1447. Bölüm: Müjgan'ın hayatında biri olduğunu düşünen...

Müjga...

16.11.2018 Cuma Hafta içi 17:15 | 1447. Bölüm
Beni Affet 1447. Bölüm

1447. Bölüm: Müjgan'ın hayatında biri olduğunu düşünen...

Müjgan’ın hayatında biri olduğunu düşünen Yılmaz, bunun acısını yine Müjgan’dan çıkarmaya kalkar. Olanlara anlam veremeyen Müjgan, Selva’dan yediği darbeyle yine zor bir durumda kalır.

Sevgi ve Şahin, Kader’i kurtarmak için harekete geçer. Bu durumdan haberdar olan Hakan çılgına döner ve asla boş durmaz.

Umut’u özleyen Yaman eve döner. Bunu bir fırsata çevirmek isteyen Feride, Yaman’la aralarındaki buzları eritmek için çabalar. Asiye ailenin üzerindeki karabulutları dağıtmak için farklı bir girişimde bulunur. Yaman, Orhan’ın verdiği bir haber nedeniyle iliklerine kadar sarsılır.
 
Güzel ise Harika’nın sözleri sonrasında şaşkınlığa uğrar.

-------------------------


1446. Bölüm:
 Müjgan yaşadığı kazanın ardından...

Müjgan yaşadığı kazanın ardından kendini eski bir arkadaşının yanında bulur. Yılmaz ise yaptıkları yüzünden çelişkili anlar yaşar. Müjgan’ı görebilmek için şirket toplantısını bahane etse de Müjgan’a ulaşamaz. Müjgan’ın peşine düşen Yılmaz kabullenmekte güçlük çekeceği bir olaya tanıklık eder. 

Beklenmedik biri Sevgi’nin Kader’in başına gelenleri öğrenmesini ister. Sonuç ise merak konusudur.

Feride hala Zafer’le yaşadıkları yüzünden zor zamanlar geçirirken, Yaman geçmişinde önemli yeri olan birinden bir haber alır. Bu gizemli ismi kendinden uzak tutmak istese de onun hakkında öğrendiği bir gerçek Yaman’ı geçmişiyle yüzleşmeye mecbur bırakır.
 
Güzel’in kötü durumda olması sebebiyle ağır eleştirilere maruz kalan Murat, zor bir karar verir. Harika ise sonuçları tüm ailesini etkileyecek büyük bir felaket yaşar.
 
----------------------------------------------

1445. Bölüm:  Müjgan Yılmaz'ın hazırladığı sürprizle...

Müjgan Yılmaz’ın kendisine hazırladığı sürprizle rüya gibi bir an yaşar. Ancak yüzleşeceği gerçek Müjgan’ı perişan eder. Yaşadıkları güzel anların ardından ikili telafi edilmesi güç büyük bir yıkım yaşar.

Sevgi eski dostlarının ziyareti sırasında Burçin’le ilgili sıkıntılı anlar yaşar. Yaşadıklarından sonra daha önce kabullenemediği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.

Umut’un geçireceği kötü bir gün, Feride ve Yaman’ın bir araya gelmesini sağlar. Bu buluşma sırasında Feride, Yaman’a beklenmedik bir teklifte bulunur.
 
Güzel’in Kader ve Murat’ın aralarının açılması için yaptığı planlar sonucunda, Murat, Kader ve Güzel büyük bir yüzleşme yaşar.
 
Murat’ın bu yüzleşmenin ardından nasıl bir tavır alacağı merak konusudur.
 
----------------------------------------------

1444. Bölüm: Yılmaz'a el emeği bir armağan...

Yılmaz’a el emeği bir armağan yapma işine girişen Müjgan, ondan gelen hediyeler karşısında afallar. Yılmaz’ın Müjgan için yapacağı sürpriz hazırlık herkesi heyecanlandırır. Müjgan’ın Yılmaz’ın çağrısına vereceği yanıt ve sonrasına yaşanacaklar ise merak konusudur.
 
Öte yandan bu süreçte Müjgan’ın yanında olan Sevgi ve Şahin, Selva ve Burçin’in bazı tutumlarına şaşırırlar.
 
Asiye ve Osman’ın her yerde aradığı Zafer, Yaman’ın karşısına çıkar. Zafer’in şok edici teklifi sonrası Yaman’ın takındığı tavır olayların seyrini değiştirecek türdendir.
 
Diğer yandan Zafer’in ortaklıktan ayrılmasını isteyen Yaman’ın bu konuda başarılı olup olmayacağı merak konusudur.
 
Yaşananlardan dolayı çok üzgün olan Feride, onu oldukça panikleten bir olay yaşar.
 
Güzel’i takip eden Kader, onunla sert bir yüzleşme yaşar.
Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Beni Affet Bilgileri