürprizle karşılaşacaklar. Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışan Vartolu’nun sırrını, Çukur’dan biri öğrenecek ve Vartolu’yla yüzleşecek. Bu kişinin kim olduğu merakla beklenirken, Sultan yeniden Sultan Ana olarak Sena, Ayşe, Akşın ve Karaca’ya kol kanat gerecek. Bu sırada Mahsun da Sena’ya yakın olabilmek için yeni oyunlar oynayacak. Yamaç, Sena’ya kendini “Fikret” olarak tanıtan bu komşudan şüphelenirken, Çeto ve Mahsun’la ilgili Ersoy’dan istihbarat alacak. Çeto için çalışanın kim olduğunu bulmadan rahat etmeyecek. Cumali ise hedefine her geçen saniye daha da yaklaşacak.

--------------

45. Bölüm (2. Sezon 12. Bölüm) de neler oldu?

Vartolu Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışırken, Yamaç ve Cumali, Vartolu olduğunu bilmeden Karakuzulara çalışan kişinin peşine düştü. Vartolu’ya giderek yaklaştıkları anda tansiyon yükselirken, Koçovalılara baskın yapılacağını söyleyenin Celasun olduğundan şüphelenen Mahsun ve Çeto’nun Celasun’a ödettikleri bedel ağır oldu.

Mahsun, Yamaç ve Cumali’nin büyük bozgununa uğradı. Güvenli Ev’e baskın yapan Mahsun ve Karakuzular, Yamaç ve diğerlerini öldürdüklerini düşünürken hayatlarının en kötü sürprizini yaşadılar. Karakuzular, karşılarında kendi kardeşlerini buldular. Deliye dönen Mahsun, Çeto’yla birlikte Koçovalıları yenmek için yeni planlar yaptı. 
 
Çeto ve Mahsun’un kendisinden sakladıkları sırrı öğrenen Ersoy, soluğu Yamaç’ın yanında aldı. Ersoy’un Yamaç’a “Sana ikisini birden vereceğim ama bir şartla; ikisini de bitireceksin, öldüreceksin. Şimdi söyle bana, ikisini birden indirebilir misin?” dediği anlar heyecan yarattı.

 

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri