Halit Ergenç, Gökçe Bahadır, Mert Fırat ve Serenay Sarıkaya 'Sosyal Fayda Zirvesi&'nde...

14.109.2018
Halit Ergenç, Gökçe Bahadır, Mert Fırat  ve Serenay Sarıkaya 'Sosyal Fayda Zirvesi&'nde

Küresel öneme sahip sorunların liderlerce ele alınmasını, dünyanın geleceğine dair kaygıları olan bireylerin seslerinin geniş kitlelere ulaştırılmasını hedefleyen ve bu sene Türkiye’de beşincisi düzenlenecek olan Sosyal Fayda Zirvesi, 15 Ekim’de Hilton Bosphorus İstanbul Convention Center’da gerçekleştirilecek.

 

 

 

 
İnsanlık ilerlerken kimseyi geride bırakmama konusundaki çözümlere odaklanan ve bu sene Türkiye’de beşincisi gerçekleştirilecek olan Sosyal Fayda Zirvesi, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ile UNDP ve TBWA For Good iş birliğinde Doğan Holding platin sponsorluğunda 15 Ekim’de Hilton Bosphorus İstanbul Convention Center’da gerçekleştirilecek. Rixos Group’un da altın sponsor olduğu, tüm gün boyu sürecek etkinlikte, Türkiye’den ve dünyadan sosyal fayda odaklı ünlü isimler ile çok sayıda değişim mimarı, iyilik hakkında konuşacak.
 
Düşünce önderleri, yeni medya ve teknoloji uzmanları, aktivistler ve toplum üzerinde etkili isimlerin benzersiz bir buluşması olan ve her yıl düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi’nin 2018 İstanbul ayağında konuşma yapacak isimler de açıklanmaya başladı. Halit Ergenç’in gün akışını yöneteceği etkinlikte, Gökçe Bahadır, Harun Tekin, Mert Fırat, Serenay Sarıkaya ve Yekta Kopan gibi sanatçılar konuşmacı olarak yer alacaklar. WWF Türkiye Genel Müdürü Aslıhan Durukan Pasinli, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğan Faralyalı, UNDP Türkiye Ofisi Direktörü Caludio Tomasi, IKSV Genel Müdürü Görgün Taner, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz, Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu gibi iş dünyasının önde gelen isimlerinin de katılacağı etkinlikte, küresel öneme sahip sorunların iyilikle nasıl ele alınacağı konuşulacak.

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Ufak Tefek Cinayetler Bilgileri