Kalbimdeki Deniz Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1

İlyas Yalçıntaş 'Kalbimdeki Deniz'e konuk oluyor26.10.2017

Başrollerini Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Hakan Eratik'in paylaştığı, her Cumartesi saat 20.00’de FOX'ta izleyicisiyle buluşan "Kalbimdeki Deniz", ünlü şarkıcı İlyas Yalçıntaş'ı ağırladı.

 
Pop müziğinin sevilen isimlerinden İlyas Yalçıntaş, 28 Ekim Cumartesi saat 20.00’de yayınlanacak “Kalbimdeki Deniz” dizisinin 42. bölümünde ekranlara konuk oluyor. 
 
Çekimlerde Kutsi ve Hakan Eratik ile keyifli vakit geçiren Yalçıntaş, diziye özel ilk kez “Gel Be Gökyüzüm” şarkısının akustik versiyonunu söyledi. 
 

İlyas Yalçıntaş, duygularını “Kendinizi oynamak da çok enteresan bir deneyim. Böyle güzel bir oyuncu kadrosunun yer aldığı projede olmak çok keyifli ve eğlenceliydi. Kutsi abi örnek aldığım sanatçılardan biri, kendisiyle düet yapmayı çok istediğimi dile getirdim, o da tabi ki dedi. Önümüzdeki dönemde sürprizler olabilir” şeklinde dile getirdi.
 
Kutsi, “İlyas konuşma dilini melodilendiren duygularını şarkılarına yansıtabilen ender müzisyenlerden biri… Doğru zamanda doğru şarkılar yapan kardeşimiz. Ben de bir projede kendimi oynamıştım Kutsi ne yapardı diye düşündüm bir ara... İlyas sette de çok doğal bir oyunculuk sergiledi renk kattı” dedi.
 

Hakan Eratik, “Ben de bir film üzerinde çalışıyorum, müzik konusunda tabi ki Kutsi’yle çalışmak istiyorum ama kamera önünde İlyas’a da yer vermek isterim o da destek vermek isterse” sözlerine, İlyas Yalçıntaş’ın enerjisini kendisini gördüğü anda da çok sevdiğini ekledi.
 
Yapımcılığını Pastel Film/Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün yaptığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz Mehdiabbas'ın üstlendiği, senaryosunu Funda Çetin'in yazdığı ve proje tasarımını Birsel Çıkıncı'nın yaptığı "Kalbimdeki Deniz" her hafta yeni sürprizleriyle seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Kalbimdeki Deniz Özge Özberk Kutsi Yeşim Ceren BozoğluTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 3 .....4 Sonraki » >|
 


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ufak Tefek Cinayetler, Oya, Merve

Savaşın aşk cephesinde, sen hangi taraftasın?


     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?

Sezonun en şık erkek karakteri hangisi?