156. Bölüm: Zeynep'le yaşadığı tartışmalar...

Zeynep’le yaşadıkları tartışmal...

19.11.2018 Pazartesi Hafta içi 14:00 | 156. Bölüm
Beni Bırakma 156. Bölüm

156. Bölüm: Zeynep'le yaşadığı tartışmalar...

Zeynep’le yaşadıkları tartışmalar, Bora’yı çıldırma noktasına getirir. Zeynep Emre’ye gerçekleri söylemeye karar verdiği sırada kötü bir sürprizle karşılaşır ve bebeğe dair şok bir karar alır.

Tarık Sıla ve ailesi arasındaki gerilimi yumuşatmaya çalışırken Meltem çok zor durumda olduğuna, Tarık’ı inandırıp, Sayarların evine geri döner.

Aynı erkeği seven iki kadın yan yana geldiğinde fırtınalar kopar.

------

155. Bölüm:
  Tarık Sıla'yı bulma derdindedir ve...

Tarık Sıla’yı bulma derdindedir ve bir an önce sevdiğine ulaşmak için yola çıkar. İyice köşeye sıkışan Meltem, Tarık’ın karşısında temize çıkmak için hiç beklenmedik bir şey yapar.

Bu sırada Zeynep hamileliği Bora’ya söylediği için Bora çok öfkelidir. Zeynep‘in Emre’yi seçtiğini düşündüğü için giderek daha tehlikeli birine dönüşür. Bora bu tehlikeli yüzünü Zeynep’e de gösterir.

Zeynep bundan sonra ne yapacaktır?

------

154. Bölüm: Bora'nın her şeyin farkında olmasına rağmen...

Bora'nın her şeyin farkında olmasına rağmen, Zeynep her şey normalmiş gibi davranmaya devam etmektedir. Cansu Emre’yle girdiği evlilik yolunda Vedat’a isyan ederken Zeynep ile Emre denk geldikleri bir bebek ziyaretinde çocukları olacağına dair beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır!

Diğer tarafta Meltem Sıla’yı kimse görmeden ortadan kaldırabileceğini düşünürken kendisini zora sokan durumları fırsata çevirmeyi başaracak, Tarık’tan duyduklarıyla hayatının en büyük şoklarından birini yaşayacaktır!

------

153. Bölüm: Meltem Sıla'yı hapsetmeyi...

Meltem Sıla’yı hapsetmeyi başarmış, ondan nasıl kurtulacağının planlarını yaparken Seher’in evle ilgili düzenlediği tadilat, işleri arapsaçına çevirecektir.

Öte yandan "Sıla dosyası"nın peşini bırakmayan, azimli bir polis memuru, Tarık’a ulaşacak ve şüphelerinde haklı olduğunu belgeleyecektir.
 
Zeynep ise aklının kendisine oynadığı oyunlar neticesinde kendisini Emre’nin yanında bulup, hastanelik olacak ve hamile olduğu gerçeğini gizlemeye çalışırken Emre ve Bora arasındaki gerilim hiç ummadığı sonuçlara yol açacaktır.Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Beni Bırakma Bilgileri