Kanatsız Kuşlar Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1

Kanatsız Kuşlar'a iki yeni oyuncu katılıyor23.11.2017

Yaz sezonundan bu yana Perşembe akşamlarının çok izlenen dizisi "Kanatsız Kuşlar", yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. "Kanatsız Kuşlar" ailesine bu hafta yayınlanacak 23. Bölümünden itibaren iki ünlü isim daha katılıyor. Faik Ergin  "Kemal" karakteriyle, Alper Kut ise "Talat" karakteriyle diziye renk katacak.

 

Faik Ergin, Kanatsız Kuşlar

Türk televizyon tarihine geçen birçok önemli dizide rol alan Faik Ergin, Kanatsız Kuşlar’da, eşini yıllar önce kaybetmiş, hayatını çok sevdiği kızına (Asya) adamış varlıklı işadamı "Kemal" rolünü canlandıracak. Kemal’in gizemli dünyası, Nefise ile karşılaşınca bambaşka bir yöne doğru sürüklenecek, hayatındaki sırlar açığa çıktıkça taşlar yerinden oynayacak.

 
 

Alper Kut, Kanatsız Kuşlar

Ahmet’in Gizemli Amcası Ortaya Çıkıyor
Önemli tiyatro oyunlarında ve çok izlenen dizilerde oynayan Alper Kut ise Kanatsız Kuşlar’da Talat karakteriyle izleyicilerinin karşısına çıkacak. Uzun yıllardır görüşmediği abisi Rahmi için mahallesine geri dönen Talat, gizemli yanını, iyilik şemsiyesi altında ustalıkla saklarken, birçok kişinin hayatına da önemli dokunuşlar yapacak.
 
Kemal ve Talat karakterleri Kanatsız Kuşlar’ın bundan sonraki bölümlerinde önemli kilit roller olacak ve izleyicilerin gönüllerinde taht kuracak.
 
 
Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği, başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar’ın 23. Bölümü bu akşam (23 Kasım Perşembe) 20.00’de atv’de.

Kanatsız Kuşlar Melis Tüzüngüç Ümit Kantarcılar Ahmet VarlıTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 Sonraki » >|