Jet Sosyete

Yeni bölüm tarihi: Ekim 2018 Perşembe - Ekim 2018 20:00 | Yeni bölüm no: 16
Diziye ait sosyal medya hesapları:                  Jet Sosyete 16. Bölüm Kanal: Star Tv
Tür: Komedi
Sezon: 2

Yayın Günü:  Perşembe - Ekim 2018
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  Ekim 2018
Yeni Bölüm No:  16
Bölüm Bilgisi:  YENİ SEZON

Yapım Firması: BKM »
Yapımcı:
Yönetmen: Hakan Algül
Senaryo: Gülse Birsel
Müzik:

Oyuncular: Çağlar Çorumlu (Yaşar Yüksel), Derya Karadaş (Safiye Yüksel) , Cengiz Bozkurt (Cengiz Özpamuk), Gülse Birsel (Gizem Özpamuk), Sarp Apak (Ozan Özpamuk), Ayşenil Şamlıoğlu (Zahide Özpamuk), Bartu Küçükçağlayan (Gündüz Şahin), Aslı Bekiroğlu (Melike Şahin), Hasibe Eren (Pelin Soner & Şennur), Enis Arıkan (Tonguç) Pehlivan - Tony), Şahin Irmak (Talip), Tuğba Çom (Yıldız Yüksel) , Deniz Cengiz (İlayda Çıkrıkçıoğlu), Ecem Uzun (Alara Çıkrıkçıoğlu), Emre Taştekin (Tekin), Utku Ateş (Berk)

Konu:  Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

Tarihçe:  
  • Jet Sosyete dizisi  Ekim 2018'de, kanal ve yayın günü değişikliğiyle, Tv8 kanalında, perşembe günü 2. sezonuna başlayacak.
  • Jet Sosyete dizisi 10 Haziran 2018 Pazar günü yayınlanan 15. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.
  • Jet Sosyete dizisi 18 Şubat 2018 Pazar günü Star Tv'de yayına başladı.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Jet Sosyete Bilgileri