175. Bölüm: Doktorlar Zeynep'i kurtarmak için bebeği almaya karar veriyor...
...

14.12.2018 Cuma Hafta içi 14:00 | 175. Bölüm
Beni Bırakma 175. Bölüm

175. Bölüm: Doktorlar Zeynep'i kurtarmak için bebeği almaya karar veriyor...

Tarık Sıla'yı hastaneyi getirir. Sıla'nın durumu iyidir ama iç kanama riski yüzünden uyumaması gerekmektedir. Tarık onu uyutmamak için çeşitli yollar bulur. Bu arada Sıla ve Tarık bir süreliğine de olsa eski günlerin keyfini yaşarlar. Ancak Kerem ve Meltem'in gelişiyle büyü bozulur. Tarık, Sıla'nın anlattıkları sayesinde Sıla'yı dövenlerin peşine düşer ve sonunda bir ipucuna ulaşır.

Öte yanda, Zeynep çok kan kaybetmiştir. Doktorlar Zeynep'i kurtarmak için bebeği almaya karar verir, ama Emre buna izin vermez ve ikisini de kurtarır. Bora da Zeynep'in başına gelenler için kendini suçlar. Bebeğin düşeceğini duyan Arzu hastaneye gelir ve Zeynep'e bebek doğar doğmaz torununu ondan alacağını söyler. Zeynep çok kötü olur.

Bu arada Hülya'ya ders vermek için gizlice evine giren Esin, öyle bir şey bulur ki bundan sonra tüm dengeler değişecektir…

 
-------------

174. Bölüm:
 Tarık Sıla'nın aşkıyla yanıp tutuşuyor...

Tarık Sıla’nın aşkıyla yanıp tutuşurken Sıla, kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlar. Gözü dönen Meltem, bu duruma tepkisiz kalmayıp Sıla’yı tahmin edilemez bir yöntemle cezalandırır.
 
Zeynep ve Emre için ise kahır dolu günler devam etmektedir. Kader onları bir kez daha yan yana getirirken Emre kendisinden olduğundan şüphelendiği bebeğini kurtarmak ile Zeynep’i kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.
 

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Beni Bırakma Bilgileri