Adını Sen Koy Özet

Adını Sen Koy
  Yeni Bölüm Tarihi:   27.07.2017 Yeni Bölüm No:   48  

 

Özet:  

48. Bölüm: Zehra, Yener’le buluşmak için eve gittiğinde Ömer de mahalleye gelmiştir. Zehra evden çıktığında sokağın bir ucunda Ömer, diğerinde Yener vardır. Zehra, Yener’i görmesine rağmen Ömer’in arabasına biner. Yolda araba arızalınca İkisi de telefonun çekmediği bir yerde mahsur kalırlar. Zehra, Yener’in kendisini Ömer’le görmesinin gerginliğini yaşarken Ömer de, Zehra’nın kendisinden habersiz mahalleye gitmesinin öfkesi içindedir. Karşılıklı gerilimlerine rağmen, birbirlerine duydukları çekimin etkisine girerler.
 
Alev mahalleye gelir. Bir kez daha Sevim’le konuşacaktır, acaba bu kez gerçeği öğrenecek midir?

Ömer ve Zehra eve döndüklerinde aralarında ikisini de şaşırtan bir uyum vardır. Ama Zehra’ya gelen telefon her şeyi alt üst edecektir.


160. Bölüm: 
Ömer ve Zehra evde duydukları cam kırılma sesinden kuşkulanır. Ömer ve Zehra için karanlık bir gecenin habercisidir. 
Hilmi Yılmaz’ın adamları tüm evi kuşatmıştır. Eve daha önce bir paketle yollanan bomba düzeneğini patlatmak için harekete geçeceklerdir. Zehra ve Ömer konağın içinde bir bomba olduğunu fark edebilecek midir? Hilmi’nin adamları tarafından kuşatılan konaktan kaçabilecek midirler? Ömer, Zehra’yı korumak için elinden geleni yapsa da Hilmi’nin adamları gözünü karartmıştır. Ömer etkisiz hale getirirler. Ömer kendine geldiğinde karşısında bir sandalyede oturan Zehra’yı görür. Zehra’nın oturduğu sandalyenin altında bir bomba düzeneği vardır.
Ömer, zaman ayarlı bu bombayı durdurabilecek midir?