Jet Sosyete

Yeni bölüm tarihi: 14.11.2018 Çarşamba 20:00 | Yeni bölüm no: 21
Diziye ait sosyal medya hesapları:                  Jet Sosyete 21. Bölüm Kanal: Star Tv
Tür: Komedi
Sezon: 2

Yayın Günü:  Çarşamba
Yayın Saati:  20:00

Yeni Bölüm Tarihi:  14.11.2018
Yeni Bölüm No:  21
Bölüm Bilgisi:  

Yapım Firması: BKM »
Yapımcı:
Yönetmen: Hakan Algül
Senaryo: Gülse Birsel
Müzik:

Oyuncular: Çağlar Çorumlu (Yaşar Yüksel), Derya Karadaş (Safiye Yüksel), Cengiz Bozkurt (Cengiz Özpamuk), Gülse Birsel (Gizem Özpamuk), Sarp Apak (Ozan Özpamuk), Ayşenil Şamlıoğlu (Zahide Özpamuk), Bartu Küçükçağlayan (Gündüz Şahin), Aslı Bekiroğlu (Melike Şahin), Hasibe Eren (Pelin Soner & Şennur), Enis Arıkan (Tonguç Pehlivan - Tony), Şahin Irmak (Talip), Tuğba Çom Makar (Yıldız Yüksel) , Deniz Cengiz (İlayda Çıkrıkçıoğlu), Ecem Uzun (Alara Çıkrıkçıoğlu), Emre Taştekin (Tekin), Utku Ateş (Berk), Ozan Güven (Levent Çıkrıkçıoğlu - 16. Bölüme konuk), Emre Taştekin, Yasemin Sakallıoğlu (Kumsal), Nursena Yılmaz

Konu:  Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir. Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

Tarihçe:  
  • Jet Sosyete dizisi  10 Ekim 2018 tarihinde kanal ve yayın günü değişikliğiyle, Tv8 kanalında,çarşamba günü, 16. bölümüyle 2. sezonuna başlayacak.
  • Jet Sosyete dizisi 10 Haziran 2018 Pazar günü yayınlanan 15. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.
  • Jet Sosyete dizisi 18 Şubat 2018 Pazar günü Star Tv'de yayına başladı.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Jet Sosyete Bilgileri