Yıldızlar Şahidim Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1

Star Tv'in yeni dizisi Yıldızlar Şahidim bu akşam başlıyor27.01.2017

Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder ve Mesut Akusta'nın başrollerini paylaştığı, Süreç Film'in yeni dizisi Yıldızlar Şahidim bu akşam Star Tv'de başlıyor.


'Aşkın gerçeğini yıldızlar keşfedecek.'

 
Yapımcılığını Ali Gündoğdu ve Asena Bülbüloğlu / Süreç filmin üstlendiği, Pınar Bulut'un kaleme aldığı, Yıldız Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Yıldızlar Şahidim, yıldızların hayatlarını, aşklarını ve yaşadıkları zorlukları farklı bir hikaye ile ekranlara getirecek.
Aşkın dilinden sadece müzik anlar...
 
Hem genç, hem de deneyimli oyuncuları kadrosunda toplayan Yıldızlar Şahidim ,sıradan bir mahalleden yıldızların en tepesine uzanan bir aşk hikayesini anlatıyor.
 
Aras (Berk Cankat), tüm ülkenin sevgisini ve hayranlığını kazanmış bir pop yıldızıdır. Haziran’sa (Özge Gürel) ona umutsuzca aşık, şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızı. Bir araya gelmeleri sadece hayalidir; aralarında şan, şöhret, sınıf farkı gibi sayısız engel vardır. Ancak bir konserde, onca insan arasından Aras ve Haziran birbirlerini bulurlar. İşte o zaman anlarlar ki, aralarındaki asıl engel başkadır. Aras’ın babası Fikret (Mesut Akusta) ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep (Canan Ergüder).
 
Eski bir şarkıcı olan Zeyno, Haziran‘ın elinden tutarak ondan bir yıldız yaratmaya ve müzik prodüktörü olan Fikret’in karşısına rakip olarak çıkmaya and içer. Bir yandan da onu reddeden oğlu Aras’ın sevgisini kazanmaya çalışacaktır.
 
Fikret ve Zeyno, bitmeyen bir aşkın hesaplaşmasını yaşarken, Aras ve Haziran da düşman taraflara rağmen yeşeren, masum ve büyülü bir aşka kapılırlar. Bir araya gelmeleri ne kadar zor olsa da, iki genç aşık birbirlerinden vazgeçmeyecektir.
 

 

Yıldızlar Şahidim Özge Gürel Berk Cankat Canan ErgüderTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?