Kaderimin Yazıldığı Gün Özet

Kaderimin Yazıldığı Gün
  Yeni Bölüm Tarihi:   29.12.2015 Salı - Final Yeni Bölüm No:   50  

 

Özet:  

50. Bölüm: Soner, Elif’i tutsak ediyor! Yörükhanlar aile olmayı başaracak mı?
Kahraman Ece’yi bulmuş ve Defne’yi adalete teslim etmiştir. Ancak alacağı haberle şoke olacaktır. Elif, Soner’in elinde tutsaktır. Bir an evvel ondan kurtulmanın ve Kahraman’a haber göndermenin yolunu bulmak zorundadır. 
Öte yandan Maksut da üst üste aldığı mağlubiyetlerin intikamını alma peşinde, Yörükhanların huzurunu bozmaya yeminlidir. Hayattan hala ders almamıştır, bir hata daha yapmak üzeredir. Ancak bu kez Saadet’i karşısında bulacaktır. 
Yakup bugüne kadar yanlış tercihler yapmış, hayat ona iyi bir insan olma yolunda fırsatlar çıkarmıştır. Melek ve Selim herkesi şoke edecek bir karar alırlar. Hayat  Müjgan’ın karşısına Elif’i çıkarmış, hep eksikliğini hissettiği ailesine kavuşturmuştur. Kıymet ise bütün bu yaşananlarda en fazla dersi alması gereken kişi olarak, ailenin büyüğü olma yolunda büyük bir adım atacaktır. 
Hayat, ölümler, kıskançlık ve hırslar, sonu gelmeyen entrikalar, umulmadık ayrılıklar düşünülenin tam tersine, Kahraman ve Elif’i daha da birbirine kenetlemiştir. Artık kocaman bir aile olmuşlardır. Konak’a tekrar huzur gelirken, alacakları kararla herkesi bir kez daha şaşırtacaklardır. 
Elif ve Kahraman aşklarının gücüyle kaderlerini baştan yazmayı başarmışlardır.

 
 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?