1401. Bölüm: Orhan’la konuşarak Cansu hakkındaki cevapları almak isteyen Yaman, şok olacağı bir ...

08.06.2018 Cuma Hafta içi - Sezon Finali 15:35 | 1402. Bölüm
Beni Affet 1402. Bölüm

1401. Bölüm: Orhan’la konuşarak Cansu hakkındaki cevapları almak isteyen Yaman, şok olacağı bir  şey öğrenir. Yaman ile Feride, Cansu’ya yaptıklarının bedelini ödetmek için son bir adım atarlar.

Cüneyt Güneş’in velayeti konusunda Feride’yi ikna edemediğini düşününce, tüm dengeleri yerinden oynatacak bir karar alır.

Güzel hastanede öğrendikleriyle hayatının en zor anlarını yaşar ve şok edici bir hamle yapar. Bunun üzerine Asiye Murat’tan yardım ister.
 
Hakan Zeynep’i ilaçlarla etkisiz hale getirmeye çalışırken, Ateş ile Pınar’ın Zeynep’in yerini öğrenmesi an meselesidir. Hakan’ın adamı Hayri’nin Pınar’dan şüphelenmesi üzerine, Pınar ve Ateş tehlikenin içine düşerler.
 
Sevgi ve Şahin, Refik’in Kader’le konuşmasını engellemeye çalışsalar da başaramazlar. Kader’in, ailesi ve hayatıyla ilgili öğrenecekleri ise merak konusudur.

 ---------------------------------------------

 1400. Bölüm: Cansu ve Ceyhun arasındaki bağlantıdan emin olan Yaman, bunu Asiye’ye söyler. Yaman’ın Feride’yle ilgili söylediği bir şey ise Asiye’nin çok sevinmesine neden olur. Asiye Cansu’yla ilgili gerçekleri ortaya çıkarabilmek için Yaman’la birlikte bir plan yapar.

Feride ve Nazire, Güzel için endişelidir.

Diğer yandan beklemediği bir haber alan Cüneyt, soluğu Feride’nin karşısında alır.

Zeynep’i bulmaya çalışan Ateş, Nazan’ın bir hinliğini yakalar. Ateş Zeynep’i bulmak için Nazan’ı kullanmayı düşünürken, Pınar bir planı olduğunu söyler. Zeynep Hakan yüzünden zor anlar yaşar.

DNA testini tekrar yaptırmaya karar veren Sevgi ve Şahin, eve geldiklerinde Refik’le karşılaşırlar.

Diğer yandan Murat, Kader’le görüşmeye karar verir.
 
 
 
Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

Yorum yapın