Gülizar Haberler

Büyük görüntülemek için buraya tıklayınız. 1 / 1

Çocuklar Sana Emanet'in Dubrovnik çekimleri Game of Thrones'un geçtiği yerlerde gerçekleşti12.03.2018

Başrolünde ünlü oyuncu Engin Akyürek’in yer aldığı, Çağan Irmak’ın son filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’ için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Filmin, Dubrovnik’te, dünyaca ünlü fenomen dizi ‘Game of Thrones’un da çekildiği barok merdivenler, Dubrovnik Kalesi ve sahilde gerçekleşen çekimleri beğeni toplayacak. 

Türk Sineması’nın önemli yönetmenlerinden Çağan Irmak, yeni filmi ‘Çocuklar Sana Emanet’ ile sinemaseverleri iç dünyalarında gizemli bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Tüm zincirlerimizden kurtulmanın mümkün olduğunu gösteren ve sürprizli kurgusu, etkileyici oyunculukları, göz alıcı görsel efektleriyle çok konuşulacak filmin bazı sahneleri Hırvatistan’ın büyüleyici şehri Dubrovnik’te çekildi.
 

Çocuklar Sana Emanet- Engin Akyürek

 
Dünyanın en çok turist alan, en güzel kıyılarına sahip tatil bölgelerinden biri olan Dubrovnik’te üç gün süren çekimlerde, dünyaca ünlü fenomen dizi ‘Game of Thrones’un da çekimlerinin yapıldığı bazı mekanlar kullanıldı. ‘Game of Thrones’un aynı zamanda doğal platosu olan Dubrovnik’te barok merdivenler, Dubrovnik Kalesi ve sahilde gerçekleşen çekimlerde uluslararası pek çok başarıya sahip görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki eşsiz anlar yakaladı.
 

Çocuklar Sana Emanet

 
Engin Akyürek’in hayat verdiği Kerem adlı karakterin başından geçen travmatik kaza sonrasında geldiği kasabada karşı karşıya kaldığı sıra dışı olayların anlatıldığı ‘Çocuklar Sana Emanet’te Akyürek’e, Şerif Sezer, Hilal Altınbilek, Birsen Dürülü, Ogün Kaptanoğlu ve Osman Alkaş gibi isimler eşlik ediyor. 
 
‘Çocuklar Sana Emanet’, 23 Mart’ta tüm sinemalarda!

Gülizar Farah Zeynep Abdullah Berk Cankat Farah Zeynep AbdullahTüm Haberler

 
|< « Önceki 1 2 Sonraki » >|
 
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

2017'nin en iyi dizisi hangisi?

Favorin olan afiş hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?

Yeni filizlenen aşklardan favorin hangisi?
     ANKETE SEN DE KATIL, OYUNU VER      

Ekranda görmeyi en özlediğiniz erkek oyuncu kim?

Ekranda görmeyi en çok özlediğin erkek oyuncu kim?